Klas LKVB6 90 tbl.
20,50 €

LKVB6 je vysoko účinný preparát, ktorý harmonizuje metabolizmus.


Advance nutraceutics Flextor 120 tbl.
15,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Flextor je unikátny kĺbovej prípravok s kombináciou 7 aktívnych látok pre komplexnú starostlivosť o kĺby.


Allnature Hrachový protein 80% BIO
7,80 €

Hrachový rastlinný proteín je veľmi bohatým zdrojom bielkovín. Neobsahuje lepok ani laktózu a ocenia ho hlavne vegáni a osoby s aktívnym životným štýlom. Aktívne aj rekreační športovci ho môžu využiť na regeneráciu a tvorbe svalovej hmoty.


Allnature Moringa 60 tbl.
9,70 €

Moringa je superpotravina a zároveň kvalitná zelená potravina známa ako jeden z najdôležitejších prírodných zdrojov cenných proteínov.


Allnature Mungo protein 80% BIO 200 g
11,70 €

BIO rastlinný proteín z fazule mungo skvele zapadne do každého zdravého jedálnička. Ocenia ho nielen vegáni a profesionálne i rekreační športovci. Je vhodný aj pre osoby trpiace alergiou na lepok a laktózu.


Allnature Rýžový protein 80% BIO 200 g
8,20 €

BIO Ryžový proteín obsahuje vysoký podiel bielkovín a vlákniny, prirodzené formy aminokyselín vitamínu E a vitamíny skupiny B. Je vhodnou voľbou nielen pre profesionálnych a rekreačných športovcov, ale ocenia ho tiež osoby s veľkou fyzickou záťažou a tí, ktorí preferujú zdravý životný štýl.


Allnature Slunečnice protein 50% BIO 200 g
8,50 €

BIO Slnečnicový proteín predstavuje potrebnú výživu vašim svalom. Tento rastlinný proteín je vhodný nielen pre vegánov, ale aj osoby trpiace alergiou na lepok a laktózu. Slúži ako ideálna alternatíva srvátkového proteínu vyrobeného z kravského mlieka.


Hepatica Bulgarian Tribulus Original 120 kapsúl
16,20 €

Prípravok Bulgarian Tribulus Original obsahuje výťažok z byliny kotvičník zemný s obsahom steroidných saponínov. Tie prispievajú k vylučovaniu testosterónu, prírodného pohlavného hormónu, ktorý podporuje rozvoj svalovej hmoty a fyzickej sily.


Iswari Kaša PERFORMANCE 75 g
2,70 €

Kaša PERFORMANCE slúži ako rýchly snack pre konzumáciu cca 60–90 minút pred športovým výkonom.


Iswari Smoothie ENERGY 75 g
2,70 €

Prípravok Smoothie ENERGY je určený pre doplnenie energie a minerálov ihneď po skončení vytrvaleckého športového výkonu (viac ako 2 hodiny).


Klas Quatro Klas 30 tbl.
19 €

Quatro Klas je unikátna kombinácia prospešných látok. Pôsobí na normálnu činnosť najdôležitejších orgánov tela – mozog, srdce, svaly a pohlavné orgány.


MS Trade Glide 4 you 100 ml
7 €

Glide 4 you je silikónový zdravotnícky lubrikant. Jeho špeciálny, hodvábne jemné zloženie vylučuje lepivosť či akékoľvek drhnutie. Glide 4 you je určený na prevenciu a ošetrenie zaparenín a vonkajších hemoroidov.


Natu Ryžový proteín BIO 200 g
5,10 €

Ryžový proteín BIO je 80% ryžový izolácia bez lepku, ktorý predstavuje skvelý zdroj bielkovín pre športovcov, vegánov i vegetariánov.


Natu Ryžový proteín BIO 500 g
10,10 €

Ryžový proteín BIO je 80% ryžový izolácia bez lepku, ktorý predstavuje skvelý zdroj bielkovín pre športovcov, vegánov i vegetariánov.


Noventis Karnitin 30 tbl.
3,50 €

Noventis Karnitín tablety obsahujú 500 mg kryštalického L-karnitín L-tartrátu (340 mg čistého L-karnitínu v jednej tablete). Karnitín je látka, ktorá je nášmu telu vlastné a veľmi potrebná.


Pharma Activ Mumio 60 kapsúl
9,70 €

Mumio je prípravok prírodného pôvodu, ktorý normalizuje imunitnú mechanizmy v organizme. Športovci ho nazývajú „elixírom rekordov“, pretože organizmu pomáha prekonávať veľkú fyzickú a psychickú záťaž a súčasne regeneruje kostnú hmotu.


Quinton Totum Sport 10 x 20 ml
24,10 €

Totum Šport je 100% prírodný prípravok, ktorý obsahuje 78 minerálov a stopových prvkov, a je tak vhodný predovšetkým pre všetkých športovcov a fyzicky pracujúci.


Saloos Darčeková kazeta Ruža tri kroky ku kráse
16,20 €

Darčeková kazeta Ruža tri kroky ku kráse obsahuje:

Hydrofilný odličovací olej – Ružové drevo 50 ml ,
Bio Kvetinová pleťová voda – Ruža 50 ml ,
Bio regeneračný tvárový olej – Ruža 20 ml . .


Saloos Darčeková sada Ruža Exkluziv
16,20 €

Darčeková kazeta Ruža Exkluziv obsahuje:

Bio telový a masážny olej – Ruža 50 ml ,

Bio Karité balzam – Ružový 50 ml ,

Bio Karité balzam – Na pery 19 ml . .


SALUTEM Pharma Magnézium Chelate 375 mg + B6 10 x 25 ml
9,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Magnézium Chelate 375 mg + B6 je prípravok obsahujúci maximálne vstrebateľnú formu horčíka, navyše s výbornou višňovou príchuťou. Horčík je dôležitý pre normálnu činnosť svalov a spolu s vitamínom B prispieva k normálnemu fungovaniu nervového systému, a znižuje únavu a vyčerpanie.


Salvia Paradise Konopné semená lúpaná
11,50 €

Konopné semienko obsahuje 33% proteínu, 49% kvalitných tukov, z čoho je 45 g nenasýtených mastných kyselín. Fakt, že konopné semeno obsahuje úplne kompletný bielkovinu, je dôkazom toho, že rastlinná strava môže byť plnohodnotnou náhradou konzumácia živočíšnych produktov.