KA-BAR® Nôž s pevnou čepeľou USMC Fighting Knife (KA5017)

KA-BAR® Nôž s pevnou čepeľou USMC Fighting Knife (KA5017)

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Možno najslávnejší nôž na svete, KA-BAR bol stvorený aby slúžil americkým jednotkám v druhej svetovej vojne. Aj v súčastnosti, viac ako 50 rokov neskôr je stále veľmi obľúbený. Bol navrhnutý tak, aby s ním vojaci ľahko splnili akúkoľvek úlohu. To ho robí výborným a univerzálnym nožom nielen do lesa. Celý popis
145 €
Vrátane DPH
Partner: Municak.sk

Skladom u partnera Posledný 1 kus

11.7.2022 - 12.7.2022 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu Municak.sk

Predaj zastrešuje MALL.SK vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.
Kód: 100058147913

Popis

Možno najslávnejší nôž na svete, KA-BAR bol stvorený aby slúžil americkým jednotkám v druhej svetovej vojne. Aj v súčastnosti, viac ako 50 rokov neskôr je stále veľmi obľúbený. Bol navrhnutý tak, aby s ním vojaci ľahko splnili akúkoľvek úlohu. To ho robí výborným a univerzálnym nožom nielen do lesa.

Kožená rukoväť skvele tlmí vibrácie spôsobené sekaním a vďaka obojstrannej záštite dobre chráni ruku pred skĺznutím na ostrie. Nôž je vhodný aj na použitie pri sebaobrane. Uhlíková oceľ 1095 použitá na čepeľ zaručuje nožu vysokú ostrosť a ľahké brúsenie. V prípade nutnosti je nôž možné nabrúsiť aj na hladkom riečnom kameni. Čepeľ je pokrytá čiernou epoxidovou vrstvou, ktorá chráni čepeľ pred koróziou. Po použití noža je vhodné ho otrieť do sucha a pri dlhodobom skladovaní aj ošetriť olejom. Predídete tím vzniku korózie na ostrí.

Materiál čepele: 1095
Materiál rukoväte: koža
Celková dĺžka: 298 mm
Dĺžka čepele: 178 mm
Dĺžka rukoväte: 120 mm
Hrúbka čepele: 4 mm
Hmotnosť: 318 g

Kľúčové slová: noz nôž nožík pevna cepel pevnou cepelou nože noze nožíky kabar