Citizen Eco-Drive Classic BM8241-01BE

Značka: Citizen Náš kód: 100003528113

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partnerDoprava zadarmoSplátky bez navýšenia

Citizen Eco-Drive Classic BM8241-01BE

Klasických doplnkov nie je nikdy dosť. Nezabúdajte na ne ani vy a pripnite si na zápästie hodinky z dielne obľúbenej značky Citizen. Ich svetlý ciferník pôsobí veľmi čistým dojmom – zdobí ho uzučké ručičky a číslice, nechýba ani okienko s dátumovkou a ukazovateľom dňa v týždni. Celý popis

112.5
112,50 € vrátane DPH
Cena s MALL kartou:
82,50 €
Viac info tu

Náš kód: 100003528113

Popis

Popis produktu

Klasických doplnkov nie je nikdy dosť. Nezabúdajte na ne ani vy a pripnite si na zápästie hodinky z dielne obľúbenej značky Citizen . Ich svetlý ciferník pôsobí veľmi čistým dojmom – zdobí ho uzučké ručičky a číslice, nechýba ani okienko s dátumovkou a ukazovateľom dňa v týždni. Puzdro je vyrobené z ušľachtilej ocele, na zápästí sa hodinky pripínajú čiernym koženým remienkom s elegantným krokodílím vzorom.

 

ECO-DRIVE: skvost medzi hodinkovými strojčeky
Hodinky poháňa unikátny strojček Eco-Drive. Základným princípom technológie Eco-Drive je využitie svetla na pohon hodiniek. Svetlo prechádza sklom a číselníkom hodiniek, ktorý je vyrobený zo špeciálnych svetlo prepúšťajúcich materiálov. Solárny panel ukrytý pod číselníkom mení svetelnú energiu na elektrickú. K pohonu hodiniek stačí akékoľvek svetlo – umelé či prírodné. Energia sa ukladá do akumulátora, ktorý je zdrojom energie pre pohon hodiniek. Po úplnom nabití môže akumulátor dodávať energiu po dobu až 6 mesiacov.


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Určenie unisex
Zobrazenie času Analógové
Materiál pásky Koža
Materiál tela Oceľ
Vodeodolnosť 30m
Typ strojčeka Solárny
Tvar puzdra guľaté
Farba pásky čierna
Farba číselníka strieborná
Skielko minerálne
Ukazovateľ dátumu áno
Šírka 36 mm
Hĺbka 8 mm
Výška 40 mm