CONCEPT VO4011 Osobná váha diagnostická 180 kg PERFECT HEALTH, čierna

CONCEPT VO4011 Osobná váha diagnostická 180 kg PERFECT HEALTH, čierna

Concept VO4011 Osobná váha diagnostická 180 kg PERFECT HEALTH, čierna umožní mať zdravie celej rodiny pod kontrolou. Váha dokáže zmerať 13 rôznych telesných parametrov. Navyše ju možno spárovať s mobilnou aplikáciou Feelfit, teda môžete všetky namerané údaje archivovať a sledovať tak svoj posun. Celý popis
59 €
Vrátane DPH
52,50 €
Tovar od predajcu MALL

Na sklade 2 kusy

Už zajtra k osobnému odberu
Predajne
 
Už zajtra na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 2948003

Popis

Concept VO4011 Osobná váha diagnostická 180 kg PERFECT HEALTH, čierna

Maximálna nosnosť váhy je 180 kg a jej minimálnou merateľnou hodnotou je 0,2 kg. Váha funguje na princípe bioelektrickej impedanci (BIA), vďaka ktorej rýchlo získate podrobné a presné údaje o svojom tele. Meria hmotnosť, BMI, telesný tuk, hmotnosť bez tuku, podkožný tuk, viscerálny tuk, telesnú vodu, kostrové svaly, svalovú hmotu, kostnú hmotu, proteín, BMR a metabolický vek. Budete tak mať celistvý prehľad o svojej aktuálnej telesnej kondícii. Moderné minimalistické prevedenie váhy z nej urobí nenápadného pomocníka, ktorý zapadne do každej domácnosti.

Aby bola práca s váhou čo najefektívnejšia, je za účelom využitia všetkých jej funkcií nutné stiahnuť si do mobilného telefónu alebo tabletu aplikáciu Feelfit, ktorá je voľne dostupná pre iOS aj Android a je v slovenčine. Na LCD displeji váhy sa pri vážení ukáže nameraná hmotnosť. Ostatné namerané hodnoty sa automaticky za pomocou Bluetooth prenesú do aplikácie Feelfit, ktorá ich zaeviduje. Môžete tak vidieť vývoj svojho telesného zdravia v čase. Aplikácia Feelfit navyše umožňuje synchronizáciu dát aj s inými aplikáciami zameranými na zdravie a kondíciu, ako sú Apple Health, Fitbit, Google Fit alebo Samsung Health. Váhu aj aplikáciu môže využívať viac ľudí, pretože vie rozpoznať váženú osobu a automaticky k nej priradí namerané dáta.

Vlastnosti

  • Poskytne komplexné hodnoty
  • Rozpoznanie váženej osoby
  • Prepojenie s aplikáciou Feelfit
  • Minimalistický dizajn

Technické parametre

Nosnosť 180 kg
Citlivosť 100 g
Meranie tuku v tele Áno
Meranie vody v tele Áno
Meranie svalovej hmoty v tele Áno
Meranie kostnej hmoty Áno
Materiál platne Sklo