TrueLife FitScale W5 BT

TrueLife FitScale W5 BT

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Inteligentné váha TrueLife FitScale W5 BT vám pomôže dokonale poznať svoje telo. Kedykoľvek na ňu postavíte, nedozviete sa iba aktuálny hmotnosť, ale oveľa viac. Trebárs podiel tuku, vody alebo kostí. Celý popis
90 €
Vrátane DPH
61,40 €
-31%
Doprava zadarmo
Partner: Vivantis

Skladom u partnera 5+ kusov

25.10.2021 - 26.10.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100026583778

Popis

Inteligentné váha TrueLife FitScale W5 BT vám pomôže dokonale poznať svoje telo. Kedykoľvek na ňu postavíte, nedozviete sa iba aktuálny hmotnosť, ale oveľa viac. Trebárs podiel tuku, vody alebo kostí. O motiváciu sa postará aplikácie, kde môžete rozbehnúť výzvy s priateľmi, stanovovať si ciele a sledovať svoje zlepšenie. Váhu behom chvíle pripojíte cez Bluetooth k telefónu a vždy vás poteší jej dizajn.

Pomocou bioelektrickej impedančná analýzy (BIA) dokáže váha FitScale W5 BT presne zistiť, z čoho sa vaše telo skladá. Hneď vám povie podiel tuku, vody i celkovú hmotnosť vašich svalov. To sa hodí vedieť nielen pri chudnutí, ale naopak aj v situácii, keď sa snažíte svalstvo vybudovať. Technológiu BIA využívajú v príprave aj špičkoví športovci. Teraz ju môžete mať aj doma na podlahe.

FitScale W5 BT vie rozoznať až 8 používateľov. Ľahko ju tak môže používať celá rodina. Centrom vašej motivácie sa stane mobilné aplikácie. Nájdete v nej detailné grafy, kompletnú históriu merania a ďalšie nástroje, ako sa držať svojho cieľa. Trebárs virtuálneho trénera alebo výzvy, do ktorých sa môžu zapojiť aj vaši priatelia. Prostredie je kompletne v češtine.

Múdra váha FitScale W5 BT skvele zapadne do každej kúpeľne. Dizajn je veľmi jednoduchý a efektný

. Biela farba sa bude vynímať v akomkoľvek interiéri. Záležať sme si dali aj na spracovanie. Celú vrchnú stranu tvorí tvrdené sklo. Naspodku potom nechýba štyri protišmykové body pre maximálne bezpečie.

Lepšie spoznáte svoje telo a dozviete sa, ako reaguje na stravu i fyzickú aktivitu

. Váha automaticky spočíta vaše BMI a ďalšie ukazovatele a odošle ich do aplikácie. Merané údaje pritom váha zapíše aj bez synchronizácie s mobilom. Dáta sa zaznamenajú ihneď po synchronizácii. Vaša váha FitScale W5 BT dosahuje presnosť na dve desatiny kilogramu, a tak sa nemusíte obávať nepresných výsledkov.

Každý deň presne viete, ako na tom ste. To vám pomôže upevniť tie správne návyky.

Kompletné histórie váženie v aplikácii vám vždy umožní porovnať, kam ste sa od začiatku merania posunuli. Aplikácia si zapamätá všetky vaše váženia už od prvého stúpnutiu na váhu, pokojne aj 2 roky dozadu.

Vďaka bielej farby a kvalitnému materiálu váha zapadne do každej kúpeľne.

Tabuľka špecifikácií:
nosnosť 180 kg
Typ váhy Inteligentné diagnostická (s funkciami)
spôsob merania Bioelektrická impedančná analýza
konektivita bluetooth
kompatibilné OS iOS, Android
počet indexov 14
merané indexy Hmotnosť, BMI, Telesný tuk, Typ postavy, hmotnosť bez tuku, Podkožný tuk, Viscerálny tuk, Telesná voda, Kostrové svaly, Svalová hmota, Kostrové hmota, Proteín, BMR, Metabolický vek
Mobilná aplikácia áno
Možnosť uloženia dát áno
batéria kompatibilná AAA
Farba biela