Transcend Micro SDHC Premium 400x 16GB 60MB/s UHS-I + SD adaptér (TS16GUSDU1)

Transcend Micro SDHC Premium 400x 16GB 60MB/s UHS-I + SD adaptér (TS16GUSDU1)

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Rýchla pamäťová karta typu Micro Secure Digital micro SDHC UHS-1, kapacita 16 GB, rýchlostná trieda Class 10 – minimálna rýchlosť 10 MB/s, priložený adaptér na veľkosť SD. Celý popis
Partner: CZC.cz
6,70 €
Vrátane RP a DPH

Skladom u partnera 3 kusy

28.1.2022 - 31.1.2022 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu CZC.cz

Predaj zastrešuje MALL.CZ vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.

Kód: 100059612285

Popis

Pamäťové karty Transcend sú medzi používateľmi obľúbené pre svoj vynikajúci výkon za rozumnú cenu. S rýchlym rozvojom smartfónov a tabletov sa zvyšujú aj požiadavky používateľov na výkon pri spracovaní zvukového a video obsahu, rýchlosť prístupu k menším súborom a vyšší výkon aplikácií. Preto spoločnosť Transcend prišla s novým radom kariet microSDHC Class 10 UHS-I (Premium), ktoré sú v súlade so špecifikáciou UHS-I (UHS: Ultra High Speed). Súčasťou balenia je aj adaptér veľkosti SD, ktorý zvyšuje univerzálnosť použitia karty v rôznych zariadeniach.

Konkrétne táto pamäťová karta Transcend microSDHC Class 10 UHS-I (Premium) s kapacitou 16 GB ponúka vysoké prenosové rýchlosti čítania/zápisu s garantovanou minimálnou rýchlosťou 10 MB/s podľa špecifikácie zodpovedajúcej rýchlostnej triede Class 10. Vďaka tomu je karta vhodná pre moderné smartfóny, tablety, digitálne fotoaparáty s vysokým rozlíšením alebo videokamery MPEG4 na nahrávanie videa vo FullHD, ktoré kladú značné nároky na záznamové médiá.

Znalosť rýchlostnej triedy pamäťovej karty je dôležitá pre správny výber pri jej používaní. Karty sú rozdelené do rýchlostných tried, ktoré zaručujú minimálne garantované prenosové rýchlosti – Class 2 (minimálna rýchlosť 2 MB/s), Class 4 (4 MB/s), Class 6 (6 MB/s) a Class 10 (10 MB/s). Znalosť minimálnej prenosovej rýchlosti je dôležitá najmä pri výbere karty na nahrávanie videa, ale aj na rýchle fotografovanie.