Lanza VANISH 2v1 Power 5,25 kg / 70 pracích dávok-46%
18,60 €

9,90 €

Akcia

Prací prášok určený špeciálne pre farebnú bielizeň. Vanish 2v1 Power je unikátna kombinácia pracieho prostriedku Lanza a ** odstraňovače škvŕn** Vanish. Zbaví vás škvŕn od čokolády, trávy, čaju alebo červeného vína.


Vanish To najlepšie pre škvrny
21,26 €

11,58 €

Táto sada na pranie od značky Vanish vám proces čistenia bielizne značne uľahčí. Sada obsahuje 4 čistidlá: Utierky Color Protect, ktoré chránia farby, Vanish Power odstraňovač škvŕn, Oxi Action odstraňovač škvŕn s bieliacimi prísadami a Vanish Oxi Action 1 l, ktorý sa aktivuje pri nízkych teplotách.


Lanza Expert na bielu bielizeň 7,5 kg / 100 pracích dávok
17,05 €

13,52 €

Prací prášok určený špeciálne pre bielu bielizeň obsahuje viac aktívnych látok. Lanza Expert biela vyperie viac bielizne pri použití menej prášku, pričom chráni bielu farbu vašej bielizne pred zašednutím.


Lanza VANISH 2v1 Power Gel Universal 4,62 l / 70 pracích dávok
18,58 €

10,02 €

Prací prípravok určený špeciálne pre farebnú bielizeň kombinuje silu pracieho prostriedku Lanza a odstraňovača škvŕn Vanish. Power Gél Universal účinne odstraňuje škvrny od trávy, čokolády, červeného vína a ďalšie.


Lanza VANISH 2v1 Ultra White 5,25 kg / 70 pracích dávok
18,60 €

10,04 €

Prací prášok určený špeciálne pre bielu bielizeň. Vanish 2v1 Ultra White je vďaka sile odstraňovača škvŕn účinný proti tým najodolnejším nečistotám a dvojnásobná bieliace sila zaisťuje žiarivú a belšiu bielizeň. Bez chlóru.


Vanish Oxi Action 1 kg

Vanish Oxi Action 1 kg

Hodnotenie: 5
12 €

8,32 €

Vanish Oxi Action 1 kg je ideálny pomocník pri odstraňovaní odolných a zaschnutých škvŕn. Účinkuje pri nízkych teplotách. Vhodný na bielu a farebnú bielizeň.


Ariel Gélové kapsule Active Sport 3 v 1 32 ks
13,61 €

10,90 €

Novinka

Gélové kapsule na pranie Ariel Active Sport zaručujú vypranie škvŕn od potu a všetkého zápachu s nimi spojeného. Bielizeň prevoňajú sviežosťou a pripravia ju na ďalšie športové výkony. Vystačia na 32 pracích cyklov.


Ariel Gélové kapsule Active Sport 3 v 1 45 ks
19,47 €

12,60 €

Novinka

Gélové kapsule na pranie Ariel Active Sport zaručujú vypranie škvŕn od potu a všetkého zápachu s nimi spojeného. Bielizeň prevoňajú sviežosťou a pripravia ju na ďalšie športové výkony. Vystačia na 45 pracích cyklov.


Ariel Gélové kapsule Complete Shape 3 v 1 32 ks
13,61 €

10,90 €

Novinka

Gélové kapsule na pranie Ariel Complete Shape pomáhajú bielizeň chrániť. Prací prostriedok preniká hlboko do vlákien, ktorý ich uhladí a uzavrie tak, aby z nich neunikala farba, netvorili sa žmolky a bielizeň sa nevyťahovala a stále si držala tvar. Vystačia na 32 pracích cyklov.


Ariel Gélové kapsule Complete Shape 3 v 1 45 ks
19,47 €

14,70 €

Novinka

Gélové kapsule na pranie Ariel Complete Shape pomáhajú bielizeň chrániť. Prací prostriedok preniká hlboko do vlákien, ktorý ich uhladí a uzavrie tak, aby z nich neunikala farba, netvorili sa žmolky a bielizeň sa nevyťahovala a stále si držala tvar. Vystačia na 45 pracích cyklov.


Vanish Oxi Action Bílý 3 l
11,79 €
11,40 €

Vanish Oxi Action Biely 3 l je odstraňovač škvŕn na biele prádlo. Funguje na všetky druhy škvŕn aj pri nízkych teplotách. Obsahuje rozjasňovače k vybieleniu bieleho prádla.


Waschkonig Odstraňovač škvŕn 750 g
5 €

3 €

Waschkönig bielidlo v prášku obsahuje aktívny kyslík, ktorý dokonale vybieli zašednutú bielizeň. Zároveň je veľmi účinný pri odstraňovaní škvŕn od kávy, čaju, džúsu, vína, trávy, blata, ovocia, zeleniny, coly, atramentu atď.


Waschkonig Odstraňovač škvŕn 750 g
5 €

3 €

Ideálny pomocník pri odstraňovaní zaschnutých a odolných škvŕn. Aktívna formula zaisťuje odstránenie aj zašlých škvŕn od čaju, kávy, vína, džúsu, blata, trávy, zeleniny, ovocia atď. Balenie obsahuje 750 g.


Vanish Oxi Action 3 l

Vanish Oxi Action 3 l

Hodnotenie: 4,5
11,79 €
11,40 €

Vanish Oxi Action 3l je veľmi funkčný odstraňovač škvŕn. Aktivuje sa už pri nízkej teplote prania. Použiť ho môžete na veľké viditeľné škvrny, ale aj na malé škvrnky, ktoré vám pri praní môžu uniknúť.


Vanish Oxi Action 2 l

Vanish Oxi Action 2 l

Hodnotenie: 4,5
10,28 €

Vanish Oxi Action 2l je veľmi funkčný odstraňovač škvŕn. Použiť ho môžete na veľké viditeľné škvrny, ale aj na malé škvrnky, ktoré vám pri praní môžu uniknúť. Aktivuje sa už pri nízkej teplote prania a celé balenie obsahuje 20 dávok.


Vanish Oxi Action White 1 kg
12 €

8,32 €

Vanish Oxi Action White 1 kg je vhodný na odstraňovanie odolných a mastných škvŕn na biele prádlo. Aktivuje sa už pri nízkych teplotách. Obsahuje rozjasňovače, aby bielizeň bola naozaj biela.


Jelen Jadrové mydlo 6x 200 g
7 €

Tradičné jadrové mydlo s jeleňom, svojou kvalitou predčí mnohé moderné pracie prostriedky, a pritom je za dostupnú cenu. Je vysoko účinné na predpieranie škvŕn a navyše je šetrné k prírode i pokožke.


Vanish Oxi Action Spray 500 ml
5,39 €

4,62 €

Ak chcete v boji proti škvrnám dosiahnuť okamžitý účinok, použite sprej Vanish Oxi Action a škvrnu s ním predčistite. Účinné zloženie prostriedku preniká hlboko do vlákien a rozpúšťa aj tie najodolnejšie škvrny, ako je špina a mastnota na golieroch a manžetách.


Vanish Mydlo 250 g
3,84 €

3,07 €

Vanish mydlo na škvrny je účinným a univerzálnym spôsobom, ako odstrániť škvrny z väčšiny látok. Vanish neobsahuje bielidlá ani abrazívne častice. Je vhodné na farebné i biele oblečenie.


Vanish Power Gél Pred praním 200 ml
5,39 €

4,62 €

Vanish Power je veľmi funkčný odstraňovač škvŕn, ktorý je určený pre odstránenie veľmi odolných a zaschnutých škvŕn pred praním. Možno použiť ako na bielu, tak farebnú bielizeň. Objem 200 ml.


Vanish Gold Oxi Action Sprej na čistenie kobercov 500 ml
7,73 €
7,36 €

Výpredaj

Máte problémy zbaviť sa škvrny, ktorá z koberca nejde dole? Sprej na koberce a čalúnenie Vanish Oxi Action pôsobí na škvrny hneď na prvýkrát! Z koberca alebo čalúnenia dovedie úplne odstrániť aj tie najodolnejšie škvrny.


Vanish Oxi Action Gold 1,8 l
11,80 €

Ak sa nemôžete zbaviť odolných škvŕn na svojom obľúbenom oblečení, najskôr ste ešte nevyskúšali Vanish Gold Oxi Actin. Účinkuje už do 30 sekúnd od aplikácie a môžete ho použiť nielen na biele ale aj farebné prádlo.


Vanish Color Protect 20 ks, 40 praní
5,01 €

3,80 €

Vanish ubrousky Color Protect zabraňují obarvení oblečení a chrání barvy v průběhu praní. Při jejich použití už nemusíte nikdy třídit prádlo. Balení obsahuje 20 ubrousků.


Frosch Eko sprej na škvrny ala "žlčové mydlo" 2x500 ml
13,42 €

10,69 €

Frosch Sprej na škvrny a la „žlčové mydlo“ je silný odstraňovač škvŕn a zosilňovač pracej sily pre rýchlu a efektívnu prípravu bielizne na pranie. Odstraňuje rôzne druhy škvŕn od tuku, rúžu, čokolády a ovocia.


Vanish Oxi Action Gold 625 g
11,80 €

Prášok na odstránenie škvŕn Vanish Gold Oxi Action má účinné zloženie, ktorý si poradí aj so škvrnami od čaju či ovocia a to už do 30 sekúnd! Výhodou je, že ho možno použiť bez obáv aj na farebnú bielizeň


Vanish Oxi Action 665 g

Vanish Oxi Action 665 g

Hodnotenie: 5
9,94 €

Prášok Vanish Oxi Action obsahuje Oxi Powerlift, ktorý odstráni všetky druhy škvŕn od tých menej viditeľných až po tie odolné, ktoré nejdú bežnými prostriedkami dole. Možno ho použiť ako na farebné, tak biele prádlo.


Vanish Extra Hygiene 2,82 l
12 €

8 €

Vanish Oxi Action Extra Hygiene 2,82 l je šetrný k farebnému i bielemu prádlu. vyhľadáva škvrny, ktoré dokonale odstráni. Obsahuje dezinfekčné zložky, ktoré odstránia 99,9% baktérií a vírusov.


Vanish Oxi Action Crystal White 665 g
11,79 €

Poznáte to, keď niekoľkokrát vyperiete bielizeň, ktorá bola pôvodne krásne biela, zosivie. Preto je dobré ku každému praniu bielej bielizne pridať odmerku prášku Vanish Oxi Action Crystal White, ktorý vám pomôže zanechať bielizeň bielu ako novú.


Vanish Oxi Action biely 1 l
5,78 €

4,62 €

Vanish Oxi Action 1 l je veľmi funkčný odstraňovač škvŕn. Použiť ho môžete na veľké viditeľné škvrny, ale aj na malé škvrnky, ktoré vám pri praní môžu uniknúť. Prostriedok obsahuje bieliace prísady, ktoré pri každom praní pomáhajú bieliť biele prádlo. Aktivuje sa už pri nízkej teplote prania a celé balenie obsahuje
10 dávok.


Vanish na záclony 500 ml
5,78 €

5,01 €

Vďaka prípravku Vanish budú vaše záclony žiarivo biele a budú dobre držať tvar. Pôsobí jemne a je vhodný na všetky typy záclon. Objem balenia 500 ml.


Frosch EKO 3x300ml Sprej na škvrny na dojčenskom prádle
22,90 €

Veľmi účinný ekologický odstraňovač škvŕn vyvinutý pre ľahké odstránenie odolných i zaschnutých škvŕn na dojčenskom a detskom prádle. Zvyšuje účinok pracieho prostriedku a má vysoký obsah prírodných enzýmov!


Vanish Oxi Action Gold 940 ml
8,47 €

Tekutý prostriedok na odstránenie škvŕn rôzneho pôvodu Vanish Gold Oxi Action pôsobí rýchlo do 30 sekúnd s maximálnou účinnosťou. Poradí si so škvrnami od červeného vína či ovocia na bielej aj farebnej bielizni.


Vanish Oxi Action 1 l
5,78 €

4,62 €

Vanish Oxi Action 1 l je veľmi funkčný odstraňovač škvŕn. Použiť ho môžete na veľké viditeľné škvrny, ale aj na malé škvrnky, ktoré vám pri praní môžu uniknúť. Aktivuje sa už pri nízkej teplote prania a celé balenie obsahuje 10 dávok.


Vanish Oxi Action Gold Biely 625 g
11,80 €

Prášok Vanish Gold Oxi Action Biely je vhodný nielen pre odstránenie veľmi odolných škvŕn, ale možno ho pridať aj k praciemu prášku pri bežnom praní pre udržanie žiarivej bielej farby svetlého oblečenia.


Frosch EKO Sprej na škvrny na dojčenskej bielizni 300ml
7,80 €

6,23 €

Veľmi účinný ekologický odstraňovač škvŕn vyvinutý pre ľahké odstránenie odolných i zaschnutých škvŕn na dojčenskom a detskom prádle. Zvyšuje účinok pracieho prostriedku a má vysoký obsah prírodných enzýmov!


Vanish Oxi Action Extra Hygiene 1,88 l
9,94 €

Vanish Oxi Action Extra Hygiene je tekutý prostriedok na odstránenie aj tých odolných škvŕn. Obsahuje ale aj dezinfekčné zložky, ktoré účinne odstránia 99,9% baktérií. A vaša bielizeň bude hygienicky čistá!


Dr. Beckmann Bielič na záclony 80 g
3,42 €

2,27 €

Novinka

Soľ na záclony odstráni zachytený prach, mastnotu a nepríjemné pachy z vašich záclon. Zanechá ich čisté a žiarivo biele s príjemnou sviežou vôňou. Obsah 80 g (2 pracie dávky).


Dr. Beckmann Ďáblík na skvrny Maziva a oleje 50 ml
4,59 €

3,43 €

Unikátní čistič na odstraňování skvrn. Svým speciálním složením si poradí s různými typy skvrn, podle jejich základu. Tento čistič odstraňuje skvrny od – strojní olej, motorový olej, olej na kola, palivový olej, benzín, vazelína, saze, popel, inkoust, toner, benzín, uhlí. Je šetrný k oděvům. Objem 50 ml.


Dr. Beckmann PreWash Odstraňovač škvŕn 250 ml-23%
4,96 €

3,81 €

Výpredaj

Expert v čistení odevov vhodný pre všetky textílie i farby. 3 x aktívne zloženie – čistiace zložky, aktivátor rozpúšťania škvŕn, extra silný na mastnotu. Objem balenia 250 ml.


Dr. Beckmann Roll-on na škvrny 75 ml
4,96 €

3,81 €

Novinka

Expert v čistení odevov a ideálny pomocník na cesty zároveň. Jednoducho a rýchlo odstraňuje bez prania čerstvé i staršie škvrny od ovocia, kávy, krvi a pod. Objem 75 ml.


Dr. Beckmann Žlčové mydlo 100 g
3,81 €

3,04 €

Novinka

Žlčové mydlo cielene odstraňuje škvrny. Je vhodné na všetky farby a textílie, tiež na čalúnenie a koberce. Neobsahuje farbivá, parfum ani konzervačné látky. Hmotnosť 100 g.


Vanish Balíček pre vášho miláčika-38%
25,13 €

15,45 €

Výpredaj

Vanish sada na čistenie škvŕn, ktoré spôsobili domáci maznáčikovia. Balíček obsahuje prášok na koberce Clean & Fresh, čistič v spreji Vanish Pet Expert na čalúnený nábytok a penový čistič Pet Expert vhodný aj na bežné škvrny.


Ariel Color 2x2.64 l
26,50 €

21,40 €

Novinka

Set 2 ks tekutého pracieho prostriedku Ariel Color, ktorý výborne odstraňuje škvrny už pri prvom praní. K bielizni je veľmi šetrný a nádherne ho prevonia sviežou vôňou. Odstráni aj škvrny, ktoré sú príčinou zápachu, ako napríklad od potu. Udržuje stále žiarivé farby.


Vanish Oxi Action Crystal White 2 l
10,28 €

Vanish Oxi Action Crystal White 2 l je funkčný odstraňovač škvŕn určený na biele prádlo. Použiť ho môžete na veľké viditeľné škvrny, ale aj na malé škvrnky, ktoré vám pri praní môžu uniknúť. Aktivuje sa už pri nízkej teplote prania a celé balenie obsahuje 20 dávok.


Dr. Beckmann Ďáblík na skvrny Ovoce a nápoje 50 g
4,59 €

3,43 €

Unikátní čistič na odstraňování skvrn. Svým speciálním složením si poradí s různými typy skvrn, podle jejich základu. Tento čistič odstraňuje skvrny od – ovoce, zelenina, červené víno, káva, čaj, džus, kakao, plíseň, likéry, aperitivy, šumivá vína, zmrzliny, limonády, kolové nápoje, balsamiko, džem. Je šetrný k oděvům. Objem 50 ml.