POLAR A370 černý M/L

POLAR A370 černý M/L


Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner

Nedokážete si predstaviť život bez fitness náramku, ktorý vás vďaka údajom o vašej kondícii neustále vybičováva k lepším výsledkom? Vymeňte svoj starý model za Polar A370, ktorý je pokračovateľom tak obľúbené kolekcie A360. Celý popis

170
170 € Vrátane DPH
Na sklade 4 kusy

Kód: 100002146373

Mesačne od:
17 € Spočítať splátky

Popis

Popis produktu

Nedokážete si predstaviť život bez fitness náramku, ktorý vás vďaka údajom o vašej kondícii neustále vybičováva k lepším výsledkom? Vymeňte svoj starý model za Polar A370, ktorý je pokračovateľom tak obľúbené kolekcie A360. Fitness náramok vsádza na veľmi čistý vzhľad – dotykový digitálny displej tvorí jednoliaty celok s vymeniteľným čiernym silikónovým remienkom. Najviac ale rozhodne oceníte funkcie, ktorými tento nadčasový kúsok disponuje.

Snímanie tepovej frekvencie 24/7

Náramok sleduje vašu tepovú frekvenciu 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Jeho spustenie sa odvíja od úrovne aktivity. Kombinácia meranie aktivity a merania srdcového tepu poskytuje komplexnejší pohľad na váš každodenný život. Inteligentné meranie tepovej frekvencie v kombinácii s celodenným sledovaním činnosti poskytuje časovú os, ktorá zobrazuje najvýznamnejšie momenty fyzickej aktivity počas dňa.

monitorovanie spánku

Spánok je jednou z najdôležitejších súčastí nášho života. Akonáhle pôjdete spať s fitness náramkom A370 na zápästí, získate spätnú väzbu o dĺžke a kvalite spánku, môžete sa tak efektívne naučiť, ako spať lepšie. Vyhodnoťte svoj spánok, postupujte podľa časového rozvrhu na ďalšie týždne a mesiace, skrátka zistite, ako byť každé ráno fit.

Rýchlosť, vzdialenosť a trasa

Vďaka GPS z pripojeného mobilného telefónu zistíte vašu rýchlosť, ubehnutú alebo prejdenú vzdialenosť a trasu. Údaje o rýchlosti a vzdialenosti zistíte priamo z displeja náramku, trasu, ktorú ste absolvovali, si môžete prezrieť vo Flow aplikácii. Túto funkciu oceníte pri behu v prírode i pri cyklistické vychádzke. Rýchlosť a vzdialenosť môžete sledovať aj v miestach, ktoré nie sú pokrytá GPS signálom (napríklad vo vnútri budov) – to ocenia predovšetkým nadšenie návštevníci fitness centier, ktorí chcú neustále sledovať svoj výkon. Akcelerometer je využívaný pre odhadnutie rýchlosti behu. V kombinácii s časom tak môže byť zmeraná vzdialenosť.

technické informácie

procesor
Arm Cortex M3 1024kB Flash / 128kB RAM

displej
Full Color TFT Display 1,18 ", rozlíšenie 80 × 160 (RGB), širokýpozorovací uhol
dotykový displej
Jedno hardvérové ​​tlačidlo

Pamäť až na 30 dní
Serial flash memory 8MB
SRAM 256kB

USB Standard microUSB konektor pre nabíjanie a synchronizáciu

senzor aktivity
3-smerný akcelerometer

Optický merač TF
2 zelené LED diódy
1 fotodióda
Analog front-end

vibrácie

batéria
LiPo batérie, kapacita 110mAh

Bluetooth Smart
Prenos dát do aplikácie Flow
Prvé nastavenie cez aplikáciu Flow
H7 / H10 kompatibilita senzorov
Informácie o rýchlosti, vzdialenosti a trase pomocou dát GPS z pripojeného mobilného telefónu (rýchlosť a vzdialenosť sú zobrazené počas tréningu, údaje o trase vo Flow)
Profil snímača TF: A370 môže byť používaný ako snímač TF v spojení s ďalším produktom Polar alebo aplikácií Polar Beat


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Určenie unisex
Zobrazenie času Digitálne
Kategória hodiniek tréningové
Materiál pásky Silikón
Vodeodolnosť 30m
Typ strojčeka Batériový
Tvar puzdra hranaté
Farba pásky čierna
Farba číselníka čierna
Skielko plastové
Meranie tepovej frekvencie áno
GPS áno