Samsonite Illustro, 55 cm-56%

Samsonite Illustro, 55 cm

Hodnotenie: 3,5
167,90 € 73 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Čierny kufor značky Samsonite je možné vďaka jeho rozmerom zobrať aj na palubu lietadla ako príručnú batožinu. Je ľahký, vybavený teleskopickým madlom, 4 kolieskami otočnými od 360 stupňov, TSA zámkom a okrem hlavného úložného priestoru nechýbajú ani menšie vrecká na zips.

MAX Cestovný kufor "S"

MAX Cestovný kufor "S"

Hodnotenie: 4,5
39,90 € 34,70 €

Akcia

Cestovný kufor Max veľkosti „S“ je praktický spoločník na kratšie cesty, ktorý môže tiež poslúžiť ako príručná batožina do lietadla. Kufor sa vyznačuje štýlovým žíhaným dizajnom a veľmi odolným škrupinovým telom.

Samsonite Dynamo Spinner, 55 cm-63%
190 € 69,20 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Cestovní kufr Samsonite z řady Dynamo je vysoký pouhých 55 cm, a proto je vhodným společníkem do letadla při krátkodobém cestování. Je vybaven 4 robustními kolečky, teleskopickým madlem, TSA zámkem a nechybí mu ani několik menších kapes na zip pro uchování drobností.

Trunki Kufrík + odrážadlo lienka Harley
59,99 € 50,74 €
+ doprava zadarmo

Kufrík a odrážadlo Trunk v červeno/čiernom prevedení, ktorý pripomína lienku je ideálny na prechádzky, dovolenky aj do lietadla. Kufrík plní dve funkcie súčasne! Slúži ako batožina a zároveň ho deti môžem využiť ako odrážalo pre skrátenie nudných chvíľ počas cestovania. Úložný priestor vo vnútri s objemom cca 18 l je dostatočne veľký na hračky, knižky, oblečenie apod. Vnútri kufríka sú pásy na uchytenie obsahu a postranné vrecko

Trunki Kufrík + odrážadlo Terrance-22%
59,99 € 46,30 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Kufrík a odrážadlo Trunk Terrance v krásnom modrom prevedení je ideálny na prechádzky, dovolenky aj do lietadla. Kufrík plní dve funkcie súčasne! Slúži ako batožina a zároveň ho deti môžem využiť ako odrážalo pre skrátenie nudných chvíľ počas cestovania. Úložný priestor vo vnútri s objemom cca 18 l je dostatočne veľký na hračky, knižky, oblečenie a pod. Vnútri kufríka sú pásy na uchytenie obsahu a postranné vrecko.

Leonardo Trolley 31L-37%

Leonardo Trolley 31L

Hodnotenie: 4,5
61,99 € 38,81 €

Akcia

Veľmi kvalitný cestovný kufor Leonardo Collection ponúka najvyšší komfort a zaručený stabilný materiál s vysokou pružnosťou. Starostlivo dizajnový interiér kufru vám ponúka dostatok priestoru pre všetky vaše veci.

Trunki Kufrík + odrážadlo tiger Tipu-22%
59,99 € 46,30 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Kufrík a odrážadlo Trunki v krásnom čierno/oranžovom prevedení pripomínajúci tigríka je ideálny na prechádzky, dovolenky aj do lietadla. Kufrík plní dve funkcie súčasne! Slúži ako batožina a zároveň ho deti môžu využiť ako odrážalo na skrátenie nudných chvíľ počas cestovania. Úložný priestor vo vnútri s objemom cca 18 l je dostatočne veľký na hračky, knižky, oblečenie apod. Vnútri kufríka sú pásy na uchytenie obsahu a postranné vrecko.

Trunki Kufrík + odrážadlo včielka Bernard
59,99 € 54,65 €
+ doprava zadarmo

Kufrík a odrážadlo Trunk v krásnom čierno/žltom prevedení pripomínajúci včielku je ideálny na prechádzky, dovolenky aj do lietadla. Kufrík plní dve funkcie súčasne! Slúži ako batožina a zároveň ho deti môžem využiť ako odrážalo pre skrátenie nudných chvíľ počas cestovania. Úložný priestor vo vnútri s objemom cca 18 l je dostatočne veľký na hračky, knižky, oblečenie apod. Vnútri kufríka sú pásy na uchytenie obsahu a postranné vrecko.

Trunki Kufrík + odrážadlo dinosaurus Rex
59,99 € 54,65 €
+ doprava zadarmo

Kufrík a odrážadlo Trunk v krásnej zelenej farbe pripomínajúcej obľúbeného dinosaura Rexa je ideálny na prechádzky, dovolenky aj do lietadla. Kufrík plní dve funkcie súčasne! Slúži ako batožina a zároveň ho deti môžu využiť ako odrážalo pre skrátenie nudných chvíľ počas cestovania. Úložný priestor vo vnútri s objemom cca 18 l je dostatočne veľký na hračky, knižky, oblečenie apod. Vo vnútri kufríka sú pásy na uchytenie obsahu a postranné vrecko.

Trunki Kufrík + odrážadlo hasičské auto Frankie
59,99 € 54,60 €
+ doprava zadarmo

Od teraz bude vaše deti cestovanie baviť! Parádny kufrík pojme všetky obľúbené hračky aj oblečenie, ale zároveň poslúži ako odrážadlo. A keď už bude dieťatko unavené, pripnete popruh a môžete odrážadlo ťahať.

American Tourister Funshine 39 l
101,90 € 62,11 €
+ doprava zadarmo

Moderný a vysoko kvalitný cestovný kufor je možné vďaka menším rozmerom využiť ako príručnú batožinu. Jeho objem je 39 l a je vyrobený z ľahkého polyesteru. Kufor je vybavený visiacim zámkom, teleskopickým madlom a 2 kolieskami.

Wenger LUMEN 20 "cestovný kufor
112,90 €
+ doprava zadarmo

Splátky bez navýšenia

Batožina Lumen od značky Wenger vás bude sprevádzať na pracovné cesty aj dovolenky. Vďaka svojej výške je možné ho použiť ako palubnú batožinu väčšiny leteckých spoločností. Ponúka množstvo vnútorného priestoru pre uskladnenie všetkých nevyhnutností a troj-číselný zámok na jeho uzamknutie. Kolieska uľahčujú prevoz po dlažbe či inom nerovnom povrchu.

Wenger DEPUTY - 20 "cestovný kufor, čierna
108,79 € 105,10 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Odolnú cestovnú batožinu DEPUTY od značky Wenger si vďaka jej výške 55 cm môžete vziať na palubu väčšiny leteckých spoločností. Ponúka objem 48 litrov, čo zaisťuje dostatok priestoru pre uloženie všetkých vecí potrebných na dovolenku. Zámok na číselnú kombináciu chráni pred nepovolaným vniknutím od cudzej osoby.

SuitSuit Cestovný kufor TR-7105/3-S - Fab Seventies Reef Water Blue
138,20 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

To najlepšie zo sedemdesiatych rokov nájdete v cestovnom kufri Fab Seventies TR-7105/3-S od značky SuitSuit. Vďaka svojej veľkosti je ideálny ako príručná batožina väčšiny leteckých spoločností. Disponuje TSA zámkom, aby jeho vnútro bolo vždy chránené pred cudzím vniknutím. Štýlový kufor, ktorý vám každý na letisku bude závidieť.

Buddy Toys BPC 3111

Buddy Toys BPC 3111

Hodnotenie: 5
50,60 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Buddy Toys BPC 3111 je detský kufor a odrážadlo v jednom. Vaše deti si už pri cestovaní nebudú nudiť. S týmto kufrom sa zabavia pri čakaní na lietadlo.

SuitSuit Cestovný kufor

SuitSuit Cestovný kufor

Hodnotenie: 4,5
92 € 72,50 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Kufor Caretta o veľkosti príručnej batožiny aj pre nízkonákladové aerolinky je inšpirovaný silou a dokonalou ochranou korytnačieho panciera. Kufor tak vyniká svojou extrémnou ľahkosťou ale zároveň odolnosťou.

Samsonite Cestovná batožina Popsoda 55 cm
151,55 € 124,20 €
+ doprava zadarmo

Splátky bez navýšenia

Cestovný kufor Popsoda od značky Samsonite svojou výškou 55 cm vyhovuje ako palubná batožina väčšiny leteckých spoločností. Je ideálny ako batožina pre dvojdenný výlet. Modely radu spinner ponúkajú 4 kolieska, vďaka ktorým sa s ním ľahko manipuluje. Pripevnený TSA zámok umožňuje jednoduché uzamknutie zipsov a ochranu pred stratou obsahu kufra.

LittleLife Detská cestovná taška Animal Wheelie Duffle - Lienka
62,40 € 54,65 €
+ doprava zadarmo

Animal Wheelie Duffle je cestovná taška vyrobená z Nylonu. Kufrík je vybavený kolieskami a teleskopickou rukoväťou. Vnútri hlavného priestoru má malé vrecko na príslušenstvo. Táto batožina je ideálna na cestovanie lietadlom.

Wenger LUMEN 20 "dvojitý cestovný kufor, čierna
144,30 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Dvojitý cestovný kufor LUMEN od značky Wenger si vďaka jeho výške 55 cm môžete vziať na palubu väčšiny leteckých spoločností. Ponúka objem 36 litrov, dva oddelené priestory a vrecko na notebook. Zámok na číselnú kombináciu chráni pred nepovolaným vniknutím cudzou osobou.

REAbags Cestovný kufor Aerolite T-202/1-S
89,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Príručná kufor Aerolite si môžete vďaka jeho rozmerom vziať so sebou na palubu lietadla u mnohých leteckých spoločností. Kufor ponúka objem 35 l, je zaistený kódovým zámkom, opatrený 2 kolieskami a teleskopickou rukoväťou. Vonkajšia strana ponúka 2 vrecká na zips, z ktorých jedna je prispôsobená pre uloženie notebooku. Ideálna voľba pre každú služobnú cestu!

Mia Toro M1210/3-S

Mia Toro M1210/3-S

Hodnotenie: 4
70 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Kvalitne a precízne spracovaný kufor značky Mia Toro ponúka v základe objem 35 l, ktorý však možno vďaka expandéru rozšíriť na 44 l. Vďaka malým rozmerom je možné kufor využívať ako príručnú batožinu na krátke alebo služobné cesty. Kufor je zabezpečený TSA kódovým zámkom. Záruka 10 rokov.

American Tourister Herolite 55
152 € 85,55 €
+ doprava zadarmo

Cestovný kufor American Tourister je vyrobený vo veľkosti, ktorú väčšina leteckých spoločností uznáva ako kabínovú batožinu. Môžete si ho tak vziať so sebou na palubu lietadla. Vyrobený je z odolného polyesteru a jeho kapacita je 42 l.

Sirocco Cestovný kufor T-1177/3-S ABS
85,60 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Cestovný kufor vo veľkosti S. Povrchová úprava kufra Sirocco T-1177/3-S ABS robí kufor odolný proti poškriabaniu. Obávať sa tiež nemusíte ani drobných zlodejov – kufor je zabezpečený TSA kódovým zámkom. Ľahká konštrukcia navyše zaručí, že nebudete pri letiskovej kontrole limitovaní váhou kufra.

Mia Toro Cestovný kufor M1238/3-S
86,07 € 80,40 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Cestovný kufor s elegantným nadčasovým dizajnom. Mia Toro M1238 / 3-S vo veľkosti palubnej batožiny je vybavený TSA kódovým zámkom, 4 dvojitými kolieskami pre lepšiu manipuláciu a ergonomickou ** vysúvacou rukoväťou. Jeho objem môžete naviac ďalej zväčšiť z 39 l až na **49 l.

American Tourister Holiday Heat Spinner 55
78,83 € 69,70 €
+ doprava zadarmo

Malý kufrík American Tourister z kolekcie Holiday Heat je ideálnym spoločníkom na víkend alebo palubu lietadla. Ponúka objem 38 l, 4 kolieska, teleskopickú rukoväť a jeho obsah chráni integrovaný kódový zámok.

Mia Toro Cestovný kufor M1239/3-S
93,26 € 86,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Elegantný cestovný kufor veľkosti palubnej batožiny. Kufor Mia Toro z kolekcie Manta disponuje dnes už takmer nevyhnutným TSA kódovým zámkom, teleskopickým výsuvným systémom a praktickými 4 kolieskami otočnými o 360°.

American Tourister Taška na kolieskach RoadQuest 55 cm
97,14 € 77,50 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Ultraľahká cestovná taška na kolieskach American Tourister RoadQuest 55 cm zaisťuje flexibilné cestovanie. Je vhodná ako príručná batožina, a aj len tak do ruky na cestovanie mestskou dopravou. Ponúka najmodernejšiu hliníkovú rukoväť a polstrované vrchné ručné madlo pre najkomfortnejšie prenášanie.

Dakine Terminal Spinner 40 l-49%
202,84 € 101,64 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Cestovný kufor Dakine Terminal Spinner má objem 40 l a vďaka 4 kolieskam ponúka perfektné jazdné vlastnosti. Vnútro batožiny je vybavené multifunkčným organizérom, ktorý pojme notebook do veľkosti 15" a ďalšie doplnky. Priestor kufra je rozdelený do 2 častí, z ktorých ľavá strana je členená do dvoch samostatných vreciek a obsah na pravej strane zaisťujú elastické popruhy.

Buddy Toys BPC 3112

Buddy Toys BPC 3112

Hodnotenie: 5
50,60 €
+ doprava zadarmo

Spríjemnite vašim deťom cestovanie. S detským kufrom Buddy Toys BPC 3112 si vaše ratolesti užijú zábavu, pretože ho môžu využiť aj ako odrážadlo.

REAbags Cestovný kufr Cities Western Gear
28,74 € 27,37 €

Konečne kabínová batožina, ktorá je cenovo dostupná naozaj pre všetkých. Aj napriek tomu ale vybavená kvalitnými in-line kolieskami s kovovými ložiskami, ultraľahkou konštrukciou a vyrobená z 600D polyesteru, ktorý je odolný roztrhnutiu.

Rock TR-0166/3-S

Rock TR-0166/3-S

Hodnotenie: 5
89,90 €
+ doprava zadarmo

Príručnú batožinu z kolekcie Rock Hybrid v podobe moderného kufríka oceníte najmä na služobných cestách či víkendoch. Ponúka objem 34 l a je vybavený integrovaným TSA kódovým zámkom, ktorý ochráni jeho obsah.

Leonardo Palubný kufor Duo Color
44,04 € 38,81 €

Akcia

Nápaditý a pritom decentný palubný kufor má objem 28 litrov a je vyrobený z pevného a odolného ABS materiálu. Výhodou je jeho univerzálne použitie ako na výlety po Európe, tak na služobnú cestu.

Trunki Kufrík + odrážadlo Trixie
59,99 € 54,65 €
+ doprava zadarmo

Kufrík a odrážadlo Trunk Trixie v krásnom ružovom prevedení je ideálny pre dievčatká na prechádzky, dovolenku aj do lietadla. Kufrík plní dve funkcie súčasne! Slúži ako batožina a zároveň ho deti môžem využiť ako odrážalo pre skrátenie nudných chvíľ počas cestovania. Úložný priestor vo vnútri s objemom cca 18 l je dostatočne veľký na hračky, knižky, oblečenie apod. Vnútri kufríka sú pásy na uchytenie obsahu a postranné vrecko.

LittleLife Animal Wheelie Duffle - Dinosaur
62,40 € 54,65 €
+ doprava zadarmo

Animal Wheelie Duffle je cestovná taška vyrobená z Nylonu. Kufrík je vybavený kolieskami a teleskopickou rukoväťou. Vnútri hlavného priestoru má malú kapsu na príslušenstvo. Táto batožina je ideálny pre cestovanie lietadlom.

SuitSuit Cestovný kufor TR

SuitSuit Cestovný kufor TR

Hodnotenie: 4,5
138,48 € 135,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Extrémne ľahké a odolné kufre značky Suitsuit veľkosti S. Uzatvárateľné zipsom, ktorého jazdca je možné zapojiť do TSA zapusteného kódového zámku. Disponujú ľahkým výsuvným systémom a štyrmi kolieskami otočnými o 360°. Vyrobené z kvalitného materiálu ABS/PC. Kufor spĺňa požiadavky na palubovú batožinu.

Samsonite Cestovná batožina Disney 55 cm modrá
213,74 € 155,40 €
+ doprava zadarmo

Splátky bez navýšenia

Detský cestovný kufor Disney od značky Samsonite svojou výškou 55 cm vyhovuje ako palubná batožina väčšiny leteckých spoločností. Je ideálny ako batožina pre dvojdenný výlet. Modely radu spinner ponúkajú 4 kolieska, vďaka ktorým sa s ním ľahko manipuluje. Pripevnený TSA zámok umožňuje jednoduché uzamknutie zipsov a ochranu pred stratou obsahu kufra.

SuitSuit Cestovný kufor TR-7104/3-S - Fab Seventies Antique White
138,20 €
+ doprava zadarmo

Splátky bez navýšenia

To najlepšie zo sedemdesiatych rokov nájdete v cestovnom kufri Fab Seventies TR-7104/3-S od značky SuitSuit. Vďaka svojej veľkosti je ideálny ako príručná batožina väčšiny leteckých spoločností. Disponuje TSA zámkom, aby jeho vnútro bolo vždy chránené pred cudzím vniknutím. Štýlový kufor, ktorý vám každý na letisku bude závidieť.

Samsonite Base Boost Spinner 55
143,24 € 105,10 €
+ doprava zadarmo

Splátky bez navýšenia

Malý kufor značky Samsonite je skvelým spoločníkom na víkend aj na palubu lietadla ako príručná batožina. Ponúka objem 39 l a vo výbave nechýbajú 4 kolieska, teleskopická rukoväť a integrovaný kódový zámok.

Skip hop Zoo Kufor cestovný - Jednorožec
46,70 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Veselý kufrík s obľúbeným motívom jednorožca si vaše dieťa zamiluje. Predné vrecko slúži pre uchovanie nevyhnutných vecí a bočné sieťované vrecko pre úschovu pitia. Vďaka svojej dostatočnej pevnosti je kufrík vhodný pre každodenné používanie a vzhľadom k rozmerom je možné ho využiť ako príručnú batožinu.

Sirocco Cestovný kufor T-1194/3-S PC - strieborná
73,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Strieborný cestovný kufor s objemom 37 l. Kufor Sirocco vo veľkosti S využijete na všetky kratšie cesty. Kufor je navyše u väčšiny leteckých spoločností prijímaný ako kabínová batožina.

American Tourister Sonicsurfer 55 cm
101,03 € 73,90 €
+ doprava zadarmo

Príručná batožina American Tourister Sonicsurfer 55 cm so 4 kolieskami je ideálna na dvojdňový výlet. Táto veľkosť je vhodná ako palubná batožina pre nízkonákladové spoločnosti, ako je EasyJet alebo RyanAir. Zabudovaný TSA zámok pre maximálnu bezpečnosť obsahu batožiny.

Dakine Carry On EQ Roller 40 l
112,50 €
+ doprava zadarmo

Splátky bez navýšenia

Cestovný kufor Dakine Carry On EQ Roller 40 l je vhodný na dovolenku, či už sa letíte opaľovať k moru alebo podnikať výlety v horách. Jeho veľkosť je výborná do lietadla ako príručnú batožina a vojde sa toho do neho prekvapivo dosť. Ponúka niekoľko vreciek a je zhotovený z kvalitných materiálov.

REAbags Príručný kufor na notebook Aerolite WLB41
93,10 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Malý príručný kufor Aerolite je ideálny spoločník na služobné cesty. Je vybavený vystuženým vreckom na notebook a hlavným priestorom pre vaše veci s objemom 36 l. Predná strana kufra ponúka kapsu na zips s organizérom na písacie potreby a vizitky.

Wenger MATRIX - 20 "cestovný kufor, čierna
128,22 € 125 €
+ doprava zadarmo

Splátky bez navýšenia

Rozšíriteľný cestovný kufor MATRIX od značky Wenger si vďaka jeho výške 55 cm môžete vziať na palubu väčšiny leteckých spoločností. Ponúka objem 32 litrov, ktorý môžete podľa potreby rozšíriť na 38 litrov. Zámok na číselnú kombináciu chráni pred nepovolaným vniknutím cudzou osobou.

American Tourister Cestovná batožina Aero Racer 55 cm Frontloader
112,68 € 100,90 €
+ doprava zadarmo

Splátky bez navýšenia

Cestovný kufor Aero Racer od značky American Tourister svojou výškou 55 cm vyhovuje ako palubná batožina väčšiny leteckých spoločností. Je ideálny ako batožina pre dvojdenný výlet. Modely radu spinner ponúka 4 kolieska, vďaka ktorým sa s ním ľahko manipuluje, a rad Frontloader disponuje predným vreckom na uloženie notebooku či tabletu.

MEMBER´S Cestovný kufor Hi-Lite S
78,26 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Ľahká kabínová batožina z kolekcie Member 's Hi-Lite poteší svojimi vychytávkami, medzi ktoré patria kvalitné otočné kolieska o 360°, adresný štítok či polstrované teleskopické madlo, ktoré spríjemnia manipuláciu.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: