Niceboy VEGA 6 star+ diaľkové ovládanie (funkcia webkamery)

Hodnotenie: 4,2 50 hodnotení Značka: Niceboy Náš kód: 1237291

Niceboy VEGA 6 star+ diaľkové ovládanie (funkcia webkamery)

Akčná kamera Niceboy Vega 6 Star natáča v rozlíšení až 4K/2K a vyhotovuje 16Mpix fotografie. Pre plynulé zábery bez otrasov je kamera vybavená gyroskopickou stabilizáciou. Kamera ponúka možnosť vytvárania časozberného, spomaleného videa či časozberné alebo sekvenčné fotenie. Dotykový LCD displej s českým menu ponúkne uhlopriečku 2". Wi-Fi a pribalené diaľkové ovládanie. Funkcia webkamery. Celý popis

82
4.2 50
139 € Vrátane RP a DPH
82 €
-41%

Náš kód: 1237291

Popis

Popis produktu

Akčná kamera Niceboy Vega 6 Star natáča v rozlíšení až 4K/2K a vyhotovuje 16Mpix fotografie. Pre plynulé zábery bez otrasov je kamera vybavená gyroskopickou stabilizáciou. Kamera ponúka možnosť vytvárania časozberného, spomaleného videa či časozberné alebo sekvenčné fotenie. Dotykový LCD displej s českým menu ponúkne uhlopriečku 2". Wi-Fi a pribalené diaľkové ovládanie.

Kamera do každé akce

S kamerou Niceboy VEGA 6 star sa môžete pustiť do akejkoľvek akcie a máte istotu kvalitných záberov. Videá zaobstaráte v rozlíšeniach 4K/24 FPS (interpolovane), 2K/30 FPS (natívne), FullHD (1080p) 60/30 FPS, HD (720p) 120/60/30 FPS a ďalších. Vďaka vybaveniu optickej stabilizácie sa môžete spoľahnúť na zábery bez rušivých otrasov (a to až do 4K/24 FPS rozlíšenie). Ostré a detailné fotky s kamerou zaobstaráte v rozlíšení až 16 Mpx. S kamerou Niceboy VEGA 6 star potom pořídite až 70 minút záznamu a vytvorené snímky možno ukladať na microSD karty s kapacitou až 64 GB.

Maximum funkcií pre maximálny zážitok

Niceboy VEGA 6 star v sebe skrýva rad funkcií a množstvo nastavení, takže už so samotnou kamerou máte kontrolu nad výsledným výstupom. Predovšetkým môžete s kamerou priamo zhotovovať časozberné video alebo spomalené zábery pomocou módu Slow Motion, bez potreby akýchkoľvek ďalších úprav v počítači. Rovnako tak v režime fotoaparátu oceníte možnosti sekvenčného a časozberného fotenia. V neposlednom rade kamera disponuje možnosťami nastavenia uhla záberu, expozícia, ISO, vyváženie bielej a ďalších hodnôt. Komplexnosť kamery potom už len dopĺňa mód Autokamera, s ktorým kameru ľahko využijete ako čiernu skrinku do auta.

Ovládanie s diaľkovým ovládačom aj mobilnou aplikáciou

Od akčnej kamery sa očakáva ľahká ovládateľnosť v akýchkoľvek podmienkach. V kamere Niceboy VEGA 6 star tak nájdete zabudovaný Wi-Fi modul, s ktorým budete môcť kameru ovládať prostredníctvom aplikácie v mobilnom telefóne či tablete. Pre ešte väčšie pohodlie a výdrž bolo do balenia pridané aj diaľkové ovládanie, s ktorým sa môžete po hlave pustiť do každej akcie a vždy budete mať ovládanie kamery na dosah ruky.

Obsah balenia:

 • Akčná kamera Niceboy VEGA 6 star
 • Vodotesný obal (pripojiteľný k ďalšiemu príslušenstvu)
 • Náhradné dvierka s prieduchmi (pre lepšie nahrávaný zvuk)
 • Úchyt na riadidlá
 • Nabíjačka + USB kábel
 • Batéria
 • Nalepovacie úchyty (napríklad na helmu) + samolepky
 • Otvoriť držiak (pripojiteľný k ďalšiemu príslušenstvu)
 • Sada úchytov pre pripojenie obalu a držiaku k ďalšiemu príslušenstvu
 • Čistiacu handričku
 • Dialkové ovládanie
 • Viacjazyčný manuál (vrátane českého jazyka)

Rozmery a hmotnosť

 • rozmery: 58 × 40 × 29 mm
 • váha: 60 g

Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Typ rozlíšenia 4K
Max. rozlíšenie videosekvencie 3840 X 2160
Veľkosť LCD 2 Palec
AV výstup nie
mini USB áno
USB áno
Vodotěsnost áno
HDMI výstup áno
Typ pamäte microSD / microSDHC
Outdoorový/vonkajšia áno
Do auta nie
Šírka 58 mm
Výška 40 mm
Hĺbka 29 mm
Hmotnosť 60 g
Farba čierna