Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne

Predávame viac ako 1 000 000 produktov, medzi nimi aj produkty z kategórie Ovsené mlieko. Máte špeciálnu diétu alebo sa stravujete podľa zásad zdravej výživy? Na MALL.SK nakúpite pohodlne a za skvelé ceny. Ušetrite čas a vyberajte zo sekcie Ovsené mlieko najlacnejšie alebo najlepšie hodnotené produkty.

Zobraziť viac
  • Pochutnáte si už dnes – nákup vám dovezieme na adresu alebo si ho môžete vyzdvihnúť na jednom z 1 500 výdajných miest.
  • Máte k produktom alebo službám otázky? Volajte na našu zákaznícku podporu 24 hodín denne.
  • Ak vám produkty nebudú vyhovovať, môžete ich neporušené vrátiť do 14 dní.
  • Platiť môžete rovno online, v hotovosti pri dodaní alebo až za 50 dní s overeným účtom prostredníctvom služby MALL Pay.
Upresniť parametre
Alpro ovsený nápoj TASTES AS GOOD – Mild & Smooth 1,8% Alpro ovsený nápoj TASTES AS GOOD – Mild & Smooth 1,8%
Alpro ovsený nápoj TASTES AS GOOD – Mild & Smooth 1,8%

ALPRO ovsený nápoj TASTES AS GOOD – Mild & Smooth 1,8% 1l 8 ks bez pridaného cukru a sladidiel nadchne krémovou chuťou. Vychutnajte si ho úplne bez výčitiek ako alternatívu mlieka – na varenie, v cereáliách, do kávy alebo jednoducho len tak z pohára. Prirodzene bez laktózy, 100 % rastlinný a vegetariánsky.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
ASP Ovsený nápoj 400g Alpro ovsený nápoj TASTES AS GOOD – Mild & Smooth 1,8%
ASP Ovsený nápoj 400g

Ovsený nápoj sa používa sa ako náhrada mlieka, na pitie, varenie, pečenie, na dochutenie kávy alebo čaju a prípravy raňajok s cereálnymi výrobkami.

môžete mať 28.09 - 02.10

Alpro ovsený nápoj TASTES AS GOOD – Rich & Creamy 3,5% Alpro ovsený nápoj TASTES AS GOOD – Mild & Smooth 1,8%
Alpro ovsený nápoj TASTES AS GOOD – Rich & Creamy 3,5%

ALPRO ovsený nápoj TASTES AS GOOD – Rich & Creamy 3,5% 1l 8 ks bez pridaného cukru a sladidiel nadchne krémovou chuťou. Vychutnajte si ho úplne bez výčitiek ako alternatívu mlieka – na varenie, v cereáliách, do kávy alebo jednoducho len tak z pohára. Prirodzene bez laktózy, 100 % rastlinný a vegetariánsky.

Momentálne nedostupné

Partner: MALL
Alpro Barista ovsený nápoj 1l, 8 ks Alpro Barista ovsený nápoj 1l, 8 ks
Alpro Barista ovsený nápoj 1l, 8 ks

ALPRO Barista ovsený nápoj 1l, 8 ks na prípravu perfektného latté art, ľadovej kávy alebo peny na capuccino. Získajte vďaka ovsenému nápoju svoju obľúbenú kávu s krémovou textúrou. Prirodzene bez laktózy, 100 % rastlinnej a vegetariánskej.

Momentálne nedostupné

Partner: MALL