SAMSUNG micro SDHC 32GB EVO Plus + SD adaptér (MB-MC32GA / EU)

SAMSUNG micro SDHC 32GB EVO Plus + SD adaptér (MB-MC32GA / EU)

MicroSDHC karta s kapacitou 32 GB pre vaše mobilné zariadenie. Táto karta kompatibilná s technológiami UHS-I Speed Class 1 (U1) a Class 10 je ideálna pre snímanie fotografií i záznam a prehrávanie videa v rozlíšení Full HD. A vďaka rýchlosti čítania až 95 MB/s a zápisu až 20 MB/s, sa aplikácie a videá načítajú rýchlejšie, rovnako ako je rýchlejší prenos súborov. Celý popis
14,90 €
Vrátane RP a DPH
9,99 €
-32%
Tovar od predajcu MALL

Na sklade 5+ kusov

Už zajtra k osobnému odberu
Predajne
 
28.6.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 1036870

Popis

Základné parametre:

  • Kapacita 32GB
  • Čítacia rýchlosť: až 95MB/s
  • Zapisovacia rýchlosť: až 20MB/s
  • Class: 10
  • UHS-I U1
  • Súčasťou SD adaptér

Kľúčové vlastnosti:

Tá správna karta

Získajte viac miesta a vyššiu rýchlosť. Doprajte svojim zariadením najvyššiu kapacitu a najvyššiu rýchlosť čítania aj zapisovania dát v porovnaní s pamäťovými kartami v rovnakej triedy. EVO Plus je ideálny pre 4K video v UHD rozlíšení. Vďaka svojmu výkonu a spoľahlivosti je dokonale stvorená, aby vám pomohla udržať všetky vaše spomienky.

*4K UHD video je podporované u kariet s kapacitou 128 GB a 64 GB. Kompatibilita hostiteľských zariadenie sa môže líšiť.

Kráľovská kapacita

Od teraz už budete mať miesta vždy dostatok. Mimoriadny objem pamäte 256 GB vám vystačí na 12 hodín 4K UHD videa, 33 Full HD videa alebo 55 200 fotografií.* Budete tak mať absolútnu slobodu vychutnať si radosť zo života – a zároveň si na všetky zážitky zachovať spomienky.

* Informácie sú uvedené na základe interného testovania s hostiteľským zariadením Samsung Galaxy S7 a za predpokladu, že priemerná skutočná využiteľná kapacita predstavuje 93,1% uvedenej kapacity. Skutočná využiteľná kapacita môže byť nižšia ako uvedená.

Rozšírená kompatibilita

Pamäťovú kartu EVO Plus využijete v zariadeniach podporujúcich SD aj microSD karty. Umožňuje dokonca aj záznam 4K UHD videa. Súčasťou balenia je SD adaptér kompatibilný s takmer všetkými prístrojmi od ľubovoľných výrobcov. Aj pri jeho využití si samozrejme zachováte výnimočný výkon kariet EVO Plus.

Štvornásobná ochrana

Uchovajte svoje spomienky v bezpečí. EVO Plus sa môže pochváliť 4-stupňovou ochranou a 10 ročnou obmedzenou zárukou. To znamená, že dokáže prežiť až 72 hodín v morskej vode,¹ vydržať aj v extrémnych teplotách,² ochrániť všetky vaše dáta pred poškodením letiskovými rentgenmi³ alebo pôsobením magnetického pola⁴ porovnateľného s magnetickou rezonanciou.

1. Certifikácia vodeodolnosti IEC 60529 a IPX7. 2. Prevádzkové teploty v rozsahu od –25 °C do 85 °C, mimoprevádzková teploty v rozsahu od –40 °C do 85 °C. 3. Až do 50 röntgenov. 4. Až do 15 000 gaussov. ※ Spoločnosť Samsung nenesie zodpovednosť za akékoľvek i) poškodenie a/alebo stratu dát a ii) výdavky spojené s obnovou dát na pamäťovej karte.

Užitočné odkazy: