3MK Hybridné sklo FlexibleGlass pre Samsung Galaxy A20e (SM-A202) "SE"

3MK Hybridné sklo FlexibleGlass pre Samsung Galaxy A20e (SM-A202) "SE"

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Veľmi obľúbené hybridné tvrdené sklo s hrúbkou 0,3 mm. FlexibleGlass kombinuje najlepšie vlastnosti fólie a skla. Sklo poskytuje takmer neviditeľnú ochrannú vrstvu na displeji prístroja. Vysoká ochrana proti poškriabaniu s tvrdosťou na úrovni 7H. Celý popis
9,82 €
Vrátane RP a DPH

Skladom u partnera 5 kusov

3.12.2021 - 6.12.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100070689000

Popis

Veľmi obľúbené hybridné tvrdené sklo s hrúbkou 0,3 mm. FlexibleGlass kombinuje najlepšie vlastnosti fólie a skla. Sklo poskytuje takmer neviditeľnú ochrannú vrstvu na displeji prístroja. Vysoká ochrana proti poškriabaniu s tvrdosťou na úrovni 7H. FlexibleGlass™ absorbuje energiu nárazu počas pádu, čím sa zvyšuje životnosť displeja až o 250%. Najvyššia úroveň bezpečnosti a odolnosti skla, je zároveň pružné a má anti-crash štruktúru. FlexibleGlass je možné ohýbať, je pružné a bezpečné pre Vaše ruky. Vysoký dojem pocitu autentického dotyku skutočného displeja je docielený 100% presnosťou a citlivosťou, ktoré je docielené presnou laserovou technológiou výroby a flexibilnými vlastnosťami materiálov. Najrýchlejšia aplikácia bez bubliniek vďaka nelepivej látke Inviscid-Sil™ a samolepiacim štítkom Fit-In™, ktoré pomáhajú presne umiestniť FlexibleGlass na displej. Sada obsahuje: FlexibleGlass, kartičku na rozotretie bublín, polohovacie samolepky Fit-In™ a samolepky Dust-Fix™, čistiacu a suchú handričku.

Rozmery balenia: 19×11×0,8 cm (VxŠxH) Váha: 45g

Produkt vyhovuje smernici RoHS Certifikát RoHS potvrzuje výrobu skla v souladu s normami ochrany životního prostředí. Soulad se směrnicí RoHS znamená, že produkt neobsahuje ani neobsahuje stopy nebezpečných látek, jako jsou: olovo (Pb), rtuť (Hg), kadmium (Cd), hexavalentní chrom (Cr + 6), polybromovaný difenylether (PBDE) a Polybromované bifenyly (PBB). Certifikát RoHS je vydáván nezávislým výzkumným ústavem na základě analýzy všech homogenních složek obsažených v produktu. Ačkoli se směrnice RoHS nevztahuje přímo na ochranné příslušenství pro mobilní zařízení, 3mk poskytuje kvalitu a bezpečnost na úrovni, kterou uživatelé produktů očekávají.