A-Data XPG SPECTRIX D80 8GB DDR4 4133, červená

Značka: A-Data Náš kód: 100004708625

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partnerDoprava zadarmoVýpredaj

A-Data XPG SPECTRIX D80 8GB DDR4 4133, červená

Operačné pamäte ADATA SPECTRIX D80 pre stolné PC – perfektné pre DIY nadšencov, hráčov a všetkých, čo radi upravujú výkon svojho počítača. Programovateľné RGB osvetlenie, unikátne vodné chladenie a vysoko kvalitné čipy, vysoké frekvencie, podpora ASUS Aura Sync, chladič z hliníkovej zliatiny. Celý popis

89.13
89,13 € vrátane RP a DPHBežná cena: 143,55 €, Ušetríte 54,42 € (37 %)
Cena s MALL kartou:
59,13 €
Viac info tu
Posledný kus za túto cenu!

Náš kód: 100004708625

Popis

Popis produktu

Pamäťový RGB modul SPECTRIX D80 DDR4 s kvapalinovým chladením

Zoznámte sa so SPECTRIX D80, prvým pamäťovým RGB DDR4 modulom na svete s hybridným systémom chladenia kvapalinou a vzduchom. Využíva kombináciu kvapalinového chladiča, v ktorom je hermeticky uzavretá nevodivá kvapalina, a hliníkového chladiča na zabezpečenie účinného chladenia. Kvapalinový chladič je navyše osvetlený RGB osvetlením, ktoré dáva vašej výzbroji jedinečný vzhľad.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Hlavné prednosti

  • kvapalinové chladenie
  • hermeticky uzavretá konštrukcia
  • vizuálne atraktívne RGB osvetlenie
  • neobmedzené možnosti pretaktovania

Programovateľné RGB osvetlenie

Prispôsobte svoj herný zážitok vďaka programovateľným svetelným efektom. Možno nastavovať svetelné impulzy, rýchlosť impulzov, intenzitu osvetlenia a ďalšie. K ľahkému ovládaniu slúži aplikácia XPG RGB Sync. Hudobný režim vám navyše umožňuje prispôsobovať svetelné efekty rôznym typom hudby, aby ste sa dostali do tej správnej nálady.

Pripravené na pretaktovanie

Modul SPECTRIX D80 nie je určený len pre náruživého hráča a kutilského nadšenca, ale aj pre pretaktovávačov. Tento modul prináša široký rozsah prevádzkových frekvencií s podporou platforiem Intel a AMD. K dispozícii sú tiež predkonfigurované profily Intel XMP (Extreme Memory Profile) 2.0, ktoré umožňujú rýchle a spoľahlivé pretaktovanie.

Kľúčové vlastnosti

Operačné pamäte ADATA SPECTRIX D80 pre stolové PC – perfektné pre DIY nadšencov, hráčov a všetkých, čo radi upravujú výkon svojho počítača. Programovateľné RGB osvetlenie, unikátne vodné chladenie a vysoko kvalitné čipy, vysoké frekvencie, podpora ASUS Aura Sync, chladič z hliníkovej zliatiny, podpora technológie Intel XMP 2.0. Kapacita 8 GB, DDR4, frekvence 4133 MHz, časování CL19.


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

CAS Latency [CL] 19
Chladenie vodné
Pracovná frekvencia 4133 MHz
Maximálne pracovné napätie 1.35 V
XMP Extreme Memory Profile 2.0
Určenie pre stolné PC
Konfigurácia pamäte 1 x 8GB
Výškový profil Vysoký
Počet modulov RAM 1