Dakine Liner Short Black

Dakine Liner Short Black

Hodnotenie: 5
47,92 € 37,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Cyklistické boxerky Liner Short od značky Dakine s vypchatou vložkou s 8 mm penou a plochými švami pre maximálny komfort pri jazde.

Etape Profi Lacl
47 €

Posledný kus za túto cenu!

Pánské krátké cyklistické kraťasy Etape Profi Lacl s laclem. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitního elastického materiálu pro maximální výkon. Protiskluzové zakončení nohavic.

Etape Race Lacl, Čierna

Etape Race Lacl, Čierna

Hodnotenie: 4,5
40 €

Pánske krátke cyklistické nohavice Etape Race Lacl Čierna sú vyrobené z vysoko kvalitného, elastického materiálu. Lacl je zo sieťoviny AirMesh™. Nohavice sú zakončené protišmykovou úpravou.

Etape Race Pas, Čierna

Etape Race Pas, Čierna

Hodnotenie: 4,7
32 €

Krátke pánske cyklistické kraťasy Etape Race Pas Ćierna. Sú vyrobené z vysoko kvalitného elastického materiálu. Šortky majú protišmykové zakončenie nohavíc a elastickú vložku.

Etape Profi Pas

Etape Profi Pas

Hodnotenie: 4,3
39,40 € 36,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Krátke pánske cyklistické kraťasy Etape Profi Pas. Sú vyrobené z vysoko kvalitného elastického materiálu **pre maximálny výkon ** Šortky majú protišmykové zakončenie nohavíc a elastickú vložku.

Sensor Cyklo Entry pánske nohavice krátke čierna
49,81 € 26,20 €

Sensor Cyklo Entry sú pánske cyklistické šortky. Elastický funkčný materiál príjemne sedí na tele a výborne odvádza pot. Vďaka mäkkej antibakteriálnej vložke sa skvele hodia aj na dlhšie vychádzky. .

Craft Cyklistické nohavice Classic Logo
81,11 € 77 €

Posledný kus za túto cenu!

Craft Classic Logo sú pánske krátke cyklistické nohavice s trakmi. Elastická manžeta a ergonomický strih zaisťujú neobmedzujúci pohyb.

Sensor Cyklo Entrypánske nohavice krátke s trakmi čierna
55 €

Posledný kus za túto cenu!

Sensor Cyklo Entry sú pánske cyklistické šortky s trakmi. Elastický funkčný materiál príjemne sedí na tele a výborne odvádza pot. Vďaka mäkkej antibakteriálnej vložke sa skvele hodia aj na dlhšie vychádzky. .

Sensor Cyklo Classic pánské kalhoty krátké se šlemi černá
84,71 € 62,90 €

Pánske cyklistické nohavice Sensor Cyklo Classic priliehavého, anatomického strihu s pohodlnou vložkou. Tieto cyklistické kraťasy tvorí šesť panelové členenie zo špičkového talianskeho materiálu Crono Plus. Bezšvová, antibakteriálna vložka je určená pre strednú záťaž.

Sensor Cyklo Race pánske nohavice 3/4 čierna
67 €

Posledný kus za túto cenu!

Sensor Cyklo Race 3/4 sú pánske 3/4 cyklonohavice, patriac k obľúbenému modelu tejto značky. Vďaka osempanelovej konštrukcii, funkčnému materiálu a mäkkej antibakteriálne vložke sú veľmi komfortné aj pri dlhších výjazdoch.

Craft Boxerky Greatness Bike Čierna
46,26 € 43 €

Craft Greatness Bike sú pánske boxerky určené pre cyklistiku. Okrem pohodlnej cyklovložky vynikajú príjemným materiálom, ktorý skvele odvádza pot a je priedušný.

Craft Cyklonohavice Adopt
60 €

Pánske cyklistické nohavice majú anatomicky tvarovanú vložku Infinity C4 ošetrenú antibakteriálnou úpravou. Disponujú UPF 25+, ktorý chráni tkaninu pred slnečným UV žiarením. Craft Cyklonohavice Adopt sú z priedušného a elastického materiálu.

Castelli Free Aero Race 4 Team Black
156,03 € 136,30 €

Pohodlné a aerodynamické cyklistické kalhoty jsou určeny pro trénink i závodní jízdu. Castelli Free Aero Race 4 Team Black Bibshort jsou absolutní špičkou v cyklistickém oblečení. Síťovaný lacl s inovativním střihem pasu Doppio V a profi vložka Progretto X2 Air Seamless z nich dělá jedny z nejpohodlnějších kalhot na trhu a nejoblíbenější model značky Castelli.