Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne
Kód: 25100623

Mormark Unisex vesta s vyhrievaním FLAMEVEST L

Mormark Unisex vesta s vyhrievaním FLAMEVEST L

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
SOFTSHELLOVÁ VESTA so štyrmi vyhrievanými zónami a ohrievačom krku, ktoré účinne prenášajú teplo po celom tele. Celý popis
31,24 €
Tovar od: Mormark
31,24 €
Doprava zadarmo

28.9.2023 - 29.9.2023 na vašej adrese

Popis

ZAHREJTE SA KEDYKOĽVEK A KDEKOĽVEK!

Predstavujeme Vám UNISEX VESTU S VYHRIEVANÍM, inovatívny produkt, ktorý vás zahreje v chladnom období.

 ZAHREJE VÁS ZA 5 SEKUNDY!

FLAMEVEST je SOFTSHELLOVÁ VESTA so štyrmi vyhrievanými zónami a ohrievačom krku, ktoré účinne prenášajú teplo po celom tele. Má LED ovládač na jedno stlačenie, ktorým je možné nastaviť teplotu na jednu z troch dostupných úrovní tepla. Má zosilnenú bavlnenú vrstvu, ktorá udržuje teplo po celý deň.

VLASTNOSTI

  • Štýl: 4 zahrievacích blokov, ktoré vyhovejú vašim požiadavkám na teplo
  • Ľahká a umývateľná vesta s vyhrievaním: Materiál je pohodlný a šetrný k pokožke. Je vhodná na nosenie aj pod hrubým zimným kabátom. V chladnej zime udržujte svoje telo v teple a odolávajte chladu. Perie sa v rukách!

  • Využitie v rôznych situáciách: Ak ste administratívny pracovník, táto vyhrievaná vesta sa dá nosiť pod sakom, je teplá a nevidno ju. Ak ste nadšencom zimných športov ako horolezectvo, lyžovanie alebo rybárčenie, potom práve vy potrebujete vyhrievanú vestu najviac. Ochráni vás pred chladom v zime.

  • Vyhrievaná bunda z vysoko kvalitného materiálu: Táto praktická vesta je vyrobená z ľahkej bavlny s tvarovou pamäťou a lycry, stará sa o mäkké a pohodlné nosenie. Vstavaná 3-dielna tepelná terapeutická podložka sa rýchlo nahreje, podporuje cirkuláciu krvi a zmierňuje nepohodlie svalov, ramien a chrbta.

AKO FUNKCIU AKTIVOVAŤ:

POZNÁMKA

  • V dôsledku rôznych nastavení rozlíšenia monitora, svetla, efektu alebo mnohých ďalších faktorov sa farba produktu, ktorá sa zobrazuje na vašom monitore, môže líšiť od pôvodnej farby produktu, ktorý ste dostali.
  • Výrobok sa perie výlučne iba v rukách, bez použitia odstredivky!
  • Dodáva sa s USB káblom (adaptér nie je súčasťou balenia).
  • Vesta nemá kapucňu

Pre optimálne využitie vložte USB kábel do externej batérie (powerbanky – 5V 2A, nie je súčasťou balenia)