SanDisk Ultra microSDHC 32GB, 80 MB / s Class 10 UHS-I + adaptér (SDSQUNS-032G-GN3MA)

SanDisk Ultra microSDHC 32GB, 80 MB / s Class 10 UHS-I + adaptér (SDSQUNS-032G-GN3MA)

Rýchla pamäťová karta typu microSDHC Ultra Android s kapacitou 32 GB, rýchlostná trieda Class 10 s minimálnou rýchlosťou 10 MB / s, rýchlosť UHS-I až 48 MB / s čítanie, ideálne pre čítanie aplikácií, voľne stiahnuteľná aplikácia SanDisk Memory Zone, vhodná pre mobilné zariadenia s OS Android. SD adaptér. Celý popis
25 €
Vrátane RP a DPH
7,99 €
-68%
Tovar od predajcu MALL

Už sa nepredáva

Kód: 1112256

Popis

Kľúčové vlastnosti:

SanDisk Micro SDHC Ultra Android UHS-I

Spoločnosť SanDisk sa už viac ako 27 rokov zaoberá výrobou a inovácií dátových úložísk. Od štýlových USB Flash diskov z výkonných SSD disky až po spoľahlivé pamäťové karty. Jej výrobky sú používané v mnohých popredných svetových dátových centrách. Pre vás teraz prináša svoju pamäťovú kartu Micro SDHC Ultra Android UHS-I.

Flash Pamäť

Flash pamäte predstavujú špeciálny typ pamäťových médií určený predovšetkým pre prenosné zariadenia. Flash pamäte sa vyznačujú malými rozmermi, nízkou spotrebou energie, vysokou spoľahlivosťou a rýchlym prístupom k uloženým dátam. Spájajú v sebe výhody pevného disku a RAM pamäťou – nemajú žiadne pohyblivé časti, informácie zostávajú uložené aj bez napájania. Sú však veľmi odolné (bez straty dát vydrží aj pád na zem), dáta zostanú uložené bez napájania po veľmi dlhú dobu.

Extrémna výdrž

Karty SanDisk vytvára svoje karty tak, aby prežili aj využitie za extrémnych podmienok. Sú vodeodolné, nárazuvzdorné, odolné proti röntgenovému žiareniu a obstoja v širokom teplotnom rozmedzí. Chránia tak vaše spomienky pred nehodami či už sa rozhodnete fotiť na snehu, v púšti alebo pri bazéne.

Android a Memory Zone

Táto karta je vhodná pre použitie do smartfónov či tabletov s operačným systémom Android. Veľkou výhodou je zadarmo stiahnuteľná aplikácia dostupná v Google Play Store s názvom SanDisk Memory Zone, ktorá vám umožní prezerať, prenášať a zálohovať dáta z vášho zariadenia.

Podrobná špecifikácia:

Technické parametre
  • Kapacita [GB]: 32
  • Minimálna rýchlosť zápisu: 10 MB/s
  • Maximálna rýchlosť čítania: 48 MB/s
  • Rýchlostná trieda: Class 10, UHS-I
  • Vodeodolná: Áno

Užitočné odkazy: