CASIO Collection AE 1000W-4B

Značka: CASIO Náš kód: 100002452034

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner

CASIO Collection AE 1000W-4B

Hodinky z dielne obľúbenej značky Casio sú ako stvorené pre všetkých pánov, ktorí uprednostňujú digitálky. Ich masívne púzdro aj remienok vsádzajú na oranžovú farbu, ktorá z tohto doplnku robí naozaj neprehliadnuteľný kúsok. Celý popis

29.9

29,90 € vrátane DPH
Posledný kus za túto cenu!

Náš kód: 100002452034

Popis

Popis produktu

Hodinky z dielne obľúbenej značky Casio sú ako stvorené pre všetkých pánov, ktorí uprednostňujú digitálky. Ich masívne púzdro aj remienok vsádzajú na oranžovú farbu, ktorá z tohto doplnku robí naozaj neprehliadnuteľný kúsok. Milovníci vody ocenia vodeodolnosť až do 100 metrov, ktorá umožňuje plávanie s hodinkami na zápästí. Nadchne vás tiež životnosť batérie až 10 rokov, ktorá je garantovaná výrobcom (nezabúdajte, že hodinkám chvíľu trvá, než sa k vám dostanú; životnosť tak bude vždy o niečo nižšia). Stavte na doplnok, ktorý bude vašim nepostrádateľným spoločníkom pre každodenný život.

funkcia:

 • Plne automatický kalendár: systém naprogramovaný na niekoľko desaťročí dopredu, vďaka ktorému už nikdy nebudete musieť riešiť prestupné roky.
 • Stopky: meranie času s presnosťou na 1/100 sa maximálnou dobou chodu 24 hodín.
 • Odpočítavanie stopky: počítajú pospiatky po jednej sekunde, je možné ich nastaviť na maximálne 24 hodín. Po uplynutí nastaveného času vydajú hodinky zvukový signál.
 • Alarm: denný alarm, ktorý vás upozorní každý deň v rovnakom čase, ktorú si nastavíte.
 • Hodinový signál: každú hodinu zaznie zvukový signál.
 • Svetové časy: táto funkcia vás informuje o času po celom svete. Každé časové pásmo je zastúpené určitým mestom (Tokio, New York, …).
 • Tichý režim: stlačením jediného tlačidla vypnete alebo zapnete všetky zvuky. Ideálne funkcie pre časté návštevníkov kina alebo divadla.

  Parametre

  Parametre produktu %1% %2%

  Určenie pánske
  Zobrazenie času Digitálne
  Materiál pásky Kaučuk
  Materiál tela Plast
  Vodeodolnosť 100m
  Typ strojčeka Batériový
  Tvar puzdra guľaté
  Farba pásky oranžová
  Farba číselníka sivá
  Skielko plastové
  Budík áno
  Ukazovateľ dátumu áno
  Stopky áno
  Minútky áno
  Šírka 42 mm
  Hĺbka 12 mm
  Výška 46 mm