10× viac produktov za najlepšie ceny
10× viac produktov za najlepšie ceny

Obsession Kusový koberec My Babylon of Obsession 302 cream 80x150

Obsession Kusový koberec My Babylon of Obsession 302 cream 80x150

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner Novinka
Orientálny koberec s fantastickým a prepracovaným vzorom, ktorý si určite zamilujete. Ozdobí každú domácnosť a najlepšie sa hodí do obývacej izby alebo spálne. Má krátky vlas, ktorý sa vyznačuje vysokou hustotou. Preto je koberec mäkký a veľmi príjemný na došľap.

Dĺžka

Šírka

292,67 €
Tovar od: Můjkoberec
292,67 €
Doprava zadarmo

13.8.2024 na výdajnom mieste
13.8.2024 - 16.8.2024 na vašej adrese

Popis

Kolekcia MY BABYLON OF OBSESSION od výrobcu Obsession prináša koberce s klasickými orientálnymi motívmi. Sú strojovo vyrábané v Turecku a majú krátky veľmi hustý vlas, vďaka ktorému sú mäkké a komfortné na došľap. Jedná sa o kvalitné kúsky, ktoré vyzerajú ako ručne vyrábané, a na kratších stranách majú ozdobné strapce. Medzi ich prednosti patrí kompatibilita s podlahovým kúrením a jednoduchá údržba. Stačí pravidelné vysávanie, avšak bez použitia kefového nástavca, aby nedošlo k poškodeniu vlasu. Škvrny je možné očistiť navlhčenou handričkou.

Obsession koberce

Spoznajte koberce Obsession

Mladý nemecký výrobca kusových kobercov a doplnkov bol založený len v roku 2012. Za tak krátky čas si však vybudovala silnú pozíciu na trhu, najmä vďaka originálnym a farebným moderným kolekciám a používaniu najkvalitnejších materiálov. Tím mladých dizajnérov vytvára návrhy, ktoré nikde inde nenájdete, a nevyhýba sa ani použitiu materiálov, ktoré sú vo svete kobercov neznáme, ako napríklad koža alebo imitácia kožušiny. Časť výroby sa uskutočňuje v Nemecku a časť v Turecku alebo Indii. Medzi kobercami Obsession nájdete aj tzv. hand-loom koberce, t. j. ručne tkané.

stáhnout pdf katalog Katalog Obsession v PDF (všetko bude dodané v priebehu 4 týždňov)

Webové stránky výrobce Obsession

Ponuka Obsession