Certina DS PH200M C036.407.11.050.00 SET

Značka: Certina Náš kód: 100004307285

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partnerDoprava zadarmoSplátky bez navýšenia

Certina DS PH200M C036.407.11.050.00 SET

Pre CERTINA bolo vždy potešením dostať sa k jadru veci – nielen čo sa týka presnosti a trvanlivosti, ale aj výskumu oceánov. Vo svojej najnovšej tvorbe táto švajčiarska hodinárska značka oživuje historický model, ktorý je dnes rovnako súčasný ako kedysi. Celý popis

777.5
777,50 € vrátane DPH
Posledný kus za túto cenu!

Náš kód: 100004307285

Mesačne od:
77,75 € Spočítať splátky

Popis

Popis produktu

Pre CERTINA bolo vždy potešením dostať sa k jadru veci – nielen čo sa týka presnosti a trvanlivosti, ale aj výskumu oceánov. Vo svojej najnovšej tvorbe táto švajčiarska hodinárska značka oživuje historický model, ktorý je dnes rovnako súčasný ako kedysi. DS PH200M predstavuje priame pokračovanie nadčasového dizajnu svojho predchodcu v spojení s vysoko výkonným automatickým kalibrom najnovšej generácie.

V šesťdesiatych a sedemdesiatych rokoch minulého storočia preukázala Certina robustnosť svojich hodiniek v rade významných výskumných projektov a expedícií. Na týchto cestách sa hodinky dostali nielen do závratných výšok, ale boli tiež prenesené až na samé morské dno. Táto skúsenosť inšpirovala značku, aby vyvinula nové hodinky venované životu pod morom – DS PH200M.

Puzdro je vyrobené z nerezovej ocele s priemerom 42,8 mm a je vybavené čiernou lunetou s jednosmernou stupnicou. Luneta lemuje čierny ciferník, ktorý dokonale ladí s povlakom Super-LumiNova na ručičkách a indexoch, dokonca aj v tme budete mať dokonalý prehľad o aktuálnom čase. Po obrátení hodiniek je človek privítaný reliéfom korytnačky, symbolom značky Certina. Podľa nálady si môžete hodinky pripnúť o hebným tkaninovým remienkom NATO alebo hnedým koženým remienkom.

Jeho podobnosť s originálom je väčší, než sa javí na pohľad: Nový model DS PH200M čerpá rovnako ako jeho predchodca z pôvodnej koncepcie DS šesťdesiatych rokov. Na rozdiel od moderných hodiniek Certina sú tieto hodinky opatrené oblým sklom s antireflexnou vrstvou na jednej strane a povrchom NEX ScratchGuard odolným proti poškrabaniu sa samostatne uchyteným prstencom, zaisťujúcim dvojnásobnú bezpečnosť a vodotesnosť do tlaku 20 ATM. Pokiaľ však ide o mechanickú presnosť hodiniek a funkčné vlastnosti, zvolila si Certina moderný prístup. Inovatívny kaliber Powermatic 80 zaisťuje presnosť a 80 hodinovú rezervu výkonu. Nová verzia starého DS PH200M je poklonou minulosti a zároveň pohľadom do žiarivej budúcnosti.

V tomto sete obdržíte náhradný NATO remienok, môžete si tak hodinky rýchlo a jednoducho prispôsobiť podľa nálady či outfitu.
Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Určenie pánske
Zobrazenie času Analógové
Materiál pásky Oceľ, Textil, easy click
Materiál tela Oceľ
Vodeodolnosť 200m
Typ strojčeka Mechanický
Tvar puzdra guľaté
Farba pásky modrá, strieborná
Farba číselníka čierna
Skielko plastové
Ukazovateľ dátumu áno
Šírka 42.8 mm
Výška 50 mm