Menforsan Repelent proti značkovaniu močom 500ml

Menforsan Repelent proti značkovaniu močom 500ml

Využite dopravu zadarmo na 3 mesiace a zľavu 10 % na prvý nákup! Staňte sa členom MALL klubu pre miláčikov a tieto a ďalšie výhody sú vaše Registrujte sa nezáväzne a zadarmo.
Sprej obsahuje účinné látky, ktoré svojou vôňou a zložením budú odrádzať zviera v močení na miestach, ktoré sprejom označíme.
Celý popis
10,90 €
Vrátane DPH
Tovar od predajcu MALL

Na sklade 5+ kusov

Už zajtra k osobnému odberu
Predajne
 
13.12.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 766100

Popis

Značkovanie svojho teritória je pre mačky aj psy základným inštinktom, ktorého sa len ťažko zbavujú. Avšak obzvlášť u bytovky či na dvore domu ide o nežiaducu záležitosť, ktorú by sme radi vyriešili ku spokojní našich domácich maznáčikov a predovšetkým našej.

Repelent proti značkovaniu močom od Menforsan je účinný sprej, ktorý môžete použiť k výcviku vášho štvornohého maznáčika.

Sprej obsahuje účinné látky, ktoré svojou vôňou a zložením budú odrádzať zviera v močení na miestach, ktoré sprejom označíme (postriekame). Či už sa jedná o okná, rohy domu, fasád, bicyklov vozidiel, stĺpikov od plota, atp., Sprej oceníte vy a vaši susedia vďaka svojej efektívnosti. Sprej je možné použiť aj v byte, ak váš psík či mačka nedokážu odolať značkovaniu u vás doma.

Návod na použitie:

  • Nasprejujte na oblasť, kde nechcete, aby zviera močilo/ značkovalo