MAMMOOTH Ochranná plachta čierna, veľkosť L

MAMMOOTH Ochranná plachta čierna, veľkosť L


Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner

Ochranná plachta je vyrobená z netkaného polypropylénu. Materiál je hladký, odolný proti roztrhnutiu, popraskaniu pri nízkých teplotách a spomaľuje horenie. Celý popis

44.02
44,02 € Vrátane DPH
Skladom u partnera 5+ kusov

Kód: 100002796443

Popis

Popis produktu

Ochranná plachta je vyrobená z vysoko kvalitného netkaného polypropylénu, čo účinne chráni povrch auta proti poveternostným podmienkam.

Materiál, z ktorého je kryt vyrobený, je hladký, odolný proti roztrhnutiu a spomaľuje horenie. Je ľahko priepustná pre vzduch, pričom vykazuje odolnosť voči vode. Materiál je tiež veľmi odolný proti popraskaniu pri nízkych teplotách alebo proti poškriabaniu laku. Husto tkaná vlákna chráni povrch auta pred dažďom, snehom, mrazom, prachom alebo vtáčím trusom.

V lete funguje plachta ako ochrana vnútorného priestoru vozidla proti silnému teplu a chráni farbu pred pôsobením UV žiarenia a vyblednutiu.

Upevnenie sa vykonáva spodom pomocou reťaze prirobenej v strede plachty. Vďaka tomu presne priľne k povrchu a drží pevne na aute aj pri silných nárazoch vetra. Kryt možno na aute nechať pripevnený aj dlhšiu dobu (napr. pri dovolenke) a je vhodný aj pre umývanie.


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Typ ochrannej plachty na celé auto
Výška 137 cm
Šírka 450 cm
Dĺžka 150 cm
Farba čierna
Materiál netkaný polypropylén
Veľkosť L