SanDisk Micro SDXC High Endurance 128GB 100MB/s UHS-I U3 + SD adaptér, (SDSQQNR-128G-GN6IA)

SanDisk Micro SDXC High Endurance 128GB 100MB/s UHS-I U3 + SD adaptér, (SDSQQNR-128G-GN6IA)

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Rychlá paměťová karta typu microSDXC High Endurance UHS-I s kapacitou 128 GB, vhodná pro monitoring, akční kamery, fotoaparáty a pro kamery do auta, rychlostní třída Class 10 s minimální rychlostí 20 MB/s, UHS-I rychlost až 110 MB/s čtení + adaptér. Celý popis
Partner: CZC.cz
22,06 €
Vrátane RP a DPH
20,15 €

Skladom u partnera 3 kusy

26.1.2022 - 27.1.2022 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu CZC.cz

Predaj zastrešuje MALL.CZ vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.

Kód: 100059708247

Popis

Micro Secure Digital SDXC 128 GB SanDisk High Endurance + adaptér

Využívajte funkcie tejto rýchlej pamäťovej karty na nahrávanie videí pomocou akčných kamier, vo fotoaparáte alebo na ňu len ukladajte fotografie a údaje. Karta je nielen rýchla, ale dokáže ukladať videá v rozlíšení Full HD rýchlosťou blesku a je odolná voči nárazom, vode, vysokým a nízkym teplotám, takže si môžete byť istí, že vás nikdy nesklame. Karta je tiež vhodná pre monitorovacie kamery a kamery do auta.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

O spoločnosti SanDisk

SanDisk vyrába a inovuje riešenia na ukladanie dát už viac ako 27 rokov. Od štýlových USB Flash diskov cez výkonné SSD až po spoľahlivé pamäťové karty. Jej produkty sa používajú v mnohých popredných svetových dátových centrách. Teraz pre vás prináša pamäťovú kartu Micro Secure Digital SDXC 128 GB SanDisk High Endurance.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Rýchlosť a HD

Karta Micro SDXC High Endurance využíva prenosové rýchlosti až 100 MB/s. Karta spĺňa aj požiadavky triedy 10,, ktorá poskytuje minimálnu rýchlosť zápisu 20 MB/s. Vďaka tomu je karta vhodná na nahrávanie HD videa.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Extrémna výdrž

SanDisk vytvára svoje karty tak, aby vydržali používanie v extrémnych podmienkach. Sú vodotesné, nárazuvzdorné, odolné voči röntgenovému žiareniu a odolávajú širokému rozsahu teplôt. To chráni vaše spomienky pred nehodami, či už sa rozhodnete fotografovať na snehu, v púšti alebo pri bazéne.

Kľúčové funkcie

Karta Micro SDXC má kapacitu 128 GB. Spadá do triedy rýchlosti 10 s minimálnou prenosovou rýchlosťou 20 MB/s. Rýchlosť čítania až 100 MB/s. Vhodné na vonkajšie použitie, v aute, na monitorovanie. Karta je vysoko odolná voči nárazom, vode a širokému rozsahu teplôt. Doživotná záruka. Až 10 000 hodín prehrávania videa vo Full HD.