UVtech Germicídna lampa 100W s akumulátorom - Tower Battery

UVtech Germicídna lampa 100W s akumulátorom - Tower Battery

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Germicídne lampa je vhodná pre dezinfekciu priestorov ako sú čakárne, ordinácie, zasadacie miestnosti, jedálne, šatne či sprchy. Vhodná je tiež pre využitie vo fitness centrách, kultúrnych domoch a ďalších priestoroch kde dochádza k vysokej fluktuácii osôb. K dispozícii je verzia bez ozónu. Celý popis
679 €
Vrátane RP a DPH
Doprava zadarmo
Partner: UVtech SK

Skladom u partnera 5+ kusov

26.10.2021 - 27.10.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100059123403

Popis

Germicídne lampa je vhodná pre dezinfekciu priestorov ako sú čakárne, ordinácie, zasadacie miestnosti, jedálne, šatne či sprchy. Vhodná je tiež pre využitie vo fitness centrách, kultúrnych domoch a ďalších priestoroch kde dochádza k vysokej fluktuácii osôb. K dispozícii je verzia bez ozónu. Pre firemných zákazníkov je na zariadení vrátane germicídne žiarivky poskytovaná nadštandardná záruka 2 roky. Žiarivka je vymeniteľná. K výrobku je dodávaná výstražná samolepka vo formáte A5, informatívne samolepka vo formáte A4 a výstražné visačka na kľučku. Súčasťou balenia sú aj batérie pre diaľkové ovládanie.

Výstražná samolepka
Možno ju umiestniť pred vstupom do priestorov, ktoré sú často dezinfikované UV-C žiaričmi
Informativní samolepka Dejte Vašim zákazníkům/klientům/pacientům vědět, že dbáte na sterilnost prostředí ve vaší provozovně 
Visačka na dvere Zamedzte vstupu do miestnosti, kde je spustená UV lampa, výstražnú visačkou na kľučku
Prednosti lampy Tower Battery
Pohodlné ovládanie a senzor pohybu

Lampu je možné flexibilne presúvať medzi miestnosťami vďaka zabudovanej batérii s kapacitou 12Ah. Na jedno nabitie vydrží lampa svietiť počas 3 hodín. Stačí teda lampu presunúť do miestnosti a zapnúť diaľkovým ovládaním či tlačidlom priamo na zariadení. Integrovaný senzor pohybu osôb vypne žiarič v prípade, že sa v blízkom okolí lampy pohybuje osoba alebo zviera. Tým je dosiahnutá maximálna bezpečnosť pri užívaní zariadení a nehrozí zranenie spôsobené UV-C žiarením.

 

Bezpečne schovaná žiarivka

Výhodou lampy Tower Pre je vysúvací mechanizmus, ktorý krehkú germicídne žiarivku schováva vnútri ochranného tubusu do tej doby, pokiaľ nie je lampa aktivovaná. Pri manipulácii s lampou teda nehrozí poškodenie žiarivky a to ani pri prevrhnutí lampy. Vďaka tomu, že je lampa zasunutá v tubuse, je ťažisko zariadenie nízko a ani pri prudkom náraze nedôjde k jej prevráteniu. Je tak znateľne predĺžená životnosť žiarivky aj ďalších častí lampy.

 
 
Vysoký výkon a časovač

Dvě 50W zářivky zajišťují maximální využitelný výkon pro prostory až do 50m2. Přednastavené časové programy na 15, 30 a 60 minut umožňují flexibilní využití lampy. V menších místnostech stačí pro dosažení stejného dezinfekčního účinku kratší program. Časovač funguje jako další bezpečnostní prvek, po skončení časového programu se zářivka sama vypne a zasune zpátky do ochranného tubusu.

Certifikovaná účinnosť

Produkt spĺňa certifikácia CE a ROHS. Účinnosť žiariča je potvrdená laboratórnymi testami. Podľa nezávislých štúdií je UV-C žiarenie účinne zneškodňuje vírus COVID-19.

*Všetky certifikáty zašleme emailom na vyžiadanie.

Profesionálne služby 
 • Okamžitá výmena tovaru v prípade poruchy, nie je nutné čakať na vybavenie reklamácie.
 • Nadštandardná záruka pre firmy po dobu 2 rokov na zariadení vrátane žiariviek.
 • Záručný a pozáručný servis u nás.
 • Profesionálne poradenstvo k používaniu žiaričov.
 • Pred expedíciou zákazníkovi prechádza tovar dôkladnou výstupnou kontrolou.
Ako lampu používať?
 1. Lampu postavte najlepšie doprostred miestnosti.
 2. Zatvorte všetky okná pre zvýšenie dezinfekčného efektu ozónu (verzia s ozónom).
 3. Vyberte jeden z troch dezinfekčných programov na 15,30,60 minút (môžete použiť aj diaľkový ovládač).
 4. Po zapnutí dezinfekčného programu opustite priestor (spustí sa výstražné pípanie), po 30 sekundách od zapnutia programu sa vysunie germicídne žiarivka a začne sterilizačné program.
 5. V priebehu sterilizačného programu sa v miestnosti nesmie nachádzať žiadny človek, zviera ani rastliny. Lampy odporúčame nevyužívať v blízkosti hodnotných (umeleckých) predmetov, obzvlášť malieb. Verziu s ozónom nenechávajte v blízkosti výbušných látok, predovšetkým v blízkosti karmy.
 6. Verzia bez ozónu: Do priestoru sa vráťte po skončení dezinfekčného programu a po tej dôkladne vyvetrajte!
 7. Verzia s ozónom: Do priestoru sa vráťte najskôr 30 min. po skončení dezinfekčného programu, otvorte okná a na ďalších 30 minút opustite priestor.
 8. Ak sa chcete do miestnosti vrátiť skôr, môžete k vypnutiu lampy využiť diaľkového ovládania. Lampa je vybavená bezpečnostnou poistkou vo forme detekcie pohybu, ktorá lampu vypne v prípade, že sa človek priblíži k lampe na 3 až 5 metrov.
 9. V prípade väčších priestorov môžete využiť viac lámp či lampu postupne presúvajte. Pre optimálny výsledok pred začatím sterilizačného programu zatvorte okná i dvere, tým zvýšite účinok ozónu (verzia s ozónom). Po zapnutí lampy opustite priestor.
Nevhodné do domácnosti, vhodné pre firmy

Jedná sa o vysoko výkonné profesionálne zariadenie nevhodné pre používanie v domácnostiach. Z tohto dôvodu je zariadenie predávané iba firemným zákazníkom na IČO. Ďakujeme za pochopenie.

Špecifikácie

Materiál: kov

Farba: čierna

Výkon: 100W

Vlnová dĺžka: 253,7nm (bez ozónu)

Veľkosť: 250 * 250 * 850mm

Životnosť žiarivky: 8000h

Výdrž batérie: 3 hodiny prevádzky

Doba nabíjania: 5 hodín

Kapacita batérie: 12Ah

Obsah balenia: UV lampa, návod, diaľkové ovládanie, batérie AAA, výstražná samolepka „Pozor UV žiareniu“, informačné samolepka, visačka na kľučku

 
 
Lampy UVtech v píseckej nemocnici Lampy značky UVtech slúžia v píseckej nemocnici na Anesteziologicko-resuscitačnom oddelení, kde pomáhajú dezinfikovať zamorený priestor a znižovať riziko prenosu koronavírusy. Na fotografii je primár ARO Nemocnice Písek a.s. spolu s lampou Industry Pro 300W.