SanDisk Micro SDHC Extreme 32GB 100MB/s A1 UHS-I U3 V30 + SD adaptér (SDSQXAF-032G-GN6MA)

SanDisk Micro SDHC Extreme 32GB 100MB/s A1 UHS-I U3 V30 + SD adaptér (SDSQXAF-032G-GN6MA)

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Rýchla pamäťová karta microSDHC Extreme UHS-I s kapacitou 32 GB, rýchlostnou triedou Class 10 s minimálnou rýchlosťou 10 MB/s, V30 s minimálnou rýchlosťou nahrávania videa 30 MB/s a rýchlosťou UHS-I (U3) až 100 MB/s pri čítaní a 60 MB/s pri zápise, priložený adaptér na veľkosť SD. Celý popis
Partner: CZC.cz
24,33 €
Vrátane RP a DPH
9,30 €
-61%

Skladom u partnera 5+ kusov

26.1.2022 - 27.1.2022 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu CZC.cz

Predaj zastrešuje MALL.CZ vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.

Kód: 100059663994

Popis

SanDisk Micro SDHC Extreme UHS-I

Spoločnosť SanDisk vyrába a inovuje zariadenia na ukladanie dát už viac ako 27 rokov. Od štýlových USB Flash diskov cez výkonné SSD až po spoľahlivé pamäťové karty. Jej produkty sa používajú v mnohých popredných svetových dátových centrách. Teraz pre vás prináša pamäťovú kartu Micro SDHC Extreme UHS-I.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Pamäť Flash

Flash pamäte sú špeciálnym typom pamäťových médií určených predovšetkým pre prenosné zariadenia. Flash pamäte sa vyznačujú malými rozmermi, nízkou spotrebou energie, vysokou spoľahlivosťou a rýchlym prístupom k uloženým údajom. Spájajú výhody pevného disku a pamäte RAM – nemajú žiadne pohyblivé časti a informácie zostávajú uložené aj bez napájania. Sú však veľmi odolné (vydržia pád na zem bez straty údajov) a údaje zostanú uložené bez napájania veľmi dlho.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Rýchlosť a 4K

Karta Micro SDHC Extreme využíva rýchlostnú triedu UHS-I (U3), ktorá umožňuje dosiahnuť rýchlosť čítania/zápisu až 100/60 MB/s. Karta spĺňa aj podmienky rýchlostnej triedy Class 10, ktorá poskytuje minimálnu rýchlosť zápisu 10 MB/s. So schopnosťou zachytávať video v rozlíšení 4K prichádza aj nové označenie minimálneho dátového toku pre nahrávanie videa. V tomto prípade je to V30. Karta teda vyžaduje minimálny dátový tok 30 MB/s na nahrávanie videa.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Extrémna vytrvalosť

Spoločnosť SanDisk vyrába svoje karty tak, aby vydržali používanie v extrémnych podmienkach. Sú vodotesné, nárazuvzdorné, odolné voči röntgenovému žiareniu a odolávajú širokému rozsahu teplôt. To chráni vaše spomienky pred nehodami, či už sa rozhodnete fotografovať na snehu, v púšti alebo pri bazéne.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Kľúčové vlastnosti

Karta Micro SDHC Extreme má kapacitu 32 GB. Patrí do rýchlostnej triedy Class 10 s minimálnou prenosovou rýchlosťou 10 MB/s. Patrí tiež do triedy V30 s minimálnou rýchlosťou záznamu videa 30 MB/s a UHS-I (U3), vďaka ktorej má karta rýchlosť čítania až 100 MB/s a rýchlosť zápisu 60 MB/s. Je vhodný pre fotoaparáty a videokamery. Môže sa však používať aj v iných zariadeniach. Karta je vysoko odolná voči nárazom, vode a širokému rozsahu teplôt. Súčasťou balenia je adaptér na vloženie karty do bežného slotu SD. Doživotná záruka.