KJUST PEUGEOT 407 SW 2004-2011 Sada tašiek (5KS)

KJUST PEUGEOT 407 SW 2004-2011 Sada tašiek (5KS)

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
CESTOVNÉ TAŠKY SÚ ASYMETRICKÉ Vďaka svojej asymetrii sa naše cestovné tašky dokonale zmestia za zadné sedadlá vozidla, čím sa optimálne využije batožinový priestor a zvýši bezpečnosť cestovania. Cestovné tašky, ktoré ponúkame, sa dajú ľahko vložiť do kufra auta a ľahko vyložiť. Celý popis
379 €
Vrátane RP a DPH

Skladom u partnera 3 kusy

1.2.2022 - 2.2.2022 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu Autotašky SK

Predaj zastrešuje MALL.CZ vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.

Kód: 100060317494

Popis

CESTOVNÉ TAŠKY SÚ ASYMETRICKÉ Vďaka svojej asymetrii sa naše cestovné tašky dokonale zmestia za zadné sedadlá vozidla, čím sa optimálne využije batožinový priestor a zvýši bezpečnosť cestovania. Cestovné tašky, ktoré ponúkame, sa dajú ľahko vložiť do kufra auta a ľahko vyložiť.

ŠPORTOVÉ TAŠKY – NAVRHNUTÉ TAK, ABY VYZERALI AKO „FUTBALOVÉ“ TAŠKY Ich výhodou je špeciálne vrecko, ktoré je oddelené od hlavnej časti tašky. Účelom týchto športových tašiek je mať ľahký a rýchly prístup k veciam počas cesty (napr. toaletná taška, topánky) alebo k veciam, ktoré chceme oddeliť od ostatných (napr. uterák, športové oblečenie po tréningu atď.). Tradičné cestovné tašky sú minulosťou. Je najvyšší čas nahradiť ich taškami do auta.

PRÍRUČNÉ BATOHY DO AUTA A LIETADLA Vďaka širokej škále veľkostí je táto taška ideálna na použitie ako príručná batožina pri cestovaní lietadlom alebo ako súčasť súpravy prispôsobenej batožinovému priestoru pri cestovaní autom. Príručné tašky sú veľmi ľahké, vyrobené z kvalitnej tkaniny. Dajú sa zložiť a v zloženom stave zaberajú veľmi málo miesta. Tašky majú aj samostatné vystužené vrecko na notebook a prídavný ramenný popruh.

BEZPEČNOSŤ NA CESTÁCH Tašky do auta usporiadané v súprave sa počas cesty v batožinovom priestore vozidla voľne nepohybujú, čo je mimoriadne dôležité pri neočakávaných manévroch. Sadá tašiek do auta je základom bezpečného cestovania.

NA DOVOLENKU A KAŽDODENNÉ POUŽITIE Naše tašky do auta nie sú obmedzené na použitie v aute. Či už sa chystáte na dovolenku, alebo cestujete do práce, každú tašku môžete používať ako súpravu alebo samostatne. Naše cestovné tašky sa dajú použiť aj ako príručná batožina. Cestovné tašky sú vybavené gumovými kolieskami a výsuvnou rukoväťou. Športové tašky majú navyše samostatné vrecko na predmety, ktoré je potrebné oddeliť od ostatných.

ÚSPORNÉ SKLADOVANIE Cestovné tašky z nášho sortimentu sú praktické, keď ich treba uložiť doma alebo v garáži v situáciách, keď sa nepoužívajú. Jedinečná konštrukcia tašiek do auta umožňuje ich zloženie takmer na plocho.

NAJVYŠŠIA KVALITA VÝROBY A POUŽITÝCH MATERIÁLOV Vďaka použitému materiálu Cordura sú tašky do auta odolné voči vlhkosti a nízkym/vysokým teplotám (od –50 °C do +80 °C). To znamená, že naše tašky sú spoľahlivé aj vo veľmi nepriaznivých poveternostných podmienkach. Vrecká sa ľahko udržiavajú. Keď sa zašpinia, stačí ich utrieť vlhkou handričkou. Cestovné tašky sú vyrobené z polyamidu (1680D) so špeciálnou polyuretánovou vrstvou. Použitý materiál je vysoko odolný voči opotrebovaniu. Naše tašky do auta majú ešte jednu výhodu, ktorou prekonávajú ostatné cestovné tašky – sú mimoriadne ľahké. Vďaka tomu pri prenášaní našich tašiek v podstate zdvíhate len hmotnosť balených predmetov.