Allnature Goji Kustovnice čínská 1 kg
14,40 €

Goji sú sušené plody kustovnice čínskej bohaté na stopové prvky, karotenoidy, 18 druhov aminokyselín. Pravidelná konzumácia týchto plodov má pozitívny vplyv na zdravie. Goji plody sa dajú konzumovať samotné, pridávať do jogurtov, smoothies či cereálií.

Allnature Višeň sušená mrazem celá 15 g-23%
2,10 € 1,60 €

Akcia

Višne sušené mrazom si vďaka šetrnému procesu lyofilizácia zachovávajú farbu, chuť, vôňu a živiny čerstvých višní. Proces lyofilizácia spočíva v prudkom zmrazenia a následnom pomalom sušenie vo vákuu, ktoré višňa zbaví 95% vody. Lyofilizované višne nie sú dodatočne dosladzované.

Allnature Goji Kustovnice čínská 100 g
1,90 €

Goji sú sušené plody kustovnice čínskej bohaté na stopové prvky, karotenoidy, 18 druhov aminokyselín. Pravidelná konzumácia týchto plodov má pozitívny vplyv na zdravie. Goji plody sa dajú konzumovať samotné, pridávať do jogurtov, smoothies či cereálií.

Allnature Datle vykôstkované 100 g
1,30 €

Datle majú vysoký obsah sacharidov a malý obsah vody. Sú bohatým a významným zdrojom draslíka, chlóru, železa a vitamínov B. Priaznivo pomáha pri problémoch s kašľom či zápaloch priedušiek a vďaka vysokému obsahu sacharidov v zdravej forme sú ideálne ako náhrada cukru.

Allnature Aronie čierny žeriav BIO 100 g
2,70 €

Plody Aronie čiže čierny žeriav sú dôležitým zdrojom vitamínov, minerálov, flavonoidov, pektínov alebo beta-karoténu. Ďalej obsahujú vitamín B9, C a E, minerály ako vápnik, železo, horčík, zinok a sodík.

Allnature Brusinka sušená mrazem celá 10 g-23%
2,10 € 1,60 €

Akcia

Brusnica sušená mrazom obsahuje vďaka šetrnej forme spracovania veľké množstvo živín, vitamínov, minerálov a ďalších cenných látok. Na rozdiel od bežne sušeného ovocia prechádza lyofilizované ovocie procesom prudkého zmrazenie a následného pomalého sušenia vo vákuu.

Allnature Brusnice 100 g
1,70 €

Brusnice majú močopudný účinok, skvele napomáha pri liečbe zápalov močových ciest, hnačkách a aj cukrovky. Brusnice môžete využiť v kuchyni ale ik samostatnej konzumácii. Využijete ich aj v jogurte, musli, v omáčkach ale aj k mäsu či do sviečkovej. Hodí sa aj do čajov.

Allnature Čučoriedka sušená mrazem celá 15 g
2,10 €

Čučoriedka sušená mrazom predstavuje jeden z najšetrnejších a najkvalitnejších foriem sušeného ovocia. Výhodou mrazom sušeného ovocia je okrem iného aj jeho dlhá trvanlivosť.

Allnature Goji sušená 80 g
1,70 €

Sušené plody Goji kustovnice čínskej obsahujú 18 druhov aminokyselín a až 21 stopových prvkov (napr. Vápnik, meď, železo, zinok, selén a fosfor). Plody Goji rastú v himalájskych podhorí, kde sú považované za symbol zdravia, pohody, sily, krásy, vytrvalosti, sexuálnej potencie a túžby.

Lucky Alvin Kokos strúhaný 250 g
3,40 €

Novinka

Extra tučný kokos strúhaný. Hlavné benefity: Cenný zdroj vitamínov B1, B2, B3, B6, E, C. Bohatý na minerálne látky: železo, vápnik, fosfor, horčík, draslík, kremík, sodík. Dobrý zdroj vlákniny. Balené v kompostovateľné obale.

Lucky Alvin Kokos strúhaný 500 g
5,60 €

Novinka

Extra tučný kokos strúhaný. Hlavné benefity: Cenný zdroj vitamínov B1, B2, B3, B6, E, C Bohatý na minerálne látky: železo, vápnik, fosfor, horčík, draslík, kremík, sodík Dobrý zdroj vlákniny Balené v kompostovateľné obale.

Natu Mini Mix goji 80 g
2,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Mini mix goji je zmes kešu, mandlí, goji a kokosových chipsov, ktoré majú vysoký obsah vlákniny a tým aj zasýti. Goji čiže kustovnica čínska dodáva telu značnú dávku živín. .

Natu Mini Mix moruše 80 g
2,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Mini mix moruše je zmes pistácií, blanšírovaných mandlí, moruše bielej a hrozienok. Vďaka vysokému obsahu vlákniny zasýti. Pistácie a mandle sú plné rastlinných tukov a vlákniny. Hrozienka a moruše sú zdrojom rýchlych sacharidov.