Happy Socks unisex ponožky Half Stripe Sock SH01-068
9,95 €

Viacfarebné unisex ponožky od značky Happy Socks s pruhmi. Prevedenie v klasickom vyššom strihu z prevažne bavlneného kvalitného materiálu. Vhodné ako darček aj pre každodenné nosenie.

Happy Socks unisex ponožky Stripe Sock SA01-068
9,95 €

Unisex ponožky od značky Happy Socks s viacfarebnými pruhmi Prevedenie v klasickom vyššom strihu z prevažne bavlneného kvalitného materiálu. Vhodné ako darček aj pre každodenné nosenie.

Happy Socks unisex ponožky Stripe Sock SA01-045
9,95 €

Bavlnené unisex ponožky od značky Happy Socks s kontrastnými pruhmi. Prevedenie v klasickom vyššom strihu z prevažne bavlneného kvalitného materiálu. Vhodné ako darček aj pre každodenné nosenie.

COVERT UNDERWEAR neviditeľné pánske tričko potítkové 145685
34 €

Posledný kus za túto cenu!

Pánske tričko od značky Covert Underwear so zosilneným materiálom v podpazuší proti viditeľnému poteniu. Tričko je svojím prevedením vhodné pod košeľu. Dokonalá „neviditeľnosť“ trička je zaručená farbou aj spracovaním materiálu.

Calvin Klein pánske pyžamo NM1600E L/S PANT SET-52%
74,95 € 35,90 €

Akcia

Pánske pohodlné pyžamo od značky Calvin Klein. Súprava obsahuje pyžamové nohavice so vzorovaním a pohodlné tričko s dlhým rukávom a logom značky na hrudi.

Happy Socks unisex ponožky Pizza Sock PIZ01-6300-30%
9,95 € 6,95 €

Výpredaj

Vtipné unisex ponožky od značky Happy Socks s motívom pizzy. Prevedenie v klasickom vyššom strihu z prevažne bavlneného kvalitného materiálu. Vhodné ako darček aj pre každodenné nosenie.

Happy Socks unisex ponožky Filled Optic Sock FO01-068
9,95 €

Viacfarebné vzorované unisex ponožky od značky Happy Socks. Prevedenie v klasickom vyššom strihu z prevažne bavlneného kvalitného materiálu. Vhodné ako darček aj pre každodenné nosenie.

Happy Socks unisex ponožky Funny Dog Sock FDO01-6700-30%
9,95 € 6,95 €

Výpredaj

Viacfarebné unisex ponožky od značky Happy Socks s motívom psov. Prevedenie v klasickom vyššom strihu z prevažne bavlneného kvalitného materiálu. Vhodné ako darček aj pre milovníkov psov.