A-Data Micro SDHC Premier 16GB 85MB/s UHS-I A1 + SD adaptér (AUSDH16GUICL10A1-RA1)

A-Data Micro SDHC Premier 16GB 85MB/s UHS-I A1 + SD adaptér (AUSDH16GUICL10A1-RA1)

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner Výpredaj
Rýchla pamäťová karta Micro SDHC, UHS-1, Class 10, A1 od spoločnosti ADATA pre ešte prísnejšiu správu vášho úložiska. Adaptér SD. Vysoká kapacita 16 GB ponúka vysoké prenosové rýchlosti čítania/zápisu až 85/10 MB/s. Vďaka týmto vlastnostiam je karta vhodná pre moderné smartfóny a tablety. Celý popis
Partner: CZC.cz
8,13 €
Vrátane RP a DPH
6,76 €
-16%

Skladom u partnera 3 kusy

26.1.2022 - 27.1.2022 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu CZC.cz

Predaj zastrešuje MALL.CZ vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.

Kód: 100059516551

Popis

ADATA Premier Micro SDHC

Pamäťové karty Premier Micro SDXC/SDHC UHS-I poskytujú vysoké rýchlosti čítania až do 85 MB za sekundu pre skutočne rýchle prenosy súborov. Vďaka výkonnostnej triede 10 umožňujú nepretržité a zároveň vysokokvalitné nahrávanie videa v rozlíšení Full HD na smartfónoch a tabletoch. Jednoducho zaznamenávajte a zdieľajte svoje spomienky.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Rýchly prenos údajov

Rozhranie UHS-I a maximálna rýchlosť čítania 85 MB/s. Vďaka tomu môžete rýchlo prenášať údaje medzi telefónmi, tabletmi alebo počítačmi bez zbytočných nepríjemných oneskorení.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Podpora videa v rozlíšení Full HD

Nahrávajte pôsobivé videá, zachytávajte nádherné scény a zaznamenávajte aj tie najmenšie detaily. To všetko vďaka kombinácii rýchlostnej triedy 10 a vysokej rýchlosti prenosu dát, ktorá umožňuje podporu videa Full HD 1080p.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Kvalifikácia A1

Ak používate systém Android v mobilnom telefóne alebo tablete, pamäťové karty Micro SDHC UHS-I sa vám budú zaručene hodiť. Sú vybavené funkciou A1 qualification, ktorá vám pomôže inštalovať a spúšťať aplikácie ešte rýchlejšie.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Vysoká kompatibilita a dostatok priestoru pre vaše dáta

Vďaka vysokej kompatibilite podporujú pamäťové karty Premier micro SDHC UHS-I smartfóny, tablety, digitálne fotoaparáty a ďalšie zariadenia. Pamäťové karty Premier ponúkajú širokú škálu kapacít od 16 GB do 128 GB. Možno do nich uložiť aj tisíce fotografií a hodiny videa v rozlíšení Full HD. Všetko bez zložitého nastavovania. Už sa nemusíte starať o miesto pre svoje údaje.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Neprídete o svoje dáta

Pamäťové karty Premier SDHC UHS-I sú vybavené pokročilou ochranou dát (ECC). Sú mimoriadne odolné, vodotesné, nárazuvzdorné, odolné voči röntgenovému žiareniu a antistatické. Odolávajú aj veľmi nízkym a vysokým teplotám. (-25 °C až 85°).

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Kľúčové vlastnosti

Rýchla pamäťová karta Micro SDHC, UHS-1, Class 10, A1 od spoločnosti ADATA pre ešte prísnejšiu správu vášho úložiska. Vysoká kapacita 16 GB ponúka vysoké prenosové rýchlosti čítania a zápisu až 85/10 MB/s. Vďaka týmto vlastnostiam je karta vhodná pre moderné smartfóny, tablety, digitálne fotoaparáty s vysokým rozlíšením alebo videokamery MPEG4, ktoré kladú vysoké nároky na záznamové médiá. Adaptér SD je súčasťou balenia. Rozmery karty sú 15 × 11 × 1 mm, hmotnosť 0,25 g.