Kingston Micro SDXC Canvas salect Plus 100R 128GB 100MB/s UHS-I + adaptér (SDCS2/128GB)

Kingston Micro SDXC Canvas salect Plus 100R 128GB 100MB/s UHS-I + adaptér (SDCS2/128GB)

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Odolná 128GB pamäťová karta SDXC s triedou Class 10 a rýchlostnou triedou UHS-I – maximálna rýchlosť čítania až 100 MB/s, optimalizovaná na použitie v zariadeniach so systémom Android, odolná voči röntgenovému žiareniu, vode, vysokým teplotám a vibráciám. Adaptér SD je súčasťou balenia. Celý popis
20,14 €
Vrátane RP a DPH
12,35 €
-38%
Partner: CZC.cz
230,21 €

Skladom u partnera 5+ kusov

17.8.2022 k osobnému odberu
Predajne
 
17.8.2022 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu CZC.cz

Predaj zastrešuje MALL.SK vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.
Kód: 100059570943

Popis

Odolná pamäťová karta Kingston SDXC Class 10 UHS-I

Pamäťová karta Kingston sa používa v smartfónoch, tabletoch alebo prenosných fotoaparátoch. Ponúka zvýšenú rýchlosť a kapacitu na rýchlejšie načítanie aplikácií. Táto rýchlosť umožňuje nahrávanie videa v rozlíšení Full HD a je vhodná na použitie vo vonkajšom prostredí. Vďaka širokej škále kapacít od 16 GB do 512 GB si určite vyberiete ten správny.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Vhodné do extrémnych podmienok

Túto odolnú pamäťovú kartu SDXC oceníte nielen pri každodennom používaní, ale aj v prípade, že sa stane niečo nepredvídané, čo kartu poškodí. Karta je navrhnutá tak, aby počas prevádzky odolávala účinkom röntgenového žiarenia, vibráciám, vysokým a nízkym teplotám od –25 °C do 85 °C a je tiež odolná voči vode podľa štandardných špecifikácií IPX7.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Užívajte si solídnu rýchlosť

Vďaka tomu, že karta patrí do rýchlostnej triedy Class 10 a podporuje špecifikáciu UHS-I, je schopná dosiahnuť rýchlosť čítania až 100 MB/s. To znamená, že karta nemá problém napríklad so záznamom videa vo Full HD. Znalosť minimálnej prenosovej rýchlosti je dôležitá najmä pri výbere karty na nahrávanie videa, ale aj na rýchle fotografovanie.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Používanie kariet SDXC

Pamäťové karty SDXC sa používajú najmä v tabletoch, mobilných telefónoch, digitálnych fotoaparátoch, notebookoch atď. a samozrejme sa dajú používať aj v bežnom počítači, ale je potrebné použiť príslušný adaptér/čítačku; v operačnom systéme sa pamäťová karta považuje za ďalší pevný disk a ako taký sa môže používať.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Kľúčové vlastnosti

Tento model pamäťovej karty Kingston SDXC Class 10 UHS-I poskytuje vysoký výkon, rýchlosť, odolnosť a kapacitu 128 GB. Spĺňa štandard rýchlosti Class 10 a UHS-I, ktorý zaručuje dostatočnú rýchlosť prenosu až do 100 MB/s. Optimalizované na používanie v zariadeniach so systémom Android. Karta je odolná voči röntgenovému žiareniu, vode, vysokým teplotám a vibráciám. Adaptér SD je súčasťou balenia.