Crucial Ballistix Sport LT Grey 8GB DDR4 2666

Značka: Crucial Náš kód: 100004708588

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partnerDoprava zadarmoVýpredaj

Crucial Ballistix Sport LT Grey 8GB DDR4 2666

Veľmi kvalitná výkonná UDIMM operačná pamäť, typ DDR4, kapacita 8 GB, frekvencia 2666 MHz, časovanie CL16, napätie 1,2V, Intel XMP, Single Rank, designový chladič. Celý popis

38.65
38,65 € vrátane DPHBežná cena: 85,31 €, Ušetríte 46,66 € (54 %)
Cena s MALL kartou:
8,65 €
Viac info tu

Náš kód: 100004708588

Popis

Popis produktu

Ballistix Sport LT 8 GB DDR4

Vytvorené pre nadšencov výkonu, hráčov a kohokoľvek, kto chce zo svojho systému dostať viac, Ballistix Sport LT DDR4 pamäte vám pomáhajú dosiahnuť práve to. Dajte svojmu procesoru prostriedky, ktoré potrebuje k svojmu výkonu, zrýchlite svoj počítač a zlepšite jeho odozvu.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Ballistix

Pamäte sú zábavné, keď sú rýchlejšie, štýlovejšie a keď pomáhajú vášmu systému operovať na vyššej úrovni. Na rozdiel od štandardných Crucial DDR4 pamätí , je rad Ballistix Sport vytvorený práve tak, aby všetky tieto požiadavky splnil. Dosiahnite vyššie rýchlosti, jednoducho spúšťajte náročné aplikácie a zasiahnite vždy ako prvý vďaka zníženiu latencie a nahrávacích časov.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Jednoduchá inštalácia

Získať viac z vášho systému by malo byť jednoduché. A presne to vám pamäte Ballistix Sport prinášajú. Za použitia najnovších technológií, intuitívneho designu modulov, profilu Intel XMP 2.0 a ďalších, boli vytvorené cenovo dostupné, jednoducho použiteľné pamäte. Inštalácia je veľmi jednoduchá s plug-and-play a minimálnou, či žiadnou konfiguráciou biosu.

Kryte sa 

Pomocou digitálnej kamufláže a integrovaného chladiča, boli Ballistix Sport vytvorené ako pamäťový poručík. Zachovávajte svoj systém v chlade a pokope, zatiaľ čo budete kosiť opozíciu. Či už je to náročný tabuľkový procesor alebo súper, ktorého sa práve chystáte zničiť.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Kľúčové vlastnosti

Ballistix Sport je veľmi kvalitná výkonná UDIMM operačná pamäť. Pamäť je typu DDR4. Disponuje frekvenciou 2666 MHz a kapacitou 8 GB. Jej časovanie je CL16. Pamäte DDR4 sa vyznačujú nízkym napätím, ktoré je v tomto prípade 1,2V. Pamäte sú navyše vybavené chladičom s designom digitálnej kamufláže.


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

CAS Latency [CL] 16
Chladenie pasívne
Pracovná frekvencia 2666 MHz
Maximálne pracovné napätie 1.2 V
XMP Extreme Memory Profile 2.0
Určenie pre stolné PC
Konfigurácia pamäte 1 x 8GB
Výškový profil Nízky
Počet modulov RAM 1