HyperX Impact 8GB DDR4 2933 SO-DIMM

HyperX Impact 8GB DDR4 2933 SO-DIMM


Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partnerNovinka

Operačná pamäť pre notebooky s veľkosťou 8 GB, pracujúca na frekvencii 2933 MHz, výrobca HyperX, optimalizované pre najnovšie procesory Intel a AMD, výkonná pamäť SODIMM, využíva funkciu automatického pretaktovania v režime Plug and Play, jednoduché nastavenie vďaka podpore Intel XMP. Celý popis

41.27
41,27 € Vrátane RP a DPH
Skladom u partnera 2 kusy

Kód: 100006706065

Popis

Popis produktu

HyperX Impact 8 GB DDR4 2933 MHz

Vybavte svoj notebook alebo kompaktný počítač pamäťou HyperX Impact DDR4 SODIMM a minimalizujte oneskorenia systému. Pamäte HyperX s funkciou Plug and Play sú pripravené na režim XMP, dodávajú sa v kapacitách až 64 GB, automaticky sa pretaktujú na najvyššiu dostupnú frekvenciu až 3200 MHz a podporujú najnovšie procesory Intel i AMD.

Kvalita a spoľahlivosť

Spoločnosť HyperX vždy patrila a stále sa radí medzi popredných výrobcov a dodávateľov pamäťových modulov. Vďaka ich vysokej kvalite a spoľahlivosti ich vo svojich modelových radoch používa mnoho časom overených výrobcov počítačov. Moduly sú používané nielen pri náročnom testovaní nových základných dosiek či grafických kariet, hodia sa aj do veľmi výkonných osobných počítačov či serverov.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Okamžité zvýšenie výkonu

Usaďte elegantnú čiernu PCB dosku do slotu a užite si zvýšenie výkonu bez námahy a zásahov do systému BIOS. Vylepšite výkon svojho systému, ktorý sa bude pri použití pamätí HyperX Impact DDR4 vďaka nízkemu napätiu 1,2 V menej zahrievať, bude tichší a efektívnejší.

Kľúčové vlastnosti

Operačná pamäť pre notebooky s veľkosťou 8 GB, pracujúca na frekvencii 2933 MHz, výrobca HyperX, optimalizované pre najnovšie procesory Intel a AMD, výkonná pamäť SODIMM, využíva funkciu automatického pretaktovania v režime Plug and Play, jednoduché nastavenie vďaka podpore Intel XMP.


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Podsvietenie Nie
CAS Latency [CL] 17
Chladenie bez chladiča
Pracovná frekvencia 2933 MHz
Maximálne pracovné napätie 1.2 V
XMP Extreme Memory Profile 2.0
Určenie Pre notebooky
Konfigurácia pamäte 1 x 8GB
Počet modulov RAM 1