Retlux Srdce ratan 10LED

Retlux Srdce ratan 10LED

Hodnotenie: 2
11,86 € 10,90 €

Svetelné srdce vyrobené pod značkou Emos využíva 10LED pre maximálne kúzelnú atmosféru. Dekorácia pre vnútorné použitie o rozmere 21×21 cm je vyrobená z ratanu.

Retlux jeleň akryl 30LED
30,70 €

Táto dekorácia značky Emos je vhodná ako do interiéru tak exteriéru vďaka vysokému krytiu. Svietiaca dekorácia v tvare jeleňa je veľká 30,5×37×10 cm a je vyrobená z akrylu.

Retlux snehuliak akryl 30 LED
33,75 € 26,30 €

Táto dekorácia značky Retlux je vhodná ako do interiéru tak exteriéru vďaka vysokému krytiu. Svietiace dekorácia v tvare snehuliaka je veľká 16×30×16 cm a je vyrobená z akrylu.

EMOS LED svietnik biely, 3 × AA, teplá biela, časovač
13,40 €

Vianočné dekorácie v podobe svietnika od značky Emos iste rozžiaria a to doslova, každý sviatočný stôl či okno. Svieti príjemným teplým bielym svetlom. Je len na vnútorné použitie, k prevádzke potrebujete 3 AA batérie.

Kaemingk Mini vianočný stromček so svetielkami, 20 LED, 60 cm-45%
29,20 € 16 €

Akcia

Mini vianočný stromček so svetielkami je vybavený 20 LED svetlami a poháňaný 3× AA batériami, ktoré nie sú súčasťou balenia. Stromček značky Kaemingk možno ľahko ovládať aj pomocou časovača, ktorý sa nachádza na puzdre k batériám.

Retlux RXL 309
14,20 € 13 €

Novinka

Originálna žiarovka sa 3D efektom vykúzli tú pravú vianočnú atmosféru. Žiarovka značky Retlux s päticou E27 má životnosť až 25 000 h.

DUE ESSE Svietiaci škótsky Santa 60 cm
65,30 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Vianočný svietiaci Santa v škótskom oblečku zaujme každú návštevu počas sviatkov. Due Esse svietiaci Santa je vysoký 60 cm, postaviť ho tak môžete ku vchodovým dverám alebo na chodbu, kde bude čakať ako prekvapenie a svietiť na cestu prichádzajúcim hosťom. Napájanie zabezpečuje akumulátor 3× AA, ktorý nie je súčasťou balenia.

DUE ESSE Vianočný svietiaci stromček Santa 30 cm, polyresín
24,90 €

Novinka

Svietiaci vianočný stromček z polyresínu krásne doplní vašu vianočnú výzdobu. Due Esse vianočný svietiaci stromček s bohatým zdobením a Santom rozdávajúcim darčeky je vysoký 30 cm, skvele sa tak hodí ako dekorácia na okná, na poličku alebo na stôl. Stromček dopĺňajú modré svetielka. Napájanie stromčeka zabezpečuje akumulátor 2× AG13

DUE ESSE Vianočný svietiaci stromček 25 cm, polyresín
21,10 €

Novinka

Svietiaci vianočný stromček z polyresínu krásne doplní vašu vianočnú výzdobu. Due Esse svietiaci stromček s bohatým zdobením a s vianočnou tematikou je vysoký 25 cm, skvele sa tak hodí ako dekorácia na okná, na poličku alebo na stôl. Stromček dopĺňajú farebné svetielka. Napájanie stromčeka zabezpečuje akumulátor 2× AG13

Kaemingk Micro LED svetelná dekorácia "kužeľ", drôtená-27%
20,70 € 15 €

Akcia

Vianočné osvetlenie v tvare kužeľa. Kaemingk micro LED svetelná drôtená dekorácia s časovačom na 6 hodín, 30 LED žiarovkami je vhodná pre použitie vo vnútri miestnosti. Mäkké teplé svetlo navodí pohodovú atmosféru nielen počas Vianoc. Batérie nie sú súčasťou balenia.

Kaemingk LED svetelná dekorácia "Hviezda", drevená-47%
34,20 € 18 €

Akcia

Vianočné osvetlenie v tvare hviezdy z pravého dreva. Kaemingk LED svetelná dekorácia s časovačom na 6 hodín, 15 LED žiarovkami a je vhodná pre použitie vo vnútri miestnosti. Mäkké teplé svetlo navodí pohodovú vianočnú atmosféru rovnako, ako voňavé drevo, z ktorého je hviezda vyrobená. Batérie nie sú súčasťou balenia.

Koopman Vŕba 72 LED, 120 cm, teplá biela
34,53 € 31,10 €

Originálny strom so 72 LED svetlami bude zaujímavým a netradičným doplnkom vášho domu. Diódy na vŕbe vytvárajú teplé biele svetlo, ktoré navodí príjemnú atmosféru. Marex Trade Vŕba 72 LED, 120 cm, teplá biela môžete využiť v interiéroch i exteriéroch.

Retlux RXL 304
7,30 € 6,50 €

Novinka

Drevený podsvietený Betlehemlaserovo vypaľovaným motívom rozžiari každý vianočný interiér. Betlehem značky Retlux je vyrobený z **drevenej preglejky a je určený len pre **vnútorné použitie.

TORO Vánoční koule 10 cm s 10 LED hvězdičkami
5,50 €

Novinka

Vánoční LED ozdoba od značky Toro má podobu koule uvnitř které je 10 LED hvězdiček. V tranparentní plastové kouli svítí hvězdy teplým žlutým světlem. Ozdoba se hodí jako krásný doplněk na vánoční stromeček.

DUE ESSE Drevený svietiaci vianočný stromček 32 cm, soby
11,50 €

Novinka

Svietiaci vianočný stromček z dreva krásne doplní vašu vianočnú výzdobu. Due Esse vianočný stromček s tematikou sobov v zimnej krajine je vysoký 32 cm, skvele sa tak hodí ako dekorácia na okná alebo na poličku. Teplé biele svetlo umocní celú scenériu a navodí pohodovú vianočnú atmosféru.

DUE ESSE Svietiaci a hrajúci Santa na saniach 33,5 cm
53,40 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Vianočný svietiaci Santa na saniach, ktorý zahrá aj čarovnú vianočnú melódiu a pritom preblikávajú farebné svetielka. Due Esse svietiaci Santa je vysoký 22,5 cm zaujme každú sviatočnú návštevu. Napájanie zabezpečuje akumulátor 3× AAA, ktorý nie je súčasťou balenia.

Kaemingk LED svetelná dekorácia "Stromček", borovicové drevo-47%
41,80 € 22 €

Akcia

Vianočné osvetlenie v tvare stromčeka z borovicového dreva. Kaemingk LED svetelná dekorácia s časovačom na 6 hodín, 15 LED žiarovkami a je vhodná pre použitie vo vnútri miestnosti. Mäkké teplé svetlo navodí príjemnú vianočnú atmosféru rovnako ako voňavé borovicové drevo. Batérie nie sú súčasťou balenia.

Potřebujete poradit s výběrem vánočního dárku? Inspirujte se naším vánočním rádcem: