Promacher Pánske strečové kraťasy Fobos
35,70 €

Pánske strečové kraťasy ProMacher Fobos s reflexnými prvkami sú pohodlné oblečenie nielen na voľný čas, ale aj do práce. Oceníte ich flexibilný strečový materiál, ktorý vás neobmedzí v pohybe.

Hannah dámske kraťasy Linn
54,95 € 30,10 €

Dámske kraťasy Hannah Linn sú skvelým kúskom na trekking, turistiku či voľný čas. Šortky sú ľahké, priedušné a príjemné na dotyk. Pohodlné nosenie zaručuje strih Alpine fit a pás čiastočne stiahnutý do gumy.

Northfinder pánske kraťasy Garton BE-3270OR
46,60 € 23,40 €

Pánske šortky sú vyrobené z príjemného materiálu, ktorý odvádza pot. Vnútri stanu praktické vrecká na drobnosti Sú vhodné na turistiku, voľný čas aj bežné nosenie. Northfinder pánske kraťasy Garton BE-3270OR vás v pohybe takmer neobmedzí.

Adidas SQUAD 17 SHO DKBLUE / WHITE 3XL, FW17_
24,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Tieto pánske zápasovej šortky sú vyrobené zo savé tkaniny ClimaLite®, takže sú veľmi pohodlné a mäkké a preto vás udrží v suchu, aj keď sa budete prebíjať obranou alebo páliť na bránu.

Nike 3 "RIVAL SHORT, CAMBER | MTT Black Fire | 5155
51,99 € 33,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Nike dámske 7,5 cm bežecké kraťasy 3 Rival Short ti umožní voľný pohyb vďaka strečové tkanine a širokému pásu, ktorý minimalizuje rušivé vnemy a dovolí tí sústrediť sa len na svoj beh.