SanDisk Micro SDXC Extreme 64GB 160MB/s A2 UHS-I U3 V30 + SD adaptér, (SDSQXA2-064G-GN6MA)

SanDisk Micro SDXC Extreme 64GB 160MB/s A2 UHS-I U3 V30 + SD adaptér, (SDSQXA2-064G-GN6MA)

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Vysokorychlostní paměťová karta SDXC s kapacitou 64 GB je ideální pro použití do telefonů, tabletů, kamer a fotoaparátů. Nabízí rychlost čtení až 160 MB/s a zápis až 60 MB/s, UHS-I U3, Class 10, vysoká odolnost a kompatibilita, aplikace Sandisk Memory Zone, adaptér. Celý popis
Partner: CZC.cz
13,05 €
Vrátane RP a DPH

Skladom u partnera 5+ kusov

28.1.2022 - 31.1.2022 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu CZC.cz

Predaj zastrešuje MALL.CZ vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.

Kód: 100059701961

Popis

Micro Secure Digital (SDXC) Extreme

Pamäťová karta od spoločnosti SanDisk sa môže pochváliť vysokou odolnosťou, spoľahlivým a rýchlym prenosom dát a vynikajúcou kvalitou záznamu videa vo formáte FULL HD a 4K. Umožňuje zaznamenať tisíce fotografií a hodiny záznamu v najvyššej kvalite.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Čo ponúkate?

  • Kapacita 64 GB
  • Rýchlosť čítania až 160 MB/s
  • Rýchlosť zápisu až 60 MB/s
  • Plynulý a nepretržitý záznam videa vo vysokej kvalite
  • Trvanlivosť
  • Adaptér

Vysoká rýchlosť

Pamäťová karta je navrhnutá pre maximálnu rýchlosť čítania 160 MB/s a rýchlosť zápisu až 60 MB/s. Trieda 10 zaručuje rýchly, plynulý a kvalitný prenos dát. Jeho výhodou je podpora UHS-I Class 3 (U3) a UHS Video Speed Class 30 (V30), ktoré sú ideálne na nahrávanie videí vo Full HD a 4K UHD.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Kvalitné spracovanie

maximálnu odolnosť voči teplote, vode, nárazuvzdornosť, odolnosť voči röntgenovému žiareniu. Vždy si môžete byť istí, že uložené údaje sú vždy v bezpečí a nehrozí im poškodenie.

Vysoká kompatibilita a kapacita

Karta je kompatibilná s mnohými zariadeniami, vhodná na použitie s telefónmi, tabletmi, fotoaparátmi a videokamerami. Na týchto zariadeniach ponúka špičkovú kvalitu záznamu videa v rozlíšení 4K. Vysoká kapacita 64 GB umožňuje ukladať a nahrávať tisíce fotografií a videí aj vo formáte Full HD.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Niečo navyše

Aplikácia Sandisk Memory ponúka jednoduché zobrazenie, prístup a zálohovanie súborov v pamäti vášho zariadenia. Na webovej stránke výrobcu www.sandisk.com si môžete bezplatne stiahnuť softvér RescuePRO Deluxe na obnovenie vymazaných údajov z karty.

Kľúčové funkcie

Pamäťová karta SanDisk Extreme Micro SDXC (adaptér je súčasťou balenia) s rýchlosťou čítania dát 160 MB/s a rýchlosťou zápisu až 60 MB/s sa vyznačuje vysokou odolnosťou, aby boli vaše dáta v bezpečí. Karta je vhodná pre všetky mobilné zariadenia, fotoaparáty a kamery. Ponúka impresívne prenosové rýchlosti a vynikajúcu kvalitu záznamu videa.