Niceboy VEGA 5 Fun + diaľkové ovládanie

Niceboy VEGA 5 Fun + diaľkové ovládanie

Outdoorová a športová kamera Niceboy Vega 5 fun natáča v interpolovanom 4K či 2,7K rozlíšení pri 30 fps a vyhotovuje 16Mpix fotografie. Ponúka možnosť záznamu časozberného alebo slow motion videa. Pohodlné ovládanie pomocou dodávaného diaľkového ovládača či Wi-Fi s aplikáciou pre mobilný telefón. České menu. Celý popis
99 €
Vrátane RP a DPH
55 €
-44%
Tovar od predajcu MALL

Už sa nepredáva

Kód: 1086828

Popis

Akčná kamera Niceboy VEGA 5 Fun prichádza ako vyšší nástupca modelu VEGA+ a prináša nielen kvalitnejšie zábery, ale aj viac možností. S kamerou Niceboy VEGA 5 fun si tak môžete dopriať natáčanie v rozlíšení 4K alebo 2,7K pri 30 FPS a fotografie vytvoríte v kvalite až 16 Mpx. V kamere Niceboy VEGA 5 fun potom nájdete množstvo užitočných funkcií natáčania ako časozberné video alebo Slow Motion (spomalené zábery), a to bez nutnosti následnej úpravy v počítači. Klasické fotografovanie je rozšírené o funkcie časozberného fotografovania, časovača alebo sekvenčného fotografovania. S kamerou Niceboy VEGA 5 fun tak Vaše zábery dostanú úplne nový rozmer. Pre pohodlnejšiu manipuláciu navyše Niceboy VEGA 5 fun disponuje nielen diaľkovým ovládaním, ale má tiež zabudovaný WI-FI modul, ktorý umožňuje ovládanie kamery prostredníctvom aplikácie v mobilnom telefóne.

Všetko pre kvalitné zábery a pohodlné užívanie

Akčná kamera Niceboy VEGA 5 fun sa postará o kvalitné a detailné zábery v celom rade možností rozlíšenia – 4K 30 FPS, 2,7K 30 FPS, FullHD (1080p) 60/30 FPS a HD (720p) 120/60/30 FPS. S fotoaparátom vytvoríte skvelé fotky v kvalite až 16 Mpx. Kamera Niceboy VEGA 5 fun je vybavená širokouhlým 170° objektívom, vďaka ktorému sú zábery zhotovované s efektom tzv. rybieho oka, kedy je okolie zaberané v širokom zornom poli. Pre prehľadné ovládanie je kamera Niceboy VEGA 5 fun vybavená vstavaným 2" LCD displejom. Kapacita batérie 900 mAh ponúkne dostatok energie pre 80 minút záznamu a plne ju dobijete za 3,5 hodiny. Niceboy VEGA 5 fun podporuje microSD pamäťové karty s kapacitou až 64 GB.

Kamera nabitá funkciami

Akčná kamera Niceboy VEGA 5 fun neponúka len kvalitný obraz, no tiež množstvo užitočných funkcií, ktoré posunú Vaše zábery na vyššiu úroveň. S kamerou môžete rovno zaobstarať napríklad časozberné video, bez potreby post-produkčných úprav. S funkciou Slow Motion zase vytvoríte spomalené zábery, a to vo FullHD (1080p) 60 FPS alebo HD (720p) 120 FPS. Režim fotografovania ponúkne možnosti časovača, tvorby časozbernej fotografie alebo sekvenčnej fotografie. Pre väčšiu kontrolu nad snímkami nechýbajú možnosti nastavenia expozície alebo vyváženia bielej. Mód Autokamera, videoslučka a možnosť pretočenia displeja potom v prípade potreby urobí z Vašej kamery čiernu skrinku do auta.

Ovládanie cez diaľkový ovládač aj aplikáciu

Od akčnej kamery očakávame ľahkú ovládateľnosť v akýchkoľvek podmienkach. V kamere Niceboy® VEGA 5 fun tak nájdete zabudovaný Wi-Fi modul, s ktorým budete môcť kameru ovládať prostredníctvom aplikácie v mobilnom telefóne či tablete. Pre ešte väčšie pohodlie a výdrž bolo do balenia pridané aj diaľkové ovládanie, s ktorým sa môžete po hlave pustiť do každej akcie a vždy budete mať ovládanie kamery na dosah ruky.

Bohaté príslušenstvo v balení

Kamera bez príslušenstva ponúkne len polovicu svojho potenciálu. Aby ste mohli kameru rovno zakomponovať do svojho vybavenia, bolo do balenia pridané množstvo najpoužívanejšieho príslušenstva (držiaky na bicykel, príchytky na prilbu, špeciálne závity apod.). Samozrejmosťou je aj ochranné puzdro s vodotesnosťou až 30 metrov. Nebudete tak musieť to najpotrebnejšie príslušenstvo ešte dokupovať a budete sa môcť rovno pustiť do natáčania svojich zážitkov.

Obsah balenia

 • Akčná kamera Niceboy VEGA 5 fun
 • Vodotesný obal (pripojiteľný k ďalšiemu príslušenstvu)
 • Nabíjací kábel
 • Úchyt na riadidlá
 • Otvorený držiak (pripojiteľný k ďalšiemu príslušenstvu)
 • Batérie
 • Sada úchytov pre pripojenie obalu a držiaka k ďalšiemu príslušenstvu
 • Nalepovacie úchyty (napríklad na helmu) + samolepky
 • 4 popruhy na prichytenie
 • Diaľkové ovládanie
 • Viacjazyčný manuál (vrátane českého jazyka)