UVtech Germicidní lampička UV-One

UVtech Germicidní lampička UV-One

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Ideálny produkt pre dezinfekciu malých priestorov. Malá a pritom výkonná UV lampa eliminuje v blízkom okolí žiariče až 99,9% vírusov a baktérií. K tomu využíva germicídne žiarenie s vlnovou dĺžkou 253,7nm. Ako lampičku používať? Celý popis
31,60 €
Vrátane RP a DPH
Doprava zadarmo
Partner: UVtech SK

Skladom u partnera 5+ kusov

28.10.2021 - 29.10.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100059123404

Popis

Ideálny produkt pre dezinfekciu malých priestorov. Malá a pritom výkonná UV lampa eliminuje v blízkom okolí žiariče až 99,9% vírusov a baktérií. K tomu využíva germicídne žiarenie s vlnovou dĺžkou 253,7nm.

Ako lampičku používať?

Jednoducho, nabitú lampičku položte na miesto, ktoré chcete dezinfikovať a stlačte tlačidlo, germicídne lampa sa zopne po 15 sekundovom bezpečnostným intervale a svieti počas 30 minút, počas ktorých účinne zlikviduje vírusy a baktérie na povrchu priľahlých plôch a predmetov. Lampičku je vhodné používať na dezinfekciu malých uzavretých priestorov, napríklad chladničky, šatníka či kabelky. Je však možné ju položiť aj na kuchynskú linku, či inú otvorenú plochu, pritom je však nutné dbať bezpečnostných pokynov, aby nedošlo k zraneniu osôb či zvierat.

POZOR: Po spustení germicídne žiarivky nesmie byť v dosahu 5 metrov žiadna osoba, zvieratá a ani žiadne rastliny. Žiarivka sa zopne po 15 sekundách od zapnutia lampičky. Zariadenie skladujte mimo dosahu detí.

Technické informácie:
Výkon germicídneho žiariče: 2,5 W
Napätie: 5V
Farba: čierna
Kapacita batérie: 700mAh
Veľkosť: 55 × 155 mm
Hmotnosť: 0,6 kg
Materiál: Kov / ABS