3MK Hybridné sklo FlexibleGlass pro Doogee S97 Pro

3MK Hybridné sklo FlexibleGlass pro Doogee S97 Pro

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Veľmi obľúbené hybridné tvrdené sklo s hrúbkou 0,3 mm. FlexibleGlass kombinuje najlepšie vlastnosti fólie a skla. Celý popis
11,90 €
Predaj zastrešuje MALL.SK vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.
11,90 €
Posledné 2 kusy

6.4.2023 na výdajnom mieste
6.4.2023 - 11.4.2023 na vašej adrese

Popis

Veľmi obľúbené hybridné tvrdené sklo s hrúbkou 0,3mm. FlexibleGlass kombinuje najlepšie vlastnosti fólie a skla. Sklo poskytuje takmer neviditeľnú ochrannú vrstvu na displeji prístroja. Vysoká ochrana proti poškriabaniu s tvrdosťou na úrovni 7H. FlexibleGlass™ absorbuje energiu nárazu počas pádu, čím sa zvyšuje životnosť displeja až o 250%. Najvyššia úroveň bezpečnosti a odolnosti skla, je zároveň pružné a má anti-Crash štruktúru. FlexibleGlass je možné ohýbať, je pružné a bezpečné pre Vaše ruky. Vysoký dojem pocitu autentického dotyku skutočného displeja je docielený 100% presnosťou a citlivosťou, ktoré je docielené presnou laserovou technológiou výroby a flexibilnými vlastnosťami materiálov. Najrýchlejšia aplikácia bez bubliniek vďaka nelepivej látke Inviscid-Sil™ a samolepiacim štítkom Fit-In™, ktoré pomáhajú presne umiestniť FlexibleGlass na displej. Súprava obsahuje: FlexibleGlass, kartičku na rozotretie bublín, polohovacie samolepky Fit-In™ a samolepky Dust-Fix™, čistiacu a suchú handričku.

Rozmery balenia: 19×11×0,8 cm (VxŠxH) Váha: 45g

Produkt vyhovuje smernici RoHS Certifikát RoHS potvrdzuje výrobu skla v súlade s normami ochrany životného prostredia. Súlad so smernicou RoHS znamená, že produkt neobsahuje ani neobsahuje stopy nebezpečných látok, ako sú: olovo (Pb), ortuť (Hg), kadmium (Cd), hexavalentný chróm (Cr + 6), polybrómovaný difenylether (PBDE) a Polybrómované bifenyly ( PBB). Certifikát RoHS je vydávaný nezávislým výskumným ústavom na základe analýzy všetkých homogénnych zložiek obsiahnutých v produkte. Hoci sa smernica RoHS nevzťahuje priamo na ochranné príslušenstvo pre mobilné zariadenia, 3mk poskytuje kvalitu a bezpečnosť na úrovni, ktorú používatelia produktov očakávajú.