3MK Fólia ochranná ARC+ pre Samsung Galaxy A50s

3MK Fólia ochranná ARC+ pre Samsung Galaxy A50s

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
ARC+ určený pre zaoblené displeje. Zaoblený displej je vždy skutočnou výzvou na vytvorenie fungujúcej ochrany. Stáva sa, že sa ochrana časom odlúpne alebo odlepí, čo znemožňuje jej bezpečnosť. Celý popis
9,90 €
Vrátane RP a DPH

Momentálne nedostupné

Tovar od predajcu Josef KVAPIL a.s.

Predaj zastrešuje MALL.CZ vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.

Kód: 4371729

Popis

ARC+ určený pre zaoblené displeje
Zaoblený displej je vždy skutočnou výzvou na vytvorenie fungujúcej ochrany. Stáva sa, že sa ochrana časom od displeja oddĺpne alebo odlepí, čo znemožňuje jej bezpečnosť.

 

Riešenie? Fólia ARC + ™ je navrhnutá so zvláštnym dôrazom pre potreby zaoblených displejov zariadenia. Chráni celý okraj, aby ochránil celý displej. Dokonale priľne k displeju vďaka Semi-Wet (polomokrej) inštalácii.

 

Kompatibilný s čítačkou
Fólia je kompatibilná s čítačkami odtlačkov prstov na displejoch mobilných prístrojov. Presné a trvalé priľnutie k zaobleným hranám displejov je zaručené našou montážou s použitím gélu. Táto vylepšená metóda inštalácie tiež umožnila eliminovať viditeľný spoj viditeľný na displeji v predošlej verzii ARC fólie. Polomokrá inštalácia Prečo sme sa zamerali na inštaláciu s použitím montážneho gélu? Najprv vám tento spôsob umožní dosiahnuť dokonalý efekt: fóliu môžete ľahko namontovať, fólia sa perfektne drží na zariadení, dokonca aj na okrajoch a nevyzerá.

 

Self-heal ™
Aby bola fólia ARC+ ™ ešte praktickejšie, použili sme vrstvu Self-heal ™. Fólia má samoliečiaci afekt, vďaka ktorému sa malé škrabance a poškodenie do 24 hodín znovu zacelia. Ochrana poskytuje maximálny komfort, vďaka ktorému si dokonale hladkú fóliu užijete ešte dlhšie!

 

Zvýšenie odolnosti displeja o 150%
Oceníte si ochranu, ktorá zvýši odolnosť vášho displeja, zatiaľ čo zostane neviditeľná? ARC+ ™ je riešenie, ktoré spĺňa obe tieto podmienky.
S hrúbkou iba 0,17 mm a zvýšenie odolnosti až o 150% sa nebudete báť škrabancov a nárazov.

 

Obsah balenia: ARC+ fólia, aplikačný gél, stierka na rozotretie, čistiaca sada

 

Rozmery balenia: 19 × 11 × 0,3 cm (VxŠxH)