Kingston HyperX Savage Black 8GB DDR4 2666

Značka: Kingston Náš kód: 1017005

Doprava zadarmo

Kingston HyperX Savage Black 8GB DDR4 2666

Kvalitný a rýchly pamäťový modul typu DDR4 SDRAM zo série HyperX Savage Black, podpora moderných čipsetov AMD aj Intel, rýchlosť 2666MHz, časovanie CL13 pri napájaní 1.2 V, kapacita 8 GB, asymetrický chladič HyperX Savage. Celý popis

83.9
83,90 € vrátane RP a DPH
Cena s MALL kartou:
33,90 €
Viac info tu
Už sa nepredáva
Viac informácií

Dostupnosť nie je známa

Pri tomto tovare momentálne nemôžeme garantovať jeho dostupnosť.
Ak si prajete byť informovaný o zmene, kliknite na Mám záujem.

Len čo budeme môcť dostupnosť garantovať, budeme Vás kontaktovať.

Informácie o Garantovanej dostupnosti

Popis

Popis produktu

Kingston HyperX Savage Black

Firma Kingston vždy patrila a stále patrí medzi popredných výrobcov a dodávateľov pamäťových modulov. Vďaka ich vysokej kvalite a spoľahlivosti ju vo svojich modelových radách používa aj mnoho známych výrobcov počítačov a sú používané pri testovaní nových základných dosiek, grafických kariet a pod. Pamäťové moduly zo série HyperX Savage Black sú ďalším prírastok do produktového radu DDR4 pamäte HyperX.

Atraktívne prevedenie

Elegantný asymetrický heatspreader v atraktívnom čiernom farebnom prevedení, má za úlohu nielen spoľahlivo odvádzať vyžarované teplo z výkonného modulu, ale zároveň dodáva pamätiam atraktívny vzhlad.

Ideálne pre moderné systémy

Kingston HyperX Savage Black sú navrhnuté ako ideálna súčasť pre moderné systémy. Ich vysokej rýchlosti a agresívne časovanie komplementujú procesory Intel s 2, 4, 6 i 8 jadrami. Pamäte sú optimalizované pre čipsety série 100 a X99 spoločnosti Intel a ich základnej dosky.

Plug and Play ready

Operačné pamäte Kingston HyperX Savage Black podporujú technológiu Plug and Play. Pamäte podporujúce túto technológiu stačí inštalovať do príslušných DIMM slotov na základnej doske (BIOS základnej dosky musí túto funkciu podporovať) a tie sa automaticky nastavia. Napätie, frekvencia aj časovanie pamätí.

Klúčové vlastnosti

Kingston HX426C13SB2/8 je kvalitný a predovšetkým rýchly pamäťový modul typu DDR4 zo série HyperX Savage Black s kapacitou 8 GB (1× 8GB) určený pre vysoké pracovné frekvencie až do 2666 MHz. Jedná sa o Non-ECC prevedenie. Pamäť zvláda časovanie CL13 na svoju pracovnú frekvenciu s napätím 1.2 V. Pamät zo série HyperX Savage Black sú vybavené elegantným chladičom. Výška pamäťových modulov je 34.57 mm.


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Typ pamäte DDR4
Konfigurácia pamäte 1 x 8GB
Pracovná frekvencia 2666 MHz
Určenie pre stolné PC
CAS Latency 13 Centiliter
Chladenie pasívne
Maximálne pracovné napätie 1.35 V