Joyroom Mirror ochranné sklo na kameru na iPhone 12 Pro

Joyroom Mirror ochranné sklo na kameru na iPhone 12 Pro

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Ochranné sklo na kameru – chráni objektív pred pádmi, poškriabaním, znečistením a mastnote. Nezasahuje do kvality fotografie. Celý popis
14,90 €
Vrátane RP a DPH
11,90 €
-20%
Partner: MOBILEGO

Skladom u partnera 2 kusy

26.10.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100058729070

Popis

Ochranné sklo na kameru ochráni šošovku objektívu pred poškodením a škrabancami. Sklíčko prakticky nie je vidieť, nezanecháva bublinky a nijak nepoškodí kvalitu fotografií, či videí. Krištáľová čistota znamená, že sa nemusíte obávať o kvalitu fotografií, ktoré fotografujete. Vďaka špeciálnym výrezom nebráni blesku.

Zaručená bezpečnosť

Tvrdené sklo účinne chráni objektív fotoaparátu pred rôznymi škrabancami alebo silnými údermi spôsobenými každodenným používaním. Okrem iného zabraňuje poškriabaniu. Sklo je vyrobené z vysoko kvalitného materiálu s triedou tvrdosti 9H, vďaka čomu je odolné voči poškodeniu.

Dokonalá priehľadnosť

Sklo poskytuje 99,99% priehľadnosť. Vysoká priehľadnosť nijako neovplyvňuje kvalitu nasnímaných fotografií. Ďalšou výhodou je skutočnosť, že kryt znižuje priťahovanie prachu, ktorý chráni objektív pred rôznymi nečistotami.

Jednoduchá montáž

Spolu so sklom získate montážnu sadu, vďaka ktorej môžete na objektív jednoducho nainštalovať sklo. Pred aplikáciou je potrebné objektív vyčistiť, aby pod povrchom nezostali vzduchové bubliny a aby ochranná sklo dokonale priľnulo k telefónu.

Vlastnosti:

• Tvrdené sklo pre objektív fotoaparátu
• Chráni celý povrch objektívu
• Ultratenké prevedenie
• Nezasahuje do kvality fotografie
• Tvarované hrany
• Zníženie usadzovania prachu
• Tvrdosť 9H