Waschkonig Odstraňovač škvŕn 750 g-18%
5 € 4,10 €

Ideálny pomocník pri odstraňovaní zaschnutých a odolných škvŕn. Aktívna formula zaisťuje odstránenie aj zašlých škvŕn od čaju, kávy, vína, džúsu, blata, trávy, zeleniny, ovocia atď. Balenie obsahuje 750 g.

Madel Neflek 2 x Smacchio Tutto na škvrny 500 ml
6,17 € 6 € 3,00 €/ks

Enzymatický tekutý čistič Smacchio Tutto Neflek si účinne poradí so škvrnami na oblečení. Tento obľúbený čistič sa hodí do každej domácnosti, predovšetkým s malými deťmi.

Vanish Oxi Action prášok na bielenie a odstránenie škvŕn 625 g-33%
12,60 € 8,40 €

Prášok na bielenie bielizne a odstránenie škvŕn Vanish Oxi Action vytvára molekuly aktívneho kyslíka, ktoré pomáhajú bielu bielizeň udržiavať ešte belšiu. Je vhodný pre použitie na bežné textílie. Neobsahuje bieliace látky na báze chlóru.

Vanish Oxi Action tekutý odstraňovač škvŕn 3 l-56%
17,60 € 7,60 €

Tekutý odstraňovač škvŕn Vanish Oxi Action uvoľňuje špinu a nečistoty z látok hneď na prvýkrát a to aj pri použití pri nízkych teplotách. Možno ho použiť na hodváb, vlnu, bavlnu aj iné materiály a na biele i farebné prádlo. Ľahko odstraňuje zaschnuté škvrny od čokolády, kávy, trávy, krvi a iné.

Vanish Oxi Action prášok na odstránenie škvŕn 625 g-56%
12,60 € 5,50 €

Prášok na odstránenie škvŕn Vanish Oxi Action uvoľňuje špinu a nečistoty a to aj pri použití za nízkych teplôt. Možno ho použiť na bielu aj farebnú bielizeň. Ľahko odstraňuje zaschnuté škvrny od čokolády, kávy, trávy, krvi a iné.

Vanish Oxi Action Bílý 3 l-33%
11,79 € 7,80 €

Vanish Oxi Action Biely 3 l je odstraňovač škvŕn na biele prádlo. Funguje na všetky druhy škvŕn aj pri nízkych teplotách. Obsahuje rozjasňovače k vybieleniu bieleho prádla.

Jelen Jadrové mydlo 6x 200 g
7 € 6 € 1,00 €/ks

Tradičné jadrové mydlo s jeleňom, svojou kvalitou predčí mnohé moderné pracie prostriedky, a pritom je za dostupnú cenu. Je vysoko účinné na predpieranie škvŕn a navyše je šetrné k prírode i pokožke.

Vanish Oxi Action Spray 500 ml
5,50 €

Ak chcete v boji proti škvrnám dosiahnuť okamžitý účinok, použite sprej Vanish Oxi Action a škvrnu s ním predčistite. Účinné zloženie prostriedku preniká hlboko do vlákien a rozpúšťa aj tie najodolnejšie škvrny, ako je špina a mastnota na golieroch a manžetách.

Waschkonig Odstraňovač škvŕn 750 g-18%
5 € 4,10 €

Waschkönig bielidlo v prášku obsahuje aktívny kyslík, ktorý dokonale vybieli zašednutú bielizeň. Zároveň je veľmi účinný pri odstraňovaní škvŕn od kávy, čaju, džúsu, vína, trávy, blata, ovocia, zeleniny, coly, atramentu atď.

Frosch EKO Sprej na škvrny na dojčenskej bielizni 300ml-19%
7,80 € 6,30 €

Veľmi účinný ekologický odstraňovač škvŕn vyvinutý pre ľahké odstránenie odolných i zaschnutých škvŕn na dojčenskom a detskom prádle. Zvyšuje účinok pracieho prostriedku a má vysoký obsah prírodných enzýmov!

Vanish na záclony 500 ml

Vanish na záclony 500 ml

Hodnotenie: 4,7
5,78 € 4,90 €

Vďaka prípravku Vanish budú vaše záclony žiarivo biele a budú dobre držať tvar. Pôsobí jemne a je vhodný na všetky typy záclon. Objem balenia 500 ml.

Dr. Beckmann Odfarbovač na omylom zafarbenú bielizeň 75 g
4,30 €

Novinka

Odfarbovač na omylom zafarbenú bielizeň efektívne odstráni zafarbenie a zašednutie. Je vhodný na všetky textílie a všetky farby od 30 °C. Po použití nie je potrebné odevy znovu prať. Obsah balenia 75 g.

Vanish Power Gél Pred praním 200 ml
5,39 € 5,30 €

Vanish Power je veľmi funkčný odstraňovač škvŕn, ktorý je určený pre odstránenie veľmi odolných a zaschnutých škvŕn pred praním. Možno použiť ako na bielu, tak farebnú bielizeň. Objem 200 ml.

Vanish Mydlo 250 g

Vanish Mydlo 250 g

Hodnotenie: 4,5
4,20 €

Vanish mydlo na škvrny je účinným a univerzálnym spôsobom, ako odstrániť škvrny z väčšiny látok. Vanish neobsahuje bielidlá ani abrazívne častice. Je vhodné na farebné i biele oblečenie.

Dr. Beckmann Žlčové mydlo 100 g
4,30 €

Novinka

Žlčové mydlo cielene odstraňuje škvrny. Je vhodné na všetky farby a textílie, tiež na čalúnenie a koberce. Neobsahuje farbivá, parfum ani konzervačné látky. Hmotnosť 100 g.

Frosch Eko sprej na škvrny ala "žlčové mydlo" 2x500 ml-18%
13,42 € 10,90 € 5,45 €/ks

Frosch Sprej na škvrny a la „žlčové mydlo“ je silný odstraňovač škvŕn a zosilňovač pracej sily pre rýchlu a efektívnu prípravu bielizne na pranie. Odstraňuje rôzne druhy škvŕn od tuku, rúžu, čokolády a ovocia.

Omo Professional Tekutý prací prostriedok 5l-24%
19,50 € 14,80 €

Tekutý prací prostriedok so špeciálnym zložením na škvrny vyskytujúci sa v reštauráciách a hoteloch. OMO Professional Tekutý prací prostriedok 5l je vhodný na všetky typy bavlny aj jemnej bielizne. Vhodný na biele i farebné prádlo.

Vanish Oxi Action biely 1 l

Vanish Oxi Action biely 1 l

Hodnotenie: 4,8
5,78 € 5,40 €

Vanish Oxi Action 1 l je veľmi funkčný odstraňovač škvŕn. Použiť ho môžete na veľké viditeľné škvrny, ale aj na malé škvrnky, ktoré vám pri praní môžu uniknúť. Prostriedok obsahuje bieliace prísady, ktoré pri každom praní pomáhajú bieliť biele prádlo. Aktivuje sa už pri nízkej teplote prania a celé balenie obsahuje
10 dávok.

Ariel 3-in-1 Kapsule OXI 44 ks-23%
18,10 € 13,90 € 0,32 €/ks

Pracie gélové kapsule Ariel 3-in-1 Kapsule OXI odstraňujú škvrny, rozjasňujú a zaisťujú sviežu vôňu. Kapsule sú účinné už pri 30 °C. Perfektne sa rozpúšťajú v kontakte s vodou a uvoľňujú účinné látky, ktoré si poradia s celou škálou rôznych škvŕn. Balenie vystačí na 44 racích cyklov.

Savo Odstraňovač škvŕn na bielu bielizeň 900ml
6,90 € 6,30 €

Odstraňovač škvŕn na bielu bielizeň značky SAVO je určený ako prídavok k bežnému praciemu prostriedku alebo na predpranie silne znečisteného oblečenia. Tento prípravok obsahuje aktívny kyslík, ktorý je schopný odstrániť škvrny od rôznych potravín.

Vanish Oxi Action prášok na bielenie a odstránenie škvŕn 470 g-39%
9,90 € 6 €

Prášok na bielenie bielizne a odstránenie škvŕn Vanish Oxi Action vytvára molekuly aktívneho kyslíka, ktoré pomáhajú bielu bielizeň udržiavať ešte belšiu. Je vhodný pre použitie na bežné textílie. Neobsahuje bieliace látky na báze chlóru.

Savo Odstraňovač škvŕn na bielizeň universal 450g
6,90 € 6,30 €

Univerzálny odstraňovač škvŕn na bielizeň značky SAVO je určený ako prídavok k bežnému praciemu prostriedku alebo na predpranie silne znečisteného oblečenia. Tento prípravok obsahuje aktívny kyslík, ktorý je schopný odstrániť škvrny od rôznych potravín.

Dr. Beckmann Diablik na škvrny Ovocie a nápoje 50 g
4,59 € 4,50 €

Unikátny čistič na odstraňovanie škvŕn. Svojim špeciálnym zložením si poradí s rôznymi typmi škvŕn, podľa ich základu. Tento čistič odstraňuje škvrny od – ovocia, zeleniny, červeného víno, kávy, čaju, džúsu, kakaa, plesní, likérov, aperitívov, šumivého vína, zmrzliny, limonády, kolového nápoja, balsamiky a džemu. Je šetrný k odevom. Objem 50 ml.

Dr. Beckmann Žlučové mýdlo, 250 ml-31%
4,96 € 3,40 €

Výpredaj

Žlučové mýdlo, 250 ml vhodný pre všetky textílie i farby. 3 x aktívne zloženie – čistiace zložky, aktivátor rozpúšťania škvŕn, extra silný na mastnotu. Objem balenia 250 ml.

Dr. Beckmann Ďiablik na škvrny Maziva a oleje 50 ml
4,59 € 4,30 €

Unikátny čistič na odstraňovanie škvŕn. Svojim špeciálnym zložením si poradí s rôznymi typmi škvŕn, podľa ich základu. Tento čistič odstraňuje škvrny od – strojného oleja, motorového oleja, oleja na bicykle, palivového oleja, benzínu, vazelíny, sadze, popola, atramentu, tonera, benzínu, uhlia. Je šetrný k odevom. Objem 50 ml.

Vanish Gold Oxi Action Sprej na čistenie kobercov 500 ml-40%
7,73 € 4,60 €

Výpredaj

Máte problémy zbaviť sa škvrny, ktorá z koberca nejde dole? Sprej na koberce a čalúnenie Vanish Oxi Action pôsobí na škvrny hneď na prvýkrát! Z koberca alebo čalúnenia dovedie úplne odstrániť aj tie najodolnejšie škvrny.

Dr. Beckmann Diablik na škvrny Tuky a omáčky 50 ml
4,56 € 4,50 €

Unikátny čistič na odstraňovanie škvŕn. Svojim špeciálnym zložením si poradí s rôznymi typmi škvŕn, podľa ich základu. Tento čistič odstraňuje škvrny od – smotany, nugátového krému, margarína, sadla, dippy, horčice, pesta, dresingu. Je šetrný k odevom. Objem 50 ml.

Waschkonig OXY KRAFT bielidlo A ODSTRAŇOVAČ ŠKVŔN
3,86 €

Novinka

Obsahuje aktívny kyslík, ktorý dokonale vybieli zašednuté bielizeň. Zároveň je veľmi účinný pri odstraňovaní škvŕn od kávy, čaju, džúsu, vína, trávy, blata, ovocia, zeleniny, coly, atramentu atď.

Dr. Beckmann Roll-on na škvrny 75 ml
5 €

Novinka

Expert v čistení odevov a ideálny pomocník na cesty zároveň. Jednoducho a rýchlo odstraňuje bez prania čerstvé i staršie škvrny od ovocia, kávy, krvi a pod. Objem 75 ml.

Savo Odstraňovač škvŕn na bielu bielizeň 45
6,90 € 6,30 €

Odstraňovač škvŕn na bielu bielizeň značky SAVO je určený ako prídavok k bežnému praciemu prostriedku alebo na predpranie silne znečisteného oblečenia. Tento prípravok obsahuje aktívny kyslík, ktorý je schopný odstrániť škvrny od rôznych potravín.

AGEO špeciálny žlčové mydlo na škvrny
1,46 €

Žlčové mydlo účinne odstraňuje škvrny z oblečenia i ďalšieho textilu. použitie: Navlhčené mydlo aplikujte priamo na škvrnu, nechajte pôsobiť a potom opláchnite. V prípade potreby proces opakujte.

Vanish Oxi Action tekutý pre bielenie a odstránenie škvŕn 2 l-31%
12,60 € 8,60 €

Tekutý prostriedok pre bielenie a odstránenie škvŕn Vanish Oxi Action obsahuje bieliace prísady, ktoré hravo odstránia čerstvé aj zaschnuté škvrny od jedál aj od potu. Po vybielení má biele prádlo pôvodný bezchybný vzhľad.

AGEO Monteráček na pracovné odevy
3,47 €

Novinka

Osvedčený pastovitý prací prostriedok pre pranie silne znečisteného textilu. Účinná prác pasta na mastnú špinu. Bez vyvárku vyperie látky znečistené tukmi a olejmi – montérky, pracovné plášte, utierky a pod. Aj pre použitie v práčkach

Vanish Oxi Action 1 l-41%

Vanish Oxi Action 1 l

Hodnotenie: 4,8
5,78 € 3,40 €

Výpredaj

Vanish Oxi Action 1 l je veľmi funkčný odstraňovač škvŕn. Použiť ho môžete na veľké viditeľné škvrny, ale aj na malé škvrnky, ktoré vám pri praní môžu uniknúť. Aktivuje sa už pri nízkej teplote prania a celé balenie obsahuje 10 dávok.

Vanish Oxi Action tekutý odstraňovač škvŕn 2 l-54%
12,60 € 5,70 €

Výpredaj

Tekutý odstraňovač škvŕn Vanish Oxi Action uvoľňuje špinu a nečistoty z látok hneď na prvýkrát a to aj pri použití pri nízkych teplotách. Možno ho použiť na hodváb, vlnu, bavlnu aj iné materiály a na biele i farebné prádlo. Ľahko odstraňuje zaschnuté škvrny od čokolády, kávy, trávy, krvi a iné.

Vanish Oxi Action prášok na bielenie a odstránenie škvŕn 300 g-20%
7,20 € 5,70 €

Výpredaj

Prášok na bielenie bielizne a odstránenie škvŕn Vanish Oxi Action vytvára molekuly aktívneho kyslíka, ktoré pomáhajú bielu bielizeň udržiavať ešte belšiu. Je vhodný pre použitie na bežné textílie. Neobsahuje bieliace látky na báze chlóru.

Omo Professional Prací prášok Color 7kg
22 € 20,30 €

Prací prášok na farebnú bielizeň OMO Professional Prací prášok Color 7kg účinne odstráni bežné zašpinenie aj všetky druhy extrémneho znečistenia. Bielizeň zanecháva perfektne čistú s príjemnou vôňou.

Vanish Oxi Action tekutý odstraňovač škvŕn 1,5 l-50%
9,90 € 4,90 €

Výpredaj

Tekutý odstraňovač škvŕn Vanish Oxi Action uvoľňuje špinu a nečistoty z látok hneď na prvýkrát a to aj pri použití pri nízkych teplotách. Možno ho použiť na hodváb, vlnu, bavlnu aj iné materiály a na biele i farebné prádlo. Ľahko odstraňuje zaschnuté škvrny od čokolády, kávy, trávy, krvi a iné.