Crucial Ballistix Sport LT Red 8GB (2x4GB) DDR4 2400

Značka: Crucial Náš kód: 1017006

Doprava zadarmo

Crucial Ballistix Sport LT Red 8GB (2x4GB) DDR4 2400

Veľmi kvalitná výkonná sada UDIMM operačných pamätí, frekvencia 2400 MHz, typ DDR4 SDRAM, kapacita 8 GB (2× 4GB), časovanie 16–16–16, napätie 1,2V, dizajnový chladič. Celý popis

70.28
70,28 € vrátane RP a DPH
Cena s MALL kartou:
20,28 €
Viac info tu
Už sa nepredáva
Viac informácií

Dostupnosť nie je známa

Pri tomto tovare momentálne nemôžeme garantovať jeho dostupnosť.
Ak si prajete byť informovaný o zmene, kliknite na Mám záujem.

Len čo budeme môcť dostupnosť garantovať, budeme Vás kontaktovať.

Informácie o Garantovanej dostupnosti

Popis

Popis produktu

Ballistix Sport LT Red 8GB DDR4

Vytvorené pre nadšencov do výkonu, hráča a kohokoľvek, kto chce zo svojho systému dostať viac, CRUCIAL Ballistix Sport LT DDR4 pamäte vám pomáhajú dosiahnuť práve toho. Dajte svojmu procesoru prostriedky, ktoré potrebuje k svojmu výkonu, zrýchlite svoj počítač a zlepšite jeho odozvu.

Ballistix

Pamäte sú zábavné, keď sú rýchlejšie, štýlovejšie a keď pomáhajú vášmu systému operovať na vyššej úrovni. Na rozdiel od štandardných Crucial DDR4 SDRAM pamäťou je rad Ballistix Sport vytvorená práve tak, aby všetky tieto požiadavky splnila. Dosiahnite vyšších rýchlostí, ľahko spúšťajte náročné aplikácie a udrite vždy ako prvý vďaka zníženiu latencie a nahrávacích časov.

Jednoduchá inštalácia

Získať viac z vášho systému by malo byť jednoduché. A presne to vám pamäť Ballistix Sport prináša. Za použitia najnovších technológií, intuitívneho dizajnu modulov, profilu Intel XMP 2.0 a ďalších, boli vytvorené cenovo dostupné, ľahko použiteľné pamäte. Inštalácia je veľmi jednoduchá s plug-and-play a minimálnou, či žiadnou konfiguráciou biosu.

Kryte sa

Za pomoci digitálnej kamufláže a integrovaného chladiča, bol Ballistix Sport vytvorený ako pamäťový poručík. Zachovávajte svoj systém v chlade a pohromade, zatiaľ čo budete kosiť opozíciu. Či už je to náročný tabuľkový procesor či súper, ktorého sa práve chystáte zničiť.

Klúčové vlastnosti

Ballistix Sport sú sada veľmi kvalitných výkonných UDIMM operačných pamätí. Pamäte sú typu DDR4. Disponujú frekvenciou 2400 MHz a kapacitou 8 GB (2× 4GB). Ich časovanie je 16–16–16. Pamäte DDR4 SDRAM sa vyznačujú nízkym napätím, ktoré je v tomto prípade 1,2V. Pamäte sú navyše vybavené chladičom s dizajnom digitálnej kamufláže.


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Typ pamäte DDR4
Konfigurácia pamäte 2 x 4GB
Pracovná frekvencia 2400 MHz
Určenie pre stolné PC
CAS Latency 16 Centiliter
Chladenie pasívne
Maximálne pracovné napätie 1.2 V