Herbamedicus Super Kokos a šalvie 300 ml

Značka: Herbamedicus Náš kód: 100002670085

Partnerský predaj

Herbamedicus Super Kokos a šalvie 300 ml

Jedinečné spojenie čistého kokosového olej z Filipín a oleja z šalvie semienok predstavuje superpotravinu určenú na varenie. Celý popis

7.4

7,40 € vrátane DPH

Náš kód: 100002670085

Popis

Popis produktu

Jedinečné spojenie čistého kokosového olej z Filipín a oleja z šalvie semienok predstavuje superpotravinu určenú na varenie.

Super Kokos a šalvie s jeho neodolateľnou vôňou je vhodný pre studenú i teplú kuchyňu. Základom je vyvážený mix filipínskych kokosových olejov. Za studena lisované oleje zaisťujú sviežu kokosovú vôňu a oleje lisované za tepla dodávajú vysokú teplotnú stabilitu, čo je pre kuchynské použitie, najmä vyprážanie, veľmi dôležité.

Super Kokos a šalvie obsahuje:
  • Olej z chia semienok – obsahuje veľké množstvo rastlinných omega-3 nenasýtených mastných kyselín, vlákniny aj antioxidantov. Je tiež významným nositeľom vápnika, fosforu a horčíka.
  • Kokosový olej – je zdrojom ľahko stráviteľných tukov so stredne dlhými reťazcami (MTC tuky), najmä kyseliny laurovej.
Ako používať: Kokosový olej s chia využijete ako prísadu do obilné kaše aj pre pečenie zákuskov. Palacinky, vajíčka či koláče budú vďaka nemu vláčne. Balenie:

300 ml

Upozornenie:

Nevystavujte slnečnému žiareniu. Prírodný kokosový olej topí pri teplote 23 ° C. Možnosť vzlínanie. Skladujte v suchu a chlade. Krajina pôvodu Filipíny.


Zloženie:
 
Zložka / Množstvo
Schválené zdravotné tvrdenia podľa platných nariadení EÚ
Zložka / Schválené zdravotné tvrdenia
Kokosovník (Cocos nucifera, kokosový olej, 97%)
Chia semienka (Salvia hispanica, olej zo semien 3%)

Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Typ Bez lepku, Vege
Konzistencia ostatné