Wolfberry RBD Kokosový olej 900 ml

Značka: Wolfberry Náš kód: 100004124642

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner

Wolfberry RBD Kokosový olej 900 ml

RBD Kokosový olej 900ml Wolfberry je rafinovaný kokosový olej, ktorý musí byť vždy označovaný skratkou RBD (R-Rafinated, B- Bleached, D- Deodorized), čo presne znamená rafinovaný, bielený a zbavený arómu. Celý popis

4.9

4,90 € vrátane DPH

Náš kód: 100004124642

Popis

Popis produktu

RBD Kokosový olej 900ml Wolfberry je rafinovaný kokosový olej, ktorý musí byť vždy označovaný skratkou RBD (R-Rafinated, B- Bleached, D- Deodorized), čo presne znamená rafinovaný, bielený a zbavený arómu.

RBD kokosový olej Wolfberry sa získava rafináciou posledná frakcie, ktorá zostane po predchádzajúcom lisovanie dužiny kokosového orecha, bežne známeho ako kopra. Po rafináciu, ktorá sa vykonáva za vysokých teplôt olej stratí vlastnosti panenského oleja, ale získa zvláštne schopnosti ako napríklad neprepaluje sa vo vysokých teplotách, je vhodný pre zdravie tým, že neobsahuje trans mastné kyseliny ako živočíšne tuky a ďalej ich:
• vhodný na smaženie, fritovanie, pretože má vysoký dymový bod (bod prepálenia, 210 ° C)
• nie je hydrogenované a pri výrobe nie sú použité žiadne chemické rozpúšťadlá
• bod topenia je 23 – 27 ° C.

Bohužiaľ mnoho obchodníkov vyhlásil tento RBD olej za bežný panenský kokosový olej a neskúsení zákazníci sú vďaka tomuto nešváru často poškodzovaniu. Avšak jednoducho možno poznať rozdiel. Rafinovaný kokosový olej je pri výrobe dezodorizovaný, teda bez vône. Na rozdiel od panenského kokosového oleja, ktorý je typický pre svoje kokosové arómu.

Nutričné hodnoty: Energetická hodnota: 3765kJ / 900kcal, Tuky: 100g, z toho nasýtené mastné kyseliny 91g, Sacharidy: 0g, z toho cukry 0g, Bielkoviny: 0g, Vláknina: 0g, Soľ: 0g,

Ako používať:

RBD kokosový olej má veľmi široké využitie ako potravina. Vzhľadom k svojej tuhej konzistencii do 23 ° C je vhodný ako náhrada masla alebo margarínu pri príprave rôznych nátierok a dezertov. Výborne sa tiež hodí na vyprážanie. Tento kokosový olej nežlkne a je vhodný aj pre kozmetické účely, výrobu krémov, mastí, balzamov.

Balenie:

900 ml

Krajina pôvodu: Vietnam

Upozornenie:

Alergény: Bez alergénov

Skladovanie: Skladujte v suchu a tme pri teplote do 20 ° C


zloženie:
 
Zložka / Množstvo
Schválené zdravotné tvrdenia podľa platných nariadení EÚ
Zložka / Schválené zdravotné tvrdenia
Kokosový olej

Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Štítok Bez lepku, Vege
Zdravá výživa Vegetariáni a vegáni, Čisté kokosové oleje