Počet nájdených produktov: 55

Pre daný výber neboli nájdené žiadne ponúkané výrobky.

Clinique Odličovač očí (Rinse-off Eye Makeup Solvent) 125 ml
16,80 €

Odličovač s unikátnou textúrou rýchlo odstráni všetky nalíčenie z očného okolia – od rias až po obočie. Ideálny prípravok pre odličovanie v zhone, rovnako ako drobné opravy make-upu okolo očí. Zloženie bez oleja. Oftalmologicky testované. Vhodné pre všetky typy pleti, vrátane citlivej.


La Roche - Posay Fyziologická micelárna voda Physiologique
9,50 €

Fyziologická micelárna voda zabezpečuje čistenie a odlíčenie v jednom a je veľmi vhodná pre všetky typy citlivých pletí. Vysoká účinnosť čistenia a odlíčenie pleti. Aktívne čistiace látky boli vybrané pre svoju optimálnu toleranciu voči pleti.


MAC Odličovač vodeodolného make-upu (Cleanse Off Oil Tranquil) 150 ml
30,70 €

Odličovač make-upu Cleanse Off Oil Tranquil odstraňuje vodeodolné i dlouhodržící make-upy. Je vytvorený na báze prírodných olejov, nespôsobuje akné a zanecháva pleť jemnú, čistú a upokojenie. Po zmiešaní s vodou sa z neho stáva emulzie, ktorá sa ľahko zmýva.


Mixa 2-fázový odličovač očí 125 ml-19%
4 €

3,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Odličovač očí obsahuje dve viditeľné fázy: olejovou a vodnou, ktoré rozpúšťajú a odstraňujú make-up bez nutnosti drhnutia. Je ideálny pre citlivé oči a viečka, dokonale odstraňuje aj vodeodolný make-up.


Nivea Dvojfázový odličovač očí a make-upu 125 ml
4,20 €

Dvojfázový odličovač dokonale odlíči i extra vodeodolnú riasenku a make-up bez nutnosti silného trenia, a navyše chráni citlivé riasy. Oftalmologicky testované a schválené. Vhodný aj pre užívateľky kontaktných šošoviek.


Nivea Extra jemný odličovač očných partií 125 ml
4,20 €

Jemný odličovač očí dôkladne, ale šetrne odstráni make-up a riasenku z citlivých očných partií. Nemastné zloženie. Oftalmologicky testované a schválené. Vhodný aj pre užívateľky kontaktných šošoviek.