Certina AQUA COLLECTION - DS ACTION Diver - Automatic C032.407.11.041.00

Značka: Certina Náš kód: 100004197059

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partnerDoprava zadarmoSplátky bez navýšenia

Certina AQUA COLLECTION - DS ACTION Diver - Automatic C032.407.11.041.00

Dobrodružstvo a voda inšpirujú mnoho športových výkonov, najmä keď sa do hry vloží ešte hodinky CERTINA s konceptom dvojitého zabezpečenia (DS koncept). Hodinky DS Action Diver, ktoré spĺňajú prísnu normu pre potápačské hodinky ISO 6425, sú toho dôkazom už po mnoho rokov. Celý popis

785
785 € vrátane DPH
Posledný kus za túto cenu!

Náš kód: 100004197059

Mesačne od:
78,50 € Spočítať splátky

Popis

Popis produktu

Dobrodružstvo a voda inšpirujú mnoho športových výkonov, najmä keď sa do hry vloží ešte hodinky CERTINA s konceptom dvojitého zabezpečenia (DS koncept). Hodinky DS Action Diver, ktoré spĺňajú prísnu normu pre potápačské hodinky ISO 6425, sú toho dôkazom už po mnoho rokov. Ich najnovšie reedícia dokonca prekračuje tieto medzinárodne uznávané požiadavky a vďaka vodeodolnosti až do 300 metrov a vysoko inovatívnemu strojčeka Powermatic 80 poskytuje extrémnu presnosť vo vode i na súši.

Potápačské hodinky sú neoddeliteľnou súčasťou kolekcií CERTINA už dlho a hodinky DS Action Diver patrí medzi tie najšportovejšie a najmodernejšie. Robustné 43milimetrové púzdro z brúsenej nerezovej ocele vybavené modrou hliníkovou jednosmerne otočnou lunetou s ozubeným, ľahko pochopiteľným povrchom vyžaruje atmosféru morského pobrežia. Značka natretá vrstvou Super-LumiNova na pozícii 12 hodín zaisťuje, že čas ponoru možno ľahko zistiť aj v tmavom prostredí. Vďaka skrutkovaciemu korunka, zdobenom historickým korytnačím emblémom CERTINA, a chránené skrutkovacie korunke sú hodinky DS Action Diver pod vodou vysoko spoľahlivé.

Kontrastné dizajn číselníku farebne ladí s modro nalakovanú lunetou. Veľkorysá vrstva Super-LumiNova na rúčkach a veľkých indexoch zlepšuje čitateľnosť za všetkých svetelných podmienok. Zafírové sklo s obojstrannou antireflexnou úpravou je len jedným z mnohých nezameniteľných prvkov konceptu dvojakého zabezpečenia (DS koncept), ktorý zaručuje maximálnu odolnosť voči vode i ďalším vplyvom u všetkých hodiniek CERTINA už od šesťdesiatych rokov.

Ozajstní športovci sú vo vode ako doma, či už surfujú, šnorchlujú alebo sa potápajú medzi koralovými útesmi. Je samozrejmé, že pri prieskumoch vo vodnom živle aj v každodennom živote chcú, aby ich sprevádzali spoľahlivé hodinky, úplne presné aj v tých najnáročnejších podmienkach. Najnovšie hodinky CERTINA DS Action Diver, preverené a pýšiace sa svetovo uznávanou certifikáciou ISO 6425, presne toto ľahko dokážu. Disponujú presláveným automatickým strojčekom PowermaticTM 80 s osmdesátihodinovou rezervou chodu, zaisťujúce presnosť, na ktorú sa môžete spoľahnúť, keď sa posledná vlna pretiahne o trochu dlhšie, než ste čakali.


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Určenie pánske
Zobrazenie času Analógové
Materiál pásky Oceľ
Materiál tela Oceľ
Vodeodolnosť áno
Typ strojčeka Mechanický
Tvar puzdra guľaté
Farba pásky strieborná
Farba číselníka modrá
Skielko zafírové
Šířka pásku 21 mm
Šírka 43 mm
Hĺbka 13 mm
Výška 43 mm