Deveroux P5 GPS fitness náramek - černý

Značka: Deveroux Náš kód: 100002527427

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partnerDoprava zadarmo

Deveroux P5 GPS fitness náramek - černý

Vyplňujete väčšinu svojho voľného času športovému aktivitami? Ste najčastejšie zastihnuteľný na bicykli, pri behu alebo na tréningu vo fitku? Potom by na vašom zápästí nemal chýbať fitness náramok Deveroux z kolekcie P5. Celý popis

69

Náš kód: 100002527427

Popis

Popis produktu

Vyplňujete väčšinu svojho voľného času športovému aktivitami? Ste najčastejšie zastihnuteľný na bicykli, pri behu alebo na tréningu vo fitku? Potom by na vašom zápästí nemal chýbať fitness náramok Deveroux z kolekcie P5. Nadčasový dizajn vás zaujme svojou čistotou aj farebným prevedením, ktoré sa hodia naozaj ku všetkému. Čierny silikónový remienok je veľmi príjemný na dotyk, odolný proti poškodeniu a vďaka svojim antialergickým vlastnostiam vhodný aj pre tú najcitlivejšiu pokožku. Najviac ale rozhodne oceníte veľa funkcií, ktorými náramok disponuje. Medzi kľúčové funkcie patrí technológie GPS, teplomer, výškomer a dynamické meranie tepovej frekvencie.

základné vlastnosti
Náramok je kompatibilný so systémami Android a iOS vďaka aplikácii Hplus watch, o všetkých zistených údajoch vás tak informujú prehľadné grafy vo vašom smartfóne. Naopak vďaka funkcii Bluetooth 4.0 sa na vašom fitness náramku zobrazí notifikácia o SMS správach a menách volajúcich. Môžete si tiež prečítať správy z aplikácií Messenger, Whatsapp pod.

Na zadnej strane puzdra nájdete zelenú diódu, ktorá slúži ako merač srdcového tepu. Hodnoty sa následne ukladajú v podobe prehľadného grafu v mobilnej aplikácii. Momentálna hodnotu srdcového tepu a tlaku zistíte priamo na displeji hodiniek.

GPS
Hlavnou prednosťou hodiniek je technológia GPS, ktorú využijete napríklad na meranie dĺžky vašich bežeckých výkonov alebo jazdy na bicykli.

krokomer

V mobilnej aplikácii si môžete nastaviť počet krokov, ktoré chcete denne ujsť. Kroky sa následne počítajú z pohybu rúk, ktoré pri každom kroku urobíte.

Výpočet spálených kalórií
V mobilnej aplikácii si nastavíte svoju výšku a váhu – na základe týchto informácií a spoločne s údajom o srdcovom tepe dôjde k orientačnému výpočtu spálených kalórií.

monitorovanie spánku
Kvalitný spánok je dôležitou súčasťou zdravého životného štýlu. Vďaka hodinkám budete mať vždy prehľad, koľko hodín ste naspal a akú dobu ste strávili v najhlbšej fáze spánku.

napájanie
Hodinky sa nabíjajú z USB portu počítača prostredníctvom dobíjacie kolísky. Výdrž batérie pri aktívnom používaní činí 5–7 dní.


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Určenie unisex
Zobrazenie času Digitálne
Kategória hodiniek tréningové
Materiál pásky Silikón
Materiál tela Plast
Vodeodolnosť nie
Tvar puzdra hranaté
Farba pásky čierna
Farba číselníka čierna
Skielko plastové
Meranie tepovej frekvencie áno
Výškomer áno
Barometer áno
GPS áno
Šírka 19.5 mm
Hĺbka 10 mm