Bez plášťa (MUDr. Tomáš Lebenhart)
5,70 €

Kniha Bez plášťa, ktorú držíte v ruke, nie je čítaním pre každého. Je drsne úprimnú spoveďou lekára celostnej medicíny, MUDr. Tomáša Lebenhart.


Doba jedová 3 (Stacy Malkanová)
9,20 €

Okrem mnohých znepokojujúcich faktov sa v knihe Doba jedová 3 dočítate o boji aktivistiek za bezpečnejšie kozmetiku. Ženy navštívili predstaviteľa najväčších medzinárodných kozmetických spoločností a položili im niekoľko nepohodlných otázok.


Doba jedová 5 (Jeffrey M. Smith)
11,30 €

Kniha Doba jedová 5 spochybňuje tvrdenie biotechnologického priemyslu, že geneticky modifikované (GM) potraviny sú bezpečné. Predkladá takmer štyridsať zdravotných rizík, ktoré tieto potraviny, konzumovanej Američanov každý deň, predstavujú.


Domácnosť bez odpadu (Bea Johnson)
17,90 €

Domácnosť bez odpadu je dokonalým manuálom Zero Waste, ktorý vás prevedie všetkými podstatnými oblasťami života tak, že nezostane kameň na kameni.


Žite dobre, žite dlho (Deadman Peter)
30,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Kniha „Žite dobre, žite dlho“ sa podrobne zaoberá tradičnou čínskou filozofiou Yang Sheng a možnosťami jej využitia pre zlepšenie nášho života.


Jednoduchá cesta ako prestať fajčiť (Allen Carr)
9,40 €

Neexistujú nenapraviteľní fajčiari – presne týmto výrokom začína Allen Carr svoju senzačný metódou odvykanie závislosti na nikotíne. Kniha Jednoduchá cesta ako prestať fajčiť konfrontuje čitateľa s neľahkou situáciou pokusov skoncovať raz a navždy s fajčením.


Kinesiotaping pre športovcov (Tomáš Pětivlas, Radka Doležalová)
6,70 €

Kniha Kinesiotaping pre športovcov je praktickým pomocníkom pre všetkých športovcov, trénerov aj fyzioterapeutov, ktorí sa často stretávajú s úrazmi a rieši ich následky. Metóda lepenie farebných pások na koži prináša nečakane výborné výsledky.


Léčba informací (Marie Vilánková)
11,20 €

Kniha Léčba informací je bestseller Márie Vilánkovej, ktorý zrozumiteľným a čítavým spôsobom vysvetľuje, ako informácie pôsobia na ľudský organizmus, ako ho dokážu ovplyvniť a vyliečiť. Sú v nej dvadsaťročné skúsenosti a poznanie toho, čo je pravou príčinou chorôb.


Nebojte se jíst - a hubnout!
13,60 €

Kniha Nebojte sa jesť – a chudnúť! s neoceniteľnými radami a 130 pôvodnými recepty z autorkinej kuchyňa nie je len výsledkom jej kuchárskeho umenia, publicistickej invencie a osobitého vtipu.


Nebuď potravou pre hubu Candida (Andrzej Janus)
7,50 €

Cítiš, že niečo ničí Tvoje zdravie a nevieš si vysvetliť príčinu svojich problémov? Hovoria Ti, že Tvoje zdravotné problémy sú len výtvorom Tvoje fantázie? Trpíš nedostatkom energie, depresiami, tráviacimi ťažkosťami, Tvoja koža je podráždená a svrbí? Ak je tomu tak, môžu to byť prejavy kvasinkovej


Svetlo - Liek budúcnosti (Jacob Liberman)
7,80 €

Kniha Svetlo – Liek budúcnosti polemizuje s jedným zo súčasných mýtov o tom, že slnko je nebezpečné nášmu zdraviu, a vyhlasuje naopak, že vymoženosti modernej doby, ako sú svetlá žiariviek, slnečné okuliare, opaľovacie krémy a životný štýl, môžu napáchať ďaleko viac škody ako úžitku.