Nivea Dvojfázový odličovač očí a make-upu 125 ml
4,30 €

Dvojfázový odličovač dokonale odlíči i extra vodeodolnú riasenku a make-up bez nutnosti silného trenia, a navyše chráni citlivé riasy. Oftalmologicky testované a schválené. Vhodný aj pre užívateľky kontaktných šošoviek.


MAC Odličovač vodeodolného make-upu (Cleanse Off Oil Tranquil) 150 ml
31,70 €
29,50 €

Akcia

Odličovač make-upu Cleanse Off Oil Tranquil odstraňuje vodeodolné i dlouhodržící make-upy. Je vytvorený na báze prírodných olejov, nespôsobuje akné a zanecháva pleť jemnú, čistú a upokojenie. Po zmiešaní s vodou sa z neho stáva emulzie, ktorá sa ľahko zmýva.


Dr. Hauschka Dvojfázový odličovač očí (Eye Make-Up Remover) 75 ml
19,20 €

Dvojfázový odličovač šetrne odstraňuje jemne, a napriek tomu veľmi dôkladne aj vodeodolný make-up. Obsahuje ružovú vodu a bylinné výťažky z očianky a feniklu, pšeničných otrúb a tiež vysoko kvalitné oleje zo sezamu a slnečnice, ktoré udržujú ochranný hydrolipidový film pokožky v rovnováhe.


Artdeco Dvojfázový odličovač očí (Bi- Phase Make-up Remover) 125 ml
17,60 €

Novinka

Po dokonalom nalíčenie by malo nasledovať tiež dôkladné odlíčenie. Bi- Phase Make-up Remover výborne odlíči Vaše oči a očné okolie alebo pery. Dvojfázový odličovač obsahuje prírodné zložky ako harmanček a olivový olej, ktorý zároveň upokojuje a vyživuje Vašu pleť. .


Clinique Odličovač očí (Rinse-off Eye Makeup Solvent) 125 ml
17,90 €

Odličovač s unikátnou textúrou rýchlo odstráni všetky nalíčenie z očného okolia – od rias až po obočie. Ideálny prípravok pre odličovanie v zhone, rovnako ako drobné opravy make-upu okolo očí. Zloženie bez oleja. Oftalmologicky testované. Vhodné pre všetky typy pleti, vrátane citlivej.


Estée Lauder Jemný odličovač očí (Gentle Eye Makeup Remover) 100 ml
22,30 €
20,10 €

Akcia

Jemný odličovač rýchlo a efektívne odstraňuje očné nalíčenie. Nezanecháva mastný film, môžete preto svoje oči okamžite znovu nalíčiť, ak je potrebné. Nevysušuje pleť. Zloženie bez olejov. Dermatologicky a oftalmologicky testované, vhodné aj pre ženy s kontaktnými šošovkami. Pre všetky typy pleti.


La Roche - Posay Fyziologická micelárna voda Physiologique
14,10 €

Fyziologická micelárna voda zabezpečuje čistenie a odlíčenie v jednom a je veľmi vhodná pre všetky typy citlivých pletí. Vysoká účinnosť čistenia a odlíčenie pleti. Aktívne čistiace látky boli vybrané pre svoju optimálnu toleranciu voči pleti.


La Roche - Posay Fyziologický odličovač očí Physiologique 125 ml
13,60 €

Fyziologický odličovač očí s termálnou vodou z La Roche-Posay jemne odličuje citlivé oči. Odličovač je vysoko tolerantný, má sviežu a nemastnú textúru a je vhodný aj pre užívateľky kontaktných šošoviek. Vysoká účinnosť čistenia a odlíčenie. S obsahom hydratačných a upokojujúcich zložiek.


Vichy Odličovač na citlivé oči Purete Thermale 150 ml
14,70 €

Tento odličovač bol špeciálne vyvinutý pre odličovanie veľmi citlivých očí a pre tých, ktorí nosia kontaktné šošovky. Upokojuje a uvoľňuje bez pocitu vysušenia a podráždenia. Hypoalergénne (minimalizuje alergické reakcie).