Etape Race Pas, Čierna

Etape Race Pas, Čierna

Hodnotenie: 4,6
31,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Krátke pánske cyklistické kraťasy Etape Race Pas Ćierna. Sú vyrobené z vysoko kvalitného elastického materiálu. Šortky majú protišmykové zakončenie nohavíc a elastickú vložku.

Etape Race Lacl, Čierna

Etape Race Lacl, Čierna

Hodnotenie: 4,6
39,40 €

Pánske krátke cyklistické nohavice Etape Race Lacl Čierna sú vyrobené z vysoko kvalitného, elastického materiálu. Lacl je zo sieťoviny AirMesh™. Nohavice sú zakončené protišmykovou úpravou.

Castelli Free Aero Race 4 Team Black
156,03 € 151,10 €

Pohodlné a aerodynamické cyklistické nohavice sú určené pre tréning aj závodnú jazdu. Castelli Free Aero Race 4 Team Black Bibshort sú absolútnou špičkou v cyklistickom oblečení. Sieťovaný lacl s inovatívnym strihom pása Doppio V a profi vložka Progretto X2 Air Seamless z nich robí jedny z najpohodlnejších nohavíc na trhu a najobľúbenejší model značky Castelli.

Sensor Race pánske nohavice krátke s trakmi
66,10 €

Pánske krátke cyklistické nohavice s trakmi. Sensor Cyklo Race sú vyrobené z kvalitného materiálu a majú 8 panelové členenie. Sú vybavené značkovou antibakteriálnou vložkou, ktorá je vhodná aj pre maximálnu záťaž. Nohavice sú zakončené širokou gumou so silikónovou úpravou.

Craft Cyklonohavice Bib Adopt
78,60 € 60 €

Pánske cyklistické nohavice s trakmi majú anatomicky tvarovanú vložku Infinity C4 ošetrenú antibakteriálnou úpravou. Disponujú UPF 25+, ktorý chráni tkaninu pred slnečným UV žiarením. Craft Cyklonohavice Adopt sú z priedušného a elastického materiálu.

Craft Cyklonohavice Adopt
60 € 51,20 €

Pánske cyklistické nohavice majú anatomicky tvarovanú vložku Infinity C4 ošetrenú antibakteriálnou úpravou. Disponujú UPF 25+, ktorý chráni tkaninu pred slnečným UV žiarením. Craft Cyklonohavice Adopt sú z priedušného a elastického materiálu.