Philips HR1945/80 Avance Collection

Hodnotenie: 4,5 3 hodnotení Značka: Philips Náš kód: 1028699

Doprava zadarmoAkciaSplátky bez navýšenia

Akcia platí do 31.12.2019 alebo do vypredania zásob.

Philips HR1945/80 Avance Collection

Závitový odšťavovač PHILIPS HR1945/80 Avance Collection s technológiou MicroMasticating. Odšťaví až 90% z objemu ovocia. Unikátna technológia rýchleho čistenia QuickClean pre jednoduché čistenie za 1 minútu. Vhodné pre mäkké ovocie, tvrdú zeleninu, listovú zeleninu a oriešky. Funkcia predčistenie PreClean umožňuje získať aj poslednú kvapku šťavy. Tlačidlo Dripstop zabraňuje odkvapkávaniu. Unikátny tenký dizajn, jednoducho rozložiteľný. Obsahuje: džbán a knihu s 20 receptami. Všetky odnímateľné časti možno umývať v umývačke. Celý popis

1555
4.5 3

Náš kód: 1028699

Mesačne od:
155,50 € Spočítať splátky

Popis

Popis produktu

VLASTNOSTI

Technológia MicroMasticating extrahuje až 90% z objemu ovocia

V ovocí a zelenine sú tisíce buniek obsahujúcich šťavu, vitamíny a ďalšie dôležité živiny. Inovatívna technológia MicroMasticating spoločnosti Philips vytláčať z buniek vašich obľúbených surovín maximum zložiek, takže až 90% * z objemu ovocia skončí vo vašom pohári, a nie v odpade. ( Interné testy Philips vykonávané postupne s 1 000 g hrozna, jabĺk, černíc, jahôd, paradajok, vodného melónu, pomarančov a granátových jabĺk.)
4K Ultra HD 4K Ultra HD

Vytlačte šťavu zo všetkého, čo máte radi, vrátane banánov a manga

Vyrobte si výbornú zdravú šťavu z mäkkého ovocia aj z tvrdej zeleniny. Môžete si pripraviť všetky svoje obľúbené kombinácie a použiť tento výrobok aj pre suroviny s vyšším obsahom škrobu, ktoré je inak veľmi ťažké odsťaviť, ako sú napríklad banány alebo mango.
4K Ultra HD 4K Ultra HD

Pridajte do svojho nápoja aj listovú zeleninu a orechy

Listová zelenina obsahuje veľa vlákniny, takže je výbornou surovinou na výrobu zdravých štiav a pokojne ju môžete v odšťavovači spracovať. Mladá pšenica, špenát a mnohé ďalšie suroviny môžu byť vďaka technológii MicroMasticating každodennou súčasťou vášho džúsu, ktorá významne podporuje zdravie. Môžete dokonca použiť aj určité druhy orechov a pripraviť si napr. Mandľové mlieko z mandlí.
4K Ultra HD 4K Ultra HD

Funkcia predčistenie umožňuje získať aj poslednú kvapku šťavy

Funkcia predčistenie je špeciálny program, vďaka ktorému z odšťavovača získate aj poslednú kvapku šťavy, čím sa zároveň vyčistí vnútro výrobku. To vám pomôže, aby ste z ovocia a zeleniny dostali to najlepšie a vaša vzácna šťava neskončila pri procese čistenia v odpade.
4K Ultra HD 4K Ultra HD

Menej príprav vďaka XL plniacej trubici

Väčšia plniaca trubica umožňuje bezstarostnú prípravu štiav. Vďaka tejto novej funkcii môžete pripravovať výživné šťavy behom okamihu, pretože nie sú potrebné žiadne prípravy.
4K Ultra HD 4K Ultra HD

Rýchle čistenie pod 1 minútu

Jedinečná konštrukcia bez sita umožňuje, aby šťava tiekla do pohára bez problémov cez filter, ktorý zachytí všetky nežiaduce časti. Výrobok možno ľahko vyčistiť aj bez použitia kefy.
4K Ultra HD 4K Ultra HD

Tenký dizajn s plne integrovanými súčasťami

Vďaka optimalizovanému dizajnu so šírkou 11 cm môže byť odšťavovač stále na vašej kuchynskej linke, pripravený začať kedykoľvek vyrábať šťavu. Pri skladovaní aj užívaní zaberie len veľmi málo miesta, pretože je plne integrovaný, takže pri odšťavovaní nebudete potrebovať žiadny priestor navyše.
4K Ultra HD 4K Ultra HD

Odšťavujte priamo do pohára

Odšťavovanie priamo do pohára vám umožní, aby ste každý nápoj pripravili podľa toho, na čo má vaša rodina chuť. Nebudete tiež musieť zbytočne čistiť žiadne súčasti a vaša kuchynská linka bude dokonale čistá.
4K Ultra HD 4K Ultra HD

Odnímateľné súčasti je možné skladovať v nádobe na dužinu

Všetky malé odnímateľné časti odšťavovača, ako je nádobka na odpad, posúvač a nádoba na šťavu, možno skladovať vo vnútri nádoby na dužinu. Tak budú všetky súčasti bezpečne uskladnené a vy budete vždy vedieť, kde ich nájsť, až budete nabudúce odšťavovať.
4K Ultra HD 4K Ultra HD

Vďaka inovatívnemu systému zabraňujúcemu odkvapkávaniu zostane vaša kuchynská linka čistá

Plne integrovaný systém zabraňujúci odkvapkávaniu vám umožní urobiť si pauzu medzi jednotlivými momentmi, kedy budete odšťavovať, a udrží vašu kuchynskú linku stále úplne čistú. Stačí stlačiť spodok výpustného otvoru pre šťavu a prúd sa zastaví, bez toho aby ste si namočili prsty.
4K Ultra HD 4K Ultra HD

Ľahko odnímateľné časti, možnosť čistenia bez pomoci kuchynského náčinia

 • Vďaka ľahko odnímateľným častiam bez okrajov je možné odšťavovač rýchlo umyť len za použitia vody z kohútika. Vzhľadom k tomu, že výrobok neobsahuje žiadne ostré kraje, možno vlákna či čiastočky surovín vypláchnuť behom pár sekúnd.

Obsahuje knihu 20 inšpirujúcich receptov

 • Výber receptov a surovín je neoddeliteľnou súčasťou odšťavovania. V knihe predkladáme 20 inšpirujúcich receptov a úplné vysvetlenie výhod, ktoré tieto recepty prinášajú vášmu zdraviu.

Technické parametre

 • Príslušenstvo: kanvica, receptár
 • Vlastnosti výrobku: vhodné do umývačky, protišmykové podložky, vypínač, bezpečnostný zámok, systém QuickClean
 • Kapacita nádoby: 1 l
 • Kapacita nádoby na dužinu: 1 l
 • Dĺžka kábla: 1 m
 • Frekvencia: 50–60 Hz
 • Spotreba: 200 W
 • Napätie: 220–240 V
 • Farba: šedobiela
 • Materiál príslušenstvo: kovový bezpečnostný zámok
 • Materiál nádoby: plast
 • Materiál hlavného tela: plast
 • Nádoba na odpad: plast

Video

HR1945/80 Avance Collection


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Typ odšťavovača šnekový
Objem nádoby na šťavu 1 l
Objem nádoby na dužinu 1 l
Počet rýchlostí 1
Farba biela/sivá
Displej nie
Príkon 200 W