Walser Podložka pod detskú autosedačku Tidy Fred (12144)
25,39 € 14,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Detská sedačková základňa zabraňuje posunutiu sedadla. Zaisťuje ochranu zadného sedadla. Univerzálna a ľahko sa montuje. Vyrába sa z vysoko pevného polyesteru, a tak sa ľahko čistí.

CarPoint Slnečná clona alumíniová pevná - veľkosť L 145 × 70 cm
7,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Alumíniová slnečná clona s vysoko odrazivým povrchom zabezpečí, aby sa u auta zaparkovaného na slnku nadmerne nezvyšovala teplota. K čelnému sklu prichytíte pomocou praktických prísaviek v rohoch clony. Univerzálny pomer 145 × 70 cm umožňuje použitie v takmer akomkoľvek vozidle.

CarPoint Náklonomer (CP1078140)
24,20 €

Rozmery 120×70×60mm, možnosť aretácie maximálnych hodnôt náklonu pre konkrétne vozidlo, vhodný pre umiestnenie na palubnú dosku vozidla, ideálne nielen pre vozidlá Off-Road

4Cars 4CARS Vešiak na opierku chrómový
8 €

Praktický pomocník v interiéri vášho auta. Oblečenie se nepokrčí a je vždy po ruke. Jednoduchá inštalácia na hlavovú opierku.

4Cars 4CARS Lakťová opierka so zabudovanými USB portami
37,70 €

Táto lakťová opierka s úložným priestorom poskytuje pohodlie vodičovi a spolujazdcom. Základňa je univerzálna a vhodná pre všetky typy automobilov a je možné ju prispôsobiť šírke a výške.

CarPoint Lupa na zadné sklo vozidla
8,40 €

Lupa na zadné sklo vozidla, ktorá je vhodná pre výrazné zlepšenie výhľadu a priblíženie priestoru za vozidlom.

BORG HICO Otočný ventilátor, napätie 12V
13,61 €

Otočný ventilátor, trojlopatkový, s ochrannou kovovou mriežkou. Pripevnenie skrutkami, kábel do autozapaľovača. Priemer ventilátora 18 cm, dĺžka kábla 1,5 m.

Ochrana na operadlo sedadla - priehľadná
8,95 €

Je nepríjemné keď každý týždeň musíte čistiť vaše auto , pretože vaše dieťa svojimi topánkami zašpiní operadlo sedadla.Skvelým riešením je ochrana operadla sedadla

Parkovacie hodiny myclock
7,96 € 5,96 €

Parkovacie hodiny myclock sú moderné parkovacie hodiny vo forme nálepky na čelné sklo Vášho automobilu.

shumee ProPlus vešiak do auta na opierku hlavy 240026
32 €
+ doprava zadarmo

Tento vešiak do auta 240026 od firmy ProPlus udrží vaše sako alebo bundu nepokrčené a je preto špeciálne vhodné pre biznismenov na cestách. Dá sa namontovať rýchlo a jednoducho a bude sa hodiť do všetkých opierok na hlavu s priemerom 16 mm.

TST Design Matrace do auta-33%
40 € 26,80 €

Akcia

Praktická nafukovací matrac pre spríjemnenie pobytu v aute. Je ľahko prenosná, skladná a umožní vám si urobiť pohodlie na zadnej sedačke, o ktorom sa vám ani nesnívalo.